Goldenwarm 15 пакувања со прсти на прстот влече таб Шампањ Златен кабинет влече модерен месинг со скриен таб, влече златен гарнир за хардвер за кујнски кабинет за фиоки в?

Goldenwarm 15 пакувања со прсти на прстот влече таб Шампањ Златен кабинет влече модерен месинг со скриен таб, влече златен гарнир

DEN 687.84

Новак

Достапно за нарачка

Информации за големината : Центар за дупки : 6-1/4 инчи (160 мм), вкупна должина : 7-1/2 инчи (192 мм), ширина : 1,7 инчи (43 мм). Висок квалитет : Овој повлечен златен кабинет за шампањ е изработен од висококвалитетен алуминиумски материјал, кој не е 'рѓосан, интегрално формиран, не е лесен за кршење, висока завршница, погодна за долгорочна употреба. Широко користени : четканите рачки од месинг имаат едноставни и мазни линии, дебели и тркалезни рабови, без остри агли. Овие повлекувања на табулаторот со златни прсти се погодни за кујна, спална соба, кабинети за бања, врати и фиоки. Лесно за инсталирање : Секое влечење е индивидуално спакувано во торба за внатрешно филм, процесот на транспорт е безбеден, а секоја рачка има 2 завртки. Дури и за почетник, можете лесно да ги поправите кога ќе ја добиете рачката. Инструкции за инсталација : Кога инсталирате рачка со едно парче, оставете празнина од најмалку 1мм помеѓу двете плочи за лесно влечење. Кога инсталирате две рачки, оставете празнина од најмалку 3 мм помеѓу двете плочи за лесно влечење. Информации за големината : Центар за дупки : 6-1/4 инчи (160 мм), вкупна должина : 7-1/2 инчи (192 мм), ширина : 1,7 инчи (43 мм). Висок квалитет : Овој повлечен златен кабинет за шампањ е изработен од висококвалитетен алуминиумски материјал, кој не е 'рѓосан, интегрално формиран, не е лесен за кршење, висока завршница, погодна за долгорочна употреба. Широко користени : четканите рачки од месинг имаат едноставни и мазни линии, дебели и тркалезни рабови, без остри агли. Овие повлекувања на табулаторот со златни прсти се погодни за кујна, спална соба, кабинети за бања, врати и фиоки. Лесно за инсталирање : Секое влечење е индивидуално спакувано во торба за внатрешно филм, процесот на транспорт е безбеден, а секоја рачка има 2 завртки. Дури и за почетник, можете лесно да ги поправите кога ќе ја добиете рачката. Инструкции за инсталација : Кога инсталирате рачка со едно парче, оставете празнина од најмалку 1мм помеѓу двете плочи за лесно влечење. Кога инсталирате две рачки, оставете празнина од најмалку 3 мм помеѓу двете плочи за лесно влечење.

Избор на клиент

Collectionефри Александар 178орб Повлечете ја колекцијата Кеј Ларго, темна бронза Новак
Collectionефри Александар 178орб Повлечете ја колекцијата Кеј Ларго, темна бронза

Дупки за монтирање : 5 внатре (128мм) Севкупна должина : 7 ин (178мм) Проекција : 17 / 16 внатре (37мм) Заврши : Темна

DEN 0.33
MROMAX 15 парчиња тркалезни копчиња за дрво 26,8x25mm/1.06 x 0,98 кабинет мебел кујна лак Новак
MROMAX 15 парчиња тркалезни копчиња за дрво 26,8x25mm/1.06 x 0,98 кабинет мебел кујна лак

【Димензија на производот】 целосен дијаметар : 26,8мм / 1.06 “; висина на формата : 25мм / 0,98"; Спецификации на �

DEN 3.33
Risbay 6pcs 223mmx32mm PU кожа рачка за кутии за подароци, кожни кутии, кафеава Новак
Risbay 6pcs 223mmx32mm PU кожа рачка за кутии за подароци, кожни кутии, кафеава

? Пакетот содржи : 6 парчиња кафеави ПУ рачки со токи ? Направено од ПУ, потрајни и отпорни на абење...

DEN 1.33
Лизаво TP-96BLK 4-1/2 Рустикален црн кабинет хардвер рачка за повлекување- центри за дупки од 96мм- 5 пакувања Новак
Лизаво TP-96BLK 4-1/2 Рустикален црн кабинет хардвер рачка за повлекување- центри за дупки од 96мм- 5 пакувања

Стил и материјал Дизајнот на изопачената рачка со рамна црна завршница го надополнува рустикалниот и г

DEN 303.84
Cauldham 10 пакет солиден кујнски кабинет лак влече рачки - заоблен фиока/хардвер на вратите - стил M243 - сатенски никел Новак
Ултра хардвер 591115R1 NA BAR Повлечете Новак
Ултра хардвер 591115R1 NA BAR Повлечете

Повлечете фиока Се користи за хардвер, додатоци за хардвер на кабинетот Произведено во Кина Од името на

DEN 1.33
Копчиња за фиоки за пакување Tbouobt 4, стаклени копчиња за стакло кабинети, мачка Новак
Копчиња за фиоки за пакување Tbouobt 4, стаклени копчиња за стакло кабинети, мачка

Користете Погоден за различен кабинет, фиока, фустан, шкаф, врата од мебел за гардероба и многу повеќе Л�

DEN 191.84