Картизен Држач За Ткиво За Автомобил, Држач За Ткиво За Штитник За Сонце, Држач За Салфетка За Визир За Автомобил, Држач За Куќиште За Ткиво Од Стп Кожа За Задно Седи?

Картизен Држач За Ткиво За Автомобил, Држач За Ткиво За Штитник За Сонце, Држач За Салфетка За Визир За Автомобил, Држач За

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Погодно е кога ви треба марамче додека возите. Нема повеќе во потрага по кутија за ткиво додека застанав покрај патот. Можете да чувате еден на страничниот штитник на совозачот и еден на задниот дел од возачкото седиште, што е совршено за деца. Тоа спречува ткивата да се расфрлаат низ целиот автомобил, бидејќи е лесно на дофат. Висококвалитетна стп кожа и мека полиестерска обвивка. Големина : 8.1 "х 5.1 " х 0.8". Може да собере три пакувања стандардни ткива за патување. Дизајн на затворање на патент, лесен за инсталирање ткива или маски. 2 клипови на грбот, безбедно држете го визирот на автомобилот или задното седиште. Полесно и побезбедно отколку поставување на куќиштето на ткивото на контролната табла. Лесен за инсталирање и употреба, заштедувајќи простор во вашиот автомобил. Стп кожен држач за салфетки за автомобили, може да се фиксира во штитникот За сонце На Автомобилот, задното седиште на автомобилот и вратата на автомобилот. Големина на држачот : L8. 1 "x W5. 1 " x H0. 8", Доволно Простор за вклопување во ткивото кое е мало Од L8" x W4" x H0.8". Кутија за ткиво со штитник за сонце за автомобил, Едноставен дизајн и лесен за инсталирање, клипот на задната страна може цврсто да го држи визирот или задното седиште на автомобилот. Ставајќи ја кутијата за ткиво на визирот на автомобилот, модерна и прилично убава, погодна за да стигнете до хартиената кула, безбедно возење без одвлекување на вниманието. Совети : ако патникот е висок/голем, најверојатно ќе стапат во контакт со оваа ставка. Можете едноставно да го отстраните лесно и да го вратите подоцна. Стп кожен држач за салфетки за автомобили, може да се фиксира во штитникот За сонце На Автомобилот, задното седиште на автомобилот и вратата на автомобилот. Големина на држачот : L8. 1 "x W5. 1 " x H0. 8", Доволно Простор за вклопување во ткивото кое е мало Од L8" x W4" x H0.8". Кутија за ткиво со штитник за сонце за автомобил, Едноставен дизајн и лесен за инсталирање, клипот на задната страна може цврсто да го држи визирот или задното седиште на автомобилот. Ставајќи ја кутијата за ткиво на визирот на автомобилот, модерна и прилично убава, погодна за да стигнете до хартиената кула, безбедно возење без одвлекување на вниманието. Совети : ако патникот е висок/голем, најверојатно ќе стапат во контакт со оваа ставка. Можете едноставно да го отстраните лесно и да го вратите подоцна. Каде да ставите марамчиња во автомобилот? Нашиот држач за ткиво на автомобилот е совршено решение. Зошто Да Изберете Кутија За Ткиво На Визирот Картизен?. Карактеристики : . Држачот за ткиво може да се фиксира на штитникот за сонце, правејќи ја внатрешноста на вашиот автомобил уредна и уредна. Тоа е идеален избор за декорација на автомобили и совршен подарок за пријателите кои поседуваат автомобил.

Избор на клиент