Кигаи 2 ПАРЧИЊА Барокна Дамаска Цветни Сини Влажни Суви Кеси За Платнена Пелена Водоотпорна Торба За Костими за Капење Со Рачка На Рачката За Торбичка За Плажа За П?

Кигаи 2 ПАРЧИЊА Барокна Дамаска Цветни Сини Влажни Суви Кеси За Платнена Пелена Водоотпорна Торба За Костими за Капење Со Рачка

DEN 143.68

Новак

Достапно за нарачка

ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВИ ВЛАЖНИ КЕСИ : Големата е 11,8" х 14,2", Малата е 5,9 "х 8,7". Големата торбичка има две прегради дизајнирани за одвојување на чисти од валкани, пространи за вашите костими за капење или секојдневни носења. Малата платнена торба има еден џеб за вашите мали предмети, како што се најважните работи за шминка, паметен телефон, клучеви и марамчиња. ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : нашите платнени пелени влажни кеси се направени од висококвалитетна ткаенина од диагон, која може да одолее на вода за да бидете сигурни дека вашите работи ќе се исушат и влажни. Во овој момент, можете да ја измиете рачно или машина за перење. Оваа влажна крпа торбичка брзо ќе се исуши. ВЛАЖНА ТОРБА СО ПАТЕНТ со НАРАКВИЦА : со мазен патент и практична рачка, 2-те пакувања влажни џебни кеси се лесни за носење. Принудени со затворање со патент, вашите додатоци внатре не можат лесно да испаднат. Висечкиот ремен за влажни и суви предмети, погоден за подигање на организаторот на торбата или закачување. УНИКАТЕН И ЖИВОПИСЕН ДИЗАЈН НА ШЕМА : печатењето на нашите навлаки за влажни торби внатре и надвор. Надвор од вреќи има убаво, меко чувство и внатрешни функции. Не само што е практично, туку и убаво. Тоа е задолжително за вас. Исто така, може да бидат убави торби за подароци за пријателите/семејството. ПРЕНОСЛИВА ВЛАЖНА ТОРБИЧКА за ОТВОРЕНО : Совршена За ставање на валканата облека. Користење како влажни кеси за влажна плажа, пливање или вода играјте облека додека не можете да перете алишта. Исто така, користете како торба за носење за еднократна употреба за детски работи или делови од пумпа за гради. Добар избор за кампување, теретана, плажа, базен или платнена пелена. Спецификацијаматеријал : Водоотпорна ткаенина од твил мека и лесна димензија : Голема влажна сува торба за костим за капење : 11,8" х 14,2" (30 х 36см)Мала влажно-сува торба за тоалети : 5,9" х 8,7" (15 х 22см)Тежина : 4,6 Тип На Затворање : Мазен патентпортабилен : Силен пакет за зглоб, Вклучувајќи : 2 х влажната сува торбичка Има За цел Дизајнирање на разни живописни обрасци суви влажни торбички, врз основа на неговата целосна функција и висок квалитет. Широката употреба и модниот принт ќе ги задоволат сите ваши потреби, исто така може да биде дополнителен убав подарок за вашето семејство/пријатели На Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Денот на Децата итн.Љубезна Забелешка : Кигаи цврсто се придржува до квалитетни услуги, стабилен квалитет, за да им служи на новите и старите клиенти. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно кажете ни.

Избор на клиент