H&засилувач; Boutimer 925 Стерлинг сребро Италијански Рачно Изработени-0.25-0.5 Класичен Мајами Кубански Синџир Нараквица За Мажи-Партија Парична Казна Накит Оригинална Ср?

H&засилувач; Boutimer 925 Стерлинг сребро Италијански Рачно Изработени-0.25-0.5 Класичен Мајами Кубански Синџир Нараквица За

DEN 1598.24

Новак

Достапно за нарачка

Стерлинг 925 сребро И Без Никел/Хипоалергично-Изработен од 92,5% сребро, овој накит е одличен избор за оние со многу чувствителна кожа. ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА ПРОДАВНИЦА : Проверете ја нашата целосна линија од 18к златни и сребрени нараквици, ѓердани, прстени, обетки и автентичен накит за монети. 30 дена, 100% гаранција за враќање на парите. Овој безвременски задолжителен е совршен подарок за маж, жена, син, ќерка, мајка, тато, дечко, девојка, најдобар пријател или вие. Совршен подарок за него или неа-елегантна унисекс нараквица за оние кои го ценат прекрасниот и уникатен италијански накит. Достапно во 7"-7. ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА ПРОДАВНИЦА : Проверете ја нашата целосна линија од 18к златни и сребрени нараквици, ѓердани, прстени, обетки и аут. Повеќе стилови стилот ја задржува безбедноста. Овој безвременски задолжителен е совршен подарок за маж, жена, син, ќерка, мајка, тато, дечко, девојка, најдобар пријател или вие. ИЗРАБОТЕН ВО ИТАЛИЈА-италијанскиот накит е повеќе од само стилска и елегантна опција. Дајте некому особено луксузно парче убав накит и нека изгледа стилски од ден во ноќ. Синџирот носи модерна елеганција и за секојдневно и за свечено носење, и може да се носи сам за елегантен секојдневен изглед, или слоевит со други нараквици за стилски изглед. МОДЕРЕН КЛАСИЧЕН-Додадете стил на основен изглед со Оваа Цврста Сребрена Сребрена 6,5-13мм Кубанска нараквица. ВКЛУЧЕНА КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ-Ден На Хс, Ден на Вљубените, Свадба, Дипломирање и кој било друг празник или специјална пригода. Цврсти и доволно издржливи за секојдневно носење, но не премногу густи и удобни за носење. Совршен подарок за него или неа-елегантна унисекс нараквица за оние кои го ценат прекрасниот и уникатен италијански накит. Има богата мултикултурна историја која создаде нација која и денес силно ја цени креативноста и страста.5" и 10" должини.МОДЕРЕН КЛАСИЧЕН-Додадете стил на основен изглед со Оваа Цврста Сребрена Сребрена 6,5-13мм Кубанска нараквица. Среброто е еден од најсветлите метали во светот и носи блескав сјај на вашиот накит. Дајте некому особено луксузно парче убав накит и нека изгледа стилски од ден во ноќ. Нараквица, ширина 6,5 ММ, 8ММ, 10ММ, 12ММ и 13,5 ММ. Нараквица, ширина 6,5 ММ-8ММ-10ММ-12ММ И 13,5 ММ. Италијанскиот накит има највисоки владини стандарди за квалитет неспоредливи од која било друга земја во светот, па затоа е добра инвестиција. Цврсти и доволно издржливи за секојдневно носење, но не премногу густи и удобни за носење. Нашите рамни врски со накосени дијаманти се повеќе рефлектирачки од стандардните синџири за камшик за богат, беспрекорен сјај.постојат повеќе стилови на опции за затворање на крајот од ланецот, вклучувајќи класичен затворач за јастог, затворач за пружина, затворач за кутии и двојна безбедносна спојка, за различни стилови додека ја задржуваат безбедноста. Од кул модерен до класичен гроздобер, H&Boutimer нуди достапен, висококвалитетен сребрен накит за мажи и жени за секојдневно носење и секоја пригода.

Избор на клиент

Миабела 925 стерлинг сребрена италијанска Нараквица Со Синџир од 5мм Мрежа За Жени, Произведена Во Италија Новак
Пенливи женски чешки кристални титаниум магнетна терапија нараквица Новак
Пенливи женски чешки кристални титаниум магнетна терапија нараквица

Големина : Анкел / голема нараквица : 9,4 инчи (24 см) Боја : Сребрените промоции можат да варираат во зависно

DEN 1.67
БЛУК 16 Роденден Желба Нараквица 16 Ти Роденден Подарок Среќен Роденден Нараквица 16 Ти Роденден Подарок Новак
БЛУК 16 Роденден Желба Нараквица 16 Ти Роденден Подарок Среќен Роденден Нараквица 16 Ти Роденден Подарок

Врзете ја оваа нараквица На вашиот зглоб Затворете ги очите и направете желба Откако ќе се истроши мала�

DEN 2.67
Кендра Скот Елаина Слајд Нараквица, Моден Накит За Жени Новак Попуст
Кендра Скот Елаина Слајд Нараквица, Моден Накит За Жени

Деликатна и иконска, Нараквицата Со Еден Слајд Елаина Во Светла Слива Друси го олеснува наоѓањето на со�

DEN 952.00