ЈОГЕАР Калибар Игри На СРЕЌА СУРФА II Глувчето Мат-GGMM2

ЈОГЕАР Калибар Игри На СРЕЌА СУРФА II Глувчето Мат-GGMM2

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Текстура поликарбонатна површина за зголемена точност и контрола. Ултра долготрајната површина ги надминува платнените влошки на глувчето. Одлично и за оптички и за ласерски сензори. Нелизгачката силиконска основа ја одржува рампата на место. Неверојатно тенок дизајн е дебел помалку од еден милиметар!. 1 x GGMM1 1 x Гаранција Картичка. 1 x GGMM1 1 x Гаранција Картичка. Калибар Игри на СРЕЌА ОД СТРАНА НА IOGEAR SURFAS II Про Игри Глувчето Мат е наменета за перформанси на ниво на турнирот со користење на ласерски или оптички сензор глувци. Сериозните гејмери сериозно размислуваат за влошките на глувчето. КАЛИБАР ИГРИ НА СРЕЌА СУРФА II Про е направен со текстура поликарбонат кој ви дава сериозна точност и контрола. Текстурата на поликарбонатната површина НА СУРФАС ВТОРИ Про има фино-грануларна завршница дизајнирана да ја подобри точноста на глувчето со зголемување на прецизноста на движењето. Тоа е неверојатно силен и издржлив материјал кој е и водоотпорен и отпорен на триење, лесно ги надминува платнените влошки на глувчето. Површината со ултра долг живот, исто така, покажува минимално видливо абење, така што изгледа добро долго време. Сериозните гејмери ќе уживаат во исклучителна контрола и прецизност на глувчето користејќи оптички или ласерски сензори. Нелизгачката силиконска основа НА Surfas II Pro го одржува подлогата на глувчето на место. Тој е неверојатно тенок, дебел помалку од еден милиметар и лесно се тркала за патување и употреба на турнирот. * Текстура поликарбонатна површина за зголемена точност и контрола • ултра-долга животна површина ги надминува платнените влошки на глувчето • Одлично И за оптички и за ласерски сензори • нелизгачката силиконска основа ја одржува подлогата на место • Неверојатно тенок дизајн е дебел помалку од еден милиметар! • Се тркала за лесно патување и употреба на турнирот * Големина : 400мм х 300мм.

Избор на клиент

3дроуз доо 8 х 8 х 0.25 Кабо Сан Лукас Мексико Глувчето Рампа Новак
3дроуз доо 8 х 8 х 0.25 Кабо Сан Лукас Мексико Глувчето Рампа

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 3.00
3дроза Удар Рак На Дојка Во Газот Свесност Лента Предизвика Дизајн Глувчето Рампа Новак
3дроза Удар Рак На Дојка Во Газот Свесност Лента Предизвика Дизајн Глувчето Рампа

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

DEN 2.33
Богатства На Каролина Bb2167mp Американско Знаме И Бернски Планински Куче Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета, За Домашна Новак Попуст
елаго® Алуминиум Глувчето Рампа за Компјутери &засилувач; лаптопи Новак
елаго® Алуминиум Глувчето Рампа за Компјутери &засилувач; лаптопи

Силен и Издржлив : алуминиумската подлога елаго е високо стилска подлога за глувци, исечена од плоча од �

DEN 1199.84