Khtumeware 3 10 фиоки за пакување влече антички кабинети чаши влече кујнски хардверски кабинет рачки за рачки за фиоки.

Khtumeware 3 10 фиоки за пакување влече антички кабинети чаши влече кујнски хардверски кабинет рачки за рачки за фиоки.

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Цел : Рачка за мебел за кујна, рачка за мебел за лоби, рачка за мебел за спална соба, рачка за мебел за дневна соба. Дупките за рачки се оддалечени 3 "(76мм), високи 1,25" (32мм), ширина 1,12 "(29мм), вклучувајќи 1" и 1,5 "завртки. Античкиот бронзен четкан финиш дава допир и од модерен и класичен стил што никогаш не излегува од Стил Елегантен нагласен линии за четкање на традиционалната бронзена завршница, со среден сјај, излегува одличен стил и на модерен и класичен. Создава чувство на мазна, сјај, смирување и историја за вашиот дом. Може да се меша добро со најразлични различни кујни и мебел. Направен од материјал за легура на цинк, тој е силен и издржлив, ние нудиме 30-дневна услуга за враќање, можете да купите со доверба. Цел : Рачка за мебел за кујна, рачка за мебел за лоби, рачка за мебел за спална соба, рачка за мебел за дневна соба. Дупки за рачка. се високи 3 "(76мм), високи 1,25" (32мм), ширина 1,12 "(29мм), вклучувајќи 1" и 1,5 "завртки. Античкиот бронзен четкан финиш дава допир и од модерен и класичен стил што никогаш не излегува од стил. Елегантни линии за четкање на традиционалната бронзена завршница, со среден сјај, излегува одличен стил и на модерен и на класичен. Создава чувство на мазна, глент, смирување и историја за вашиот дом. Може добро да се меша со најразлични различни кујни и мебел. Направен од материјал за легура на цинк, тој е силен и издржлив, ние нудиме 30-дневна услуга за враќање, можете да ја купите со доверба.

Избор на клиент

Лизаво TP-96BLK 4-1/2 Рустикален црн кабинет хардвер рачка за повлекување- центри за дупки од 96мм- 5 пакувања Новак
Лизаво TP-96BLK 4-1/2 Рустикален црн кабинет хардвер рачка за повлекување- центри за дупки од 96мм- 5 пакувања

Стил и материјал Дизајнот на изопачената рачка со рамна црна завршница го надополнува рустикалниот и г

DEN 303.84
MROMAX 15 парчиња тркалезни копчиња за дрво 26,8x25mm/1.06 x 0,98 кабинет мебел кујна лак Новак
MROMAX 15 парчиња тркалезни копчиња за дрво 26,8x25mm/1.06 x 0,98 кабинет мебел кујна лак

【Димензија на производот】 целосен дијаметар : 26,8мм / 1.06 “; висина на формата : 25мм / 0,98"; Спецификации на �

DEN 3.33
Носталгичен магацин 761727 Купот влече јаже во сатенски месинг кабинет хардвер Новак
Носталгичен магацин 761727 Купот влече јаже во сатенски месинг кабинет хардвер

Употребата вклучува хардвер за кујнски кабинети, хардвер и фиоки за кабинет за бања Натпреварува хардв�

DEN 1.33
EMTEK 86473US15 BLYTHE 6 IN CT Повлечете, сатен никел Новак
EMTEK 86473US15 BLYTHE 6 IN CT Повлечете, сатен никел

Повлечете го кабинетот 6 "Центар до центар Вклучува завртки за инсталација Цврст фалсификуван месинг...

DEN 1.67