Zzxxb пчела мед маргаритка цветна водоотпорна влажна торба за еднократна употреба крпа влажна сува торба со патент џеб за патнички плажа базен салата за јога костими

Zzxxb пчела мед маргаритка цветна водоотпорна влажна торба за еднократна употреба крпа влажна сува торба со патент џеб за патнички

DEN 944.00

Новак

Достапно за нарачка

Демензијата на голема влажна торба е 14,1 (л) x 11,8 (w) инч што може да задржи до 10-12 пелени. Доволно просторија за да организирате пелени од ткаенини, костими за капење, спортска облека и повеќе.Ната : Влажните предмети мора да бидат избркани пред да се стават во торбата за пелена, и ве молиме, не чувајте ги наопаку , вишок вода може да истекува од шевовите и патентите. Вклучен пакет : една торба со голема големина и една торба со мала големина. Лесно за носење : Рачката усвојува SNAP дизајн и може да се отвори. Лесно за носење : Рачката усвојува SNAP дизајн и може да се отвори. Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој. Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој.Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба. Вклучен пакет : една торба со голема големина и една торба со мала големина. Повеќенаменски кеси : Тие можат да се користат како влажни вреќи со пелена, торби за патувања, торби за складирање, козметички кеси, чанти, торби за организатор, влажна сува торба за делови од пумпа за градите. Повторно користење и водоотпорни : Нашите влажни торби за бебиња се направени од ткаенина отпорна на вода со двојно слој со водоотпорна мембрана што може да дише TPU. Затворањето на патентите го содржи мирисот прилично добро. Овие торби прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електроника, патување и многу повеќе. Затворањето на патентите го содржи мирисот прилично добро. Нашата влажна торба за пелена може да биде машина или рака измиена во ладна или топла вода. Ниско суво суво или суво сонце. Може да биде удобно да се прицврстува на вашата торба за пелена или шетач, куфер, рачка на вратата, лента за крпи, задниот дел од седиштето на автомобилот. Нашата влажна торба за пелена може да биде машина или рака измиена во ладна или топла вода. Може да биде удобно да се прицврстува на вашата торба за пелена или шетач, куфер, рачка на вратата, лента за крпи, задниот дел од седиштето на автомобилот. Доволно просторија за да организирате пелени од ткаенини, костими за капење, спортска облека и повеќе.1 (л) x 11,8 (w) инчсмал влажна торба : 8,7 (л) x 3,1 (w) инчмулти-фунментална торба може да се користи како влажна на пелена Суви торби, алишта за влажни торбички, торби со плажа во базен за костим за капење, торба за валкана облека за терета, торби за складирање на тоалети, козметички кеси, чанти.Димензии : Две влажни суви торбички со различна големина за влажна торба со Storage Large : 14. Демензијата на голема влажна торба е 14,1 (л) x 11,8 (w) инч што може да задржи до 10-12 пелени.

Избор на клиент