Влажни Кеси За Костими За Капење 2 Пакувајте Влажна Сува Торба За Делови Од Пумпа За Гради Водоотпорна Торба За Влажна Облека Со Патент ЏЕБ 3Д Африкански Слон Влажна

Влажни Кеси За Костими За Капење 2 Пакувајте Влажна Сува Торба За Делови Од Пумпа За Гради Водоотпорна Торба За Влажна Облека

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

2-Парче Водоотпорни Влажни Суви Кеси ● нашите влажни и суви кеси се направени од лесни водоотпорни ткаенини, кои не се лесни за деформација и продирање. чорапи итн. Може да се преклопи во торбички за патување со мала површина, лесни за носење и патување, самостојно чувајте ги залихите на бебето, козметиката, облеката и донесете го вашето семејство и себе си чист и здрав живот. Заштедете простор, научното складирање може да заштеди повеќе простор за вашиот багаж или куфер. ?●Повеќенаменска q : оваа повеќенаменска торба за складирање може да се користи како влажна и сува торба за делови од пумпа за гради, торба за пелени, организатор на патувања, торба за шминка, торба за костими за капење, торба за перење и торба за перење. ?€Одличен Подарок} : влажната торба што се пере и може да се користи повеќекратно е практична ситница во животот, може да се користи како торба за складирање на сите видови предмети и може да се користи со сите прилики. ? Донесувањето погодност во вашиот живот е нашата првобитна намера и мисија. Фината технологија за шиење гарантира дека влажната кеса е цврста и не е испукана. Одделете ја валканата и чиста облека од пливање, спорт или патување. (Се применува на влажна облека, не е погодна за предмети што содржат многу влага и лесно продираат) ● торбата за складирање пелени има голем капацитет, која лесно може да собере облека и пелени, задоволувајќи ги потребите на мајките кои патуваат со мали ангели. Влажната торба од 2 парчиња има забавни и слатки дезени на површината, што може да додаде боја и виталност во вашиот живот, исто така е задолжително за изнесување на вашето бебе, патување, јога, плажа, пливање, кампување!. ?●Висечка Рачка За Прицврстување : влажната/сувата торба е опремена со метална рачка за прицврстување која ќе ви помогне да ги ослободите рацете при одење, пазарење, пливање, вежбање, можете да ги поправите влажните и суви кеси на ранци, колички, торби за торби, седишта за автомобили итн. Заштеда на простор, научно складирање може да заштеди повеќе простор за вашата торба или куфер и да го одржува вашиот багаж поуреден и полесно патување. ?●2 Пакувајте Суви Влажни Кеси● : влажната торба за костими за капење е изработена од 100% полиестер, мала тежина и многу погодна за носење. ● Водоотпорната торба за костими за капење е опремена со копчиња за прицврстување што можат да се закачат, а хуманизираниот дизајн се надева дека ќе донесе погодност во вашиот зафатен живот. Голема Големина : 13, 46х11, 81 инч, Мала Големина : 8, 66х5, 12 инчи. ?●Две Прегради Со Патент● : кесите за пелени се дизајнирани со скриен патент за запечатување од прашина и влага, а одличната водоотпорна ткаенина гарантира дека влагата нема да навлезе при складирање на влажна облека.?●2 Пакувајте Суви Влажни Кеси● : влажната торба за костими за капење е изработена од 100% полиестер, мала тежина и многу погодна за носење. ?●Повеќенаменска q : оваа повеќенаменска торба за складирање може да се користи како влажна и сува торба за делови од пумпа за гради, торба за пелени, организатор на патувања, торба за шминка, торба за костими за капење, торба за перење и торба за перење. Влажната торба од 2 парчиња има забавни и слатки дезени на површината, што може да додаде боја и виталност во вашиот живот, исто така е задолжително за изнесување на вашето бебе, патување, јога, плажа, пливање, кампување!. Џебови со голем капацитет за да ги задоволат вашите различни потреби за складирање. ?●Висечка Рачка За Прицврстување : влажната/сувата торба е опремена со метална рачка за прицврстување која ќе ви помогне да ги ослободите рацете при одење, пазарење, пливање, вежбање, можете да ги поправите влажните и суви кеси на ранци, колички, торби за торби, седишта за автомобили итн.

Избор на клиент