Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба за ботанички дизајн

Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба за ботанички дизајн

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

1. Димензии : Рачка : 1.18x0.82x0.78 во/30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во/8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; Материјал за завртки : 304 не'рѓосувачки челик. 2. Копчињата за економични и практични фиоки отсекогаш биле популарен начин на кој сакате да ги украсите, погодни за врата од фиоки за спална соба, гардероба, врата од кујнски кабинет, шкаф, маси за кревет, расадник, итн. 3. Рачките на фиоките за влечење се извонредно удобни за Допрете, совршено текстуриран, лесен за инсталирање и имајте магичен ефект при украсување на просторија, правејќи да изгледа прилично уметнички, живи и елегантни. 4. Без оглед на кој стил претпочитате, нашите рачки за градите на фиоки се погодни за секој стил на тапацир. Современ, рустикален или кинески стил е совршен додаток на вашиот декор на копчето. 5. getе добиете влечења со фиоки од 4 x, завртки долги 4 x, 4 x пократки завртки, производи со висок квалитет за да го направите вашиот кавга за купување бесплатно. 1. Димензии : Рачка : 1.18x0.82x0.78 во/30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во/8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; Материјал за завртки : 304 не'рѓосувачки челик. 2. Копчињата за економични и практични фиоки отсекогаш биле популарен начин на кој сакате да ги украсите, погодни за врата од фиоки за спална соба, гардероба, врата од кујнски кабинет, шкаф, маси за кревет, расадник, итн. 3. Рачките на фиоките за влечење се извонредно удобни за Допрете, совршено текстуриран, лесен за инсталирање и имајте магичен ефект при украсување на просторија, правејќи да изгледа прилично уметнички, живи и елегантни. 4. Без оглед на кој стил претпочитате, нашите рачки за градите на фиоки се погодни за секој стил на тапацир. Современ, рустикален или кинески стил е совршен додаток на вашиот декор на копчето. 5. getе добиете влечења со фиоки од 4 x, завртки долги 4 x, 4 x пократки завртки, производи со висок квалитет за да го направите вашиот кавга за купување бесплатно. Здраво, добар ден! Сосема нови рачки за фиоки може да се користат како влечења од шкаф, копчињата за кабинети, влечења за фиоки за фустани и рачки во кујната. Нов начин да се распаднат досадни кујни за дневна соба и да се донесе нов живот на стариот мебел.Инсталирање чекори : 1. Пронајдете ја локацијата на таблата каде што сакате да ја монтирате и да вежбате дупка.2. Потоа, поминете ја завртката низ задниот дел од плочата и затегнете ја завртката на копчето, бидете внимателни кога работите. Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпеливост да гледате, ви посакувам се најдобро! Судбината ќе се сретне следниот пат.

Избор на клиент

Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба папагали крилја Новак
Ултра хардвер 591115R1 NA BAR Повлечете Новак
Ултра хардвер 591115R1 NA BAR Повлечете

Повлечете фиока Се користи за хардвер, додатоци за хардвер на кабинетот Произведено во Кина...

DEN 1.33
Atlas Homewares A867-MB Успешна колекција 6,13-инчен тенок плоштад долг влечење, модерна бронза Новак
Atlas Homewares A867-MB Успешна колекција 6,13-инчен тенок плоштад долг влечење, модерна бронза

Пребарувајте ја Колекцијата за успеси за други предмети во овој асортиман Наменето за употреба со фрон�

DEN 219.68
COSMAS 10 PACK 9009AS Антички сребрен пресврт на кабинетот за хардверски рачки за влечење - центри за дупки од 3 Новак
COSMAS 10 PACK 9009AS Антички сребрен пресврт на кабинетот за хардверски рачки за влечење - центри за дупки од 3

Висококвалитетна античка сребрена завршница Центри за дупки : 3 " Севкупна должина : 41 / 2" Ширина : 9 / 16 " Пр�

DEN 391.84