Кигаи 2 ПАРЧИЊА Бебешка Ткаенина Пелена Влажни Суви Кеси Жолт Цвет Водоотпорна Влажна Торба За Повеќекратна Употреба Со Два Џебови Со Патент За Базен Теретана Пату

Кигаи 2 ПАРЧИЊА Бебешка Ткаенина Пелена Влажни Суви Кеси Жолт Цвет Водоотпорна Влажна Торба За Повеќекратна Употреба Со Два

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Премиум Материјал - оваа влажна сува кеса изработена од водоотпорен полиестер, Лесна и издржлива, Перат и еднократно, мазно затворање на патент го заклучува нередот. Мулти-Џебови - оваа влажна кеса со 2 прегради со патент за чувајте ги влажните и сувите работи одвоени, Добро запечатување, без фитил или протекување, добро Ја Одржува влагата или мирисите. Големина-Голема торба : 11,8*14,2 инчи, Мала торба : 5,9*8,7 инчи, лесна и лесна за носење, за платнени пелени, делови од пумпа за гради, костуми за пливање ,облека, тоалети, козметика и други работи. Практични Дизајни - оваа влажна торба за бебиња за повеќекратна употреба е многу еколошка, може да го намали отпадот од вреќи за еднократна употреба, со рачка, идеална за закачување на количка, зглоб, багаж, лесна за носење. Мултифункционална-оваа стилска влажна и сува торба е погодна за организирање на вашите влажни и суви предмети и може да се користи како патна торба, торба за складирање, козметичка торба, торба за перење, исто така идеална за Дневен Престој, јога, спа, плажа, патување, совршена како подарок за туширање за бебиња. Премиум Материјал - оваа влажна сува кеса изработена од водоотпорен полиестер, Лесна и издржлива, Перат и еднократно, мазно затворање на патент го заклучува нередот. Мулти-Џебови - оваа влажна кеса со 2 прегради со патент за чувајте ги влажните и сувите работи одвоени, Добро запечатување, без фитил или протекување, добро Ја Одржува влагата или мирисите. Големина-Голема торба : 11,8*14,2 инчи, Мала торба : 5,9*8,7 инчи, лесна и лесна за носење, за платнени пелени, делови од пумпа за гради, костуми за пливање ,облека, тоалети, козметика и други работи. Практични Дизајни - оваа влажна торба за бебиња за повеќекратна употреба е многу еколошка, може да го намали отпадот од вреќи за еднократна употреба, со рачка, идеална за закачување на количка, зглоб, багаж, лесна за носење. Мултифункционална-оваа стилска влажна и сува торба е погодна за организирање на вашите влажни и суви предмети и може да се користи како патна торба, торба за складирање, козметичка торба, торба за перење, исто така идеална за Дневен Престој, јога, спа, плажа, патување, совршена како подарок за туширање за бебиња. Кигаи водоотпорна влажна и сува торба за повеќекратна употреба, лесно можете да ги организирате вашите чисти и валкани предмети, е вашиот неопходен мал помошник за излегување и играње! Спецификации : + Големина : Голема торба 30см х 36см / Мала торба 15см х 22см_ Материјал : Водоотпорен Полиест +Печатење : едностран дизајн на печатење € Пакување : две пакувања € Тежина : 130гр Карактеристики : ● постои рачка што може да се фиксира на количката, рачката или шипката за плакарот, лесна за носење во движење. €Два патент оддел, добро запечатување, погоден за складирање на облека за бебиња влажни костими за капење стебла за пливање пелени добар помошник + може да се користи како влажна и сува торба за пелени, торба за пливање, водоотпорна патна торба, торба за пумпа за гради, козметичка кеса итн. за Да користите Чисти Совети : машина за перење И рачно перење во ладна вода, А не за белење Ставете ја на проветрено место после миење И користете ја повторно по сушењето Доколку наидете на некакви проблеми, ве молиме контактирајте не веднаш, доколку не ви се допаѓаат, можете безусловно да вратите. златниот "Додај Во Кошничка", ние ќе ви испратиме во рок од 2 дена.

Избор на клиент