Подлога за греење на аметист SPRO и подлога за греење на коленото

Подлога за греење на аметист SPRO и подлога за греење на коленото

DEN 4160.00

Новак

Достапно за нарачка

подлога за греење на коленото. Подлога за греење на аметист. Далеку инфрацрвена подлога за греење. Најдобар подарок. 3 години гаранција. подлога за греење на коленото. Подлога за греење на аметист. Далеку инфрацрвена подлога за греење. Најдобар подарок. 3 години гаранција. Подлога за греење на аметист SPRO и подлога за греење на коленото.

Избор на клиент

UTK Надградба на инфрацрвената подлога за греење со Natrual камења, инфрацрвено загревање на падовите Плус Плус Новак
Eodnsofn рамо топло олеснување на терапијата за само-загревање Заштита на спонтано греење на масажерот за греење Новак
Delarsy WP2230 40x30cm Зимска топла загрева подлога Физиотерапија за греење Електрично ќебе Новак
Delarsy WP2230 40x30cm Зимска топла загрева подлога Физиотерапија за греење Електрично ќебе

30 ~ 60 ~ 90 ~ 120 【Ослободете ги болките на мускулите】 хипертермијата може да го зголеми протокот на крв и...

DEN 873.60
55 ℃ Само-загревање на вратот Поточен рачен зглоб, топла компресија55 ℃ 自 保暖 贴手环热敷 贴手环热敷 Новак
55 ℃ Само-загревање на вратот Поточен рачен зглоб, топла компресија55 ℃ 自 保暖 贴手环热敷 贴手环热敷

55 ℃ Самозагревање на вратот Поточен рачен зглоб, топла компресија55 ℃ 自 热颈部 保暖 Исто како и описот на с

DEN 2.33
Briskheat SRX06243602PT4 Опасно T4A-рангирано силиконо греење, лепило, 6x24 , 240V, 360W Новак
Briskheat SRX06243602PT4 Опасно T4A-рангирано силиконо греење, лепило, 6x24 , 240V, 360W

Тип на приклучок : Не приклучете го Вградениот термостат со високи ограничувања го одржува грејачот што

DEN 8158.40
Comfheat USB загреана загреана заграда на вратот преносен и USB напојуван загреан капак за носилки на вратот Новак
Comfheat USB загреана загреана заграда на вратот преносен и USB напојуван загреан капак за носилки на вратот

Овој пакет вклучува една загреана загреана загрева на вратот на USB и една загреана кутија за загревање н

DEN 639.84
8yyllz загревање на половината на половината компресија на долниот дел Новак
8yyllz загревање на половината на половината компресија на долниот дел

Апс Увезени Затворање на привремено Загревање на обвивката за појас на половината, компресија на долни�

DEN 1.00
Chattanooga Hydrocollator Влажна топлина Hotpacs - колено/рамо Новак
Chattanooga Hydrocollator Влажна топлина Hotpacs - колено/рамо

Ефикасен третман, секој Hot Pac може да се користи стотици пати Ефикасен третман, секој Hot Pac може да се кори�

DEN 254.40
'Ngulgbuddy микробранова влажна топлина и ароматерапија Органски ориз пакет. Студената пакет. Новак
'Ngulgbuddy микробранова влажна топлина и ароматерапија Органски ориз пакет. Студената пакет.

100% премиум надворешноста на памукот Целосно обложена со двојно зашиена конструкција Сите органски зрн�

DEN 1113.60