Индиски Полица Дрвена Врата Затворач | Рачно Изработени Гравирани Клин Врата Затворач | Зелена Врата Затворачи

Индиски Полица Дрвена Врата Затворач | Рачно Изработени Гравирани Клин Врата Затворач | Зелена Врата Затворачи

DEN 407.68

Новак

Достапно за нарачка

Хардвер Отпорен На лизгање/ Врвен Квалитет/ Погоден за Целата Површина Или Подот/ Прекрасен Стисок. Карактеристики-Без ' Рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За Деца-Без Остри Рабови На Аглите, Безбедни за Употреба Во Домот и Канцеларијата. Материјал За Затворање На Вратата : Дрво, Боја : Зелена. Висина На Клин На Вратата : 2 Инчи Прибл. Ширина 1,75 Инчи Прибл. Должина : 5,5 Инчи Прибл. Додатоци : Секој Затворач На Портата За Дома Доаѓа Со Целиот Хардвер Како што е Прикажано на Сликата. Овие Рачно Изработени Затворачи на Вратите Се Погодни за Сите Видови Подови. Коси Дел од Затворачот На Вратата Направен Од Дрво и Дното-најголемиот дел е Фиксиран со Гума Што Го Спречува Движењето на Вратата. Овие Клинови За Затворање На Вратите се Отпорни на Лизгање и Долготрајни. Индиската полица Произведува Ексклузивни И Уникатни Производи За Украсување На Домот, преку Заживување На Ракотворби/Рачни Разбои На Индија, Со Повторно Измислување и Редизајнирање за Урбана Клиентела. Ние Гарантираме Дека Корените на Сите Наши Производи Лежат Во Традиционалната Индиска Уметност. Ние Исто Така Прилагодуваме и Дизајнираме Според Потребите на Клиентелата. Нашите Производи се Природни, Занаетчиски, Современи и Достапни Што ги Прават Локални Занаетчии и Занаетчии. Ние Ажурираме Нови Дизајни секоја недела во Нашиот Каталог и Во Моментов, Нудиме 4.000+ Уникатни Дизајни.

Избор на клиент

Слајд-Ко 141974-В Лизгачка Врата Чувар, Бела, Екструдирана Стипса Новак
Слајд-Ко 141974-В Лизгачка Врата Чувар, Бела, Екструдирана Стипса

Конструкција на Цинк Бела завршница Апликација за монтирање на лице 13 / 4 Во дупка центри...

DEN 55.84
Зипвазе Стоп Носот Крварење Епистакса Клипови Носот Крварење Затворач Назална Клип Третман 3 Пакет Новак
Зипвазе Стоп Носот Крварење Епистакса Клипови Носот Крварење Затворач Назална Клип Третман 3 Пакет

СТОП ЗА КРВАРЕЊЕ ОД НОСОТ БРЗО : овие клипови за Крварење од Носот работат брзо и удобно, Доаѓаат со 3 пар�

DEN 223.20
Совршени Производи 01221 Комерцијален Чувар На Врати Новак
Совршени Производи 01221 Комерцијален Чувар На Врати

Силата и големината неопходни за потешки врати Нема да ги допира или оштетува вратите Монтиран на шарки

DEN 67.04
Делтана УФБ5000У19 Цврст Месинг 2-Инчен Круг Универзален Поден Браник Новак
Делтана УФБ5000У19 Цврст Месинг 2-Инчен Круг Универзален Поден Браник

Земја На Потекло : Кина Должина на пакетот : 4.0" Ширина На Пакетот : 4.0" Висина На Пакетот : 4.0" Земја На Потек

DEN 1.33
Лулу Декор, Леано Железо Декоративни Куче Врата Затворач, Прагови, Скулптура, Куче Статуа Новак
Лулу Декор, Леано Железо Декоративни Куче Врата Затворач, Прагови, Скулптура, Куче Статуа

Рачно изработен, Симпатичен и привлечен изглед, добро изработен затворач на вратата од леано железо во �

DEN 0.67
10 Пакет Тешки Шарка Игла Врата Запре Новак
10 Пакет Тешки Шарка Игла Врата Запре

Запирање на вратата помага да се спречи оштетување на вратата, ѕидот и облогата Овозможува отворање на �

DEN 1.00
Ивес Комерцијални ФС43810 Купола Кат Станица Новак
Ивес Комерцијални ФС43810 Купола Кат Станица

За врати со праг или поткопани врати Тешки фрлија купола запира изграден за месинг, бронза или алуминиу�

DEN 3.33
Врата На Подот, Самолеплив Затворач На Чиста Врата, Без Дупчење 2 Парчиња Новак
Врата На Подот, Самолеплив Затворач На Чиста Врата, Без Дупчење 2 Парчиња

НЕВИДЛИВ И ПРАКТИЧЕН ПРАГ МЕКА И ТИВКА ГИ ШТИТИ ВАШИТЕ ЅИДОВИ ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ НЕМА ДУПЧЕЊЕ НЕВИДЛИ

DEN 172.00
2x Гаража Стоп Врата Отварач Далечински Тастатура За Линеарни Новак
2x Гаража Стоп Врата Отварач Далечински Тастатура За Линеарни

Самопрограмабилно Вклучена е 9v батерија Програмирање видео и инструкции обезбедени со купување Резерв

DEN 668.80
Аексит Кабинетот Плакарот Дома Декор Врата Допир Тркалезна Глава Магнетна Фати Бравата Врата Беж 2сет Новак
Аексит Кабинетот Плакарот Дома Декор Врата Допир Тркалезна Глава Магнетна Фати Бравата Врата Беж 2сет

Име на производот : Магнетна Брава За Улов; Нето Тежина : 193гр Содржина На Пакетот : 2сет х Магнетна Брава З

DEN 769.60
Нов Лон0167 Дома Бања Избрана Врата нерѓосувачки Челик сигурна ефикасност Магнетни Фати Затка Држач 74мм Висина Новак
Делтана ХПА69У19 Шарка Монтирани Прилагодливи Солидна Месинг Шарка Пин Стоп Новак
Делтана ХПА69У19 Шарка Монтирани Прилагодливи Солидна Месинг Шарка Пин Стоп

Земја На Потекло : Кина Должина на пакетот : 4.0" Ширина На Пакетот : 4.0" Висина На Пакетот : 4.0" Земја На Потек

DEN 76.00
Ц. Р. Лоренс ДЛ2521ДУ ЦРЛ Темно Бронзен Подот Монтирани Тешки Врата Запре Со Кука И Држач Новак
Ц. Р. Лоренс ДЛ2521ДУ ЦРЛ Темно Бронзен Подот Монтирани Тешки Врата Запре Со Кука И Држач

Месинг Диекаст ДржетеОтворете Ја Куката и Држачот Месинг Диекаст ДржетеОтворете Ја Куката и Држачот...

DEN 1.67
Prime-Line MP4030 Лизгачка Брава На Вратата, Двојна Завртка, Алуминиумска Завршница, 2 Парче Новак
Prime-Line MP4030 Лизгачка Брава На Вратата, Двојна Завртка, Алуминиумска Завршница, 2 Парче

Изграден од екструдиран алуминиумски материјал за да обезбеди цврста и посилна моќ на држење...

DEN 0.67