Златна starвезда asl1m шраф-n-go јамка крај влажна моп

Златна starвезда asl1m шраф-n-go јамка крај влажна моп

DEN 698.24

Новак

Достапно за нарачка

Завршените краеви ги елиминираат заплеткањето и грабежот. Повратна лента обезбедува широк површински распон, па дури и покриеност. Достапно со опционална подлога за чистење. Не се перат. Завртка-n-go Крај на крајната влажна мелодија стандардна конечна врска овозможува лесно да се менува.

Избор на клиент

Златна starвезда asb5lg Starline мешавина јамка на крај влажна моп Новак
Златна starвезда asb5lg Starline мешавина јамка на крај влажна моп

Преди предиво од 4памук / рајон ДрефСун е идеално за секојдневно местење Изградбата со јамка се спротивс

DEN 3.00
Boardwalk 524C Mop Head Pro Loop Web/Tailband Premium Saddleback Head CTN 24-Oz. WH 12/CT Новак
Boardwalk 524C Mop Head Pro Loop Web/Tailband Premium Saddleback Head CTN 24-Oz. WH 12/CT

Продаден како 12 / картон Стандардна четириполна природна глава на предиво Завртениот крајниот дизајн е

DEN 3.33
Rubbermaide Commercial Products Груба површинска низа влажна замена на главата на главата, 24-унца, 5-инчен лента за глава, Новак