КУАНЏ Алуминиумска Козметичка Кутија Козметичка Кутија Козметичка Кутија Повеќеслојна Кутија За Накит Што Може Да Се Заклучи Козметичка Кутија За Складирање

КУАНЏ Алуминиумска Козметичка Кутија Козметичка Кутија Козметичка Кутија Повеќеслојна Кутија За Накит Што Може Да Се Заклучи

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Козметички случај со голем капацитет, повеќеслојно складирање. Голем капацитет, за задоволување на потребите на богата козметика и алатки. Издржлив и лесен за носење. Дизајн за заштита на аголот на кутијата, задебелен алуминиумски материјал, издржлив. Погоден за тетоважи, маникир, складирање производи за нега на кожа, лесно патување. Козметички случај со голем капацитет, повеќеслојно складирање.Голем капацитет, за задоволување на потребите на богата козметика и алатки.Издржлив и лесен за носење.Дизајн за заштита на аголот на кутијата, задебелен алуминиумски материјал, издржливпогоден за тетоважи, маникир, складирање производи за нега на кожа, лесно патување.Опис на производот Материјал : Металбој : Црна, Црвена Големина : 37*26*94содржина на пакување : случај на суета*1 (со исклучок на други демо производи)белешки : ве Молиме дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење.Поради разликите помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. Фала!Отстранлив нем универзално тркало, раб отпорен на абење, непречено патување со шминка.

Избор на клиент

Н / Маникир За Убавина Количка Козметички случај Алуминиум Пренослив Патување Шминка Вез Багаж Новак
Н / Маникир За Убавина Количка Козметички случај Алуминиум Пренослив Патување Шминка Вез Багаж

Козметички случај со голем капацитет, повеќеслојно складирање Повеќеслоен дизајн и голем капацитет за

DEN 1.67
Масонски Фез Случај Новак
Масонски Фез Случај

Масонски фез случај Отворање На Патент Имитација Сина Кожа Цврста Рачка Висина : 20см Дијаметар : 22см Мас�

DEN 753.60
Акотар Инспириран Подарок Ноќ Суд Подарок Воз Како Илирски Воин Шминка Патент Торбичка Торба За Книжевни Новак
ЏАМБЛ леопард Печати Козметички/Накит Воз Случај Новак
ЏАМБЛ леопард Печати Козметички/Накит Воз Случај

Висококвалитетна Алуминиумска Рамка со Армирани Челични Агли и моден леопард печатење Собрани кадифен

DEN 223.84
Кактуси Шема Шминка Воз Случаи Патување Шминка Торба Водоотпорен Преносни Козметички Случаи Организатор Новак