40 ПАРЧИЊА 2 Инчи Машнички За Коса За Девојчиња Мини Бутик Еластична Коса Гумена Лента Додатоци За Ленти За Коса За Деца Мали Деца Доенчиња

40 ПАРЧИЊА 2 Инчи Машнички За Коса За Девојчиња Мини Бутик Еластична Коса Гумена Лента Додатоци За Ленти За Коса За Деца Мали

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

①ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 40 парчиња бебешки мини лакови за бебиња од околу 2 инчи, секоја нова боја има два лакови за коса, вкупно 20 популарни светли или земјени бои. Толку многу различни бои за да одговараат на различни тимови. Одличен подарок за некој што има мало девојче. ®ВИСОК КВАЛИТЕТ на бебешки лакови за коса направени од ВИСОКОКВАЛИТЕТНА лента од гросгрин. Прикачен со еластична и соодветна гумена вратоврска за коса во боја, мека и издржлива. Лесно се прави фризура и полетување без влечење на фината коса на бебето. ●Дизајн На Еластични Држачи За Конска Опашка} лакови За Коса топло залепени со вратоврски, удобни и лесни за употреба. Тие остануваат многу добро направени без расипани краеви или лабави жици насекаде. Без лизгање и без разлика на косата тенка или густа, тие не се лизгаат. ●Совршена Големина●овие 2 инчни мали машнички се совршени! Мала тежина, бебето едвај ги забележува. Тие добро ја држат косата на вашето бебе заедно без да ја влечат нејзината фина коса. Можете да ги користите како чување удирања надвор од лицето на вашето бебе, правење опашка или пигтили. ●Најдобар Избор За Подарок€многу симпатична и мала големина машна за коса за девојчиња! Совршен за секоја пригода како роденденска забава, Или Божиќ, семејна фотографија и празник!. Вратоврските за коса за новороденчиња се мек и цврст дизајн на беспрекорност без да ја влечат нејзината фина коса. Толку многу различни бои за избирање секојдневни, прекрасни пригушени бои се совршени за сите сезони. Вашите мали девојчиња можат слободно да трчаат, скокаат и танцуваат со овие штипки за коса, не мора да се грижат дека ќе падне. Носете различен лак за врзување коса за мали девојчиња секој ден. Совршен подарок за : Подароци За Бебиња, Божиќ, роденденска забава, Семејна фотографија!. Тие се добри за доенчиња, девојчиња за правење опашки, не само што можат да ги користат за врзување на косата, можат цврсто да ја држат косата кога спортуваат или играат. Без разлика дали станува збор за држач за опашка, плетенка или пунџа, Богатите и слатки бои можат да ги задоволат различните потреби на секојдневниот изглед, симпатичен и убав на бебето. Овие детски врски за коса се доволно меки, лесно можеме да ги користиме и соблечеме без да ја влечеме косата на вашето бебе или да и предизвикаме главоболки. Комплетот додатоци за бебешка коса со голема количина добро изработени и добри ленти за коса со текстура и лесни за чување во торба, е најдобриот подарок за вашето бебе или за секој што има девојче.

Избор на клиент

ОКОКО Додатоци Коса Девојки Гума Коса Еластична Бебе Врски 1 пар Бендови Бебе Дете Деца Додатоци За Коса Новак
Донегал Беј Официјално Лиценциран Ncaa Возрасни Свила Јаглен Лента Вратоврска Новак
Донегал Беј Официјално Лиценциран Ncaa Возрасни Свила Јаглен Лента Вратоврска

100 % Свила Увезени Машинско Перење ПОСЕДУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА ТРАДИЦИЈА : Фатете Ја Оваа НЦАА Официјално Лице�

DEN 479.84
Женска Атлетска Облека Жени Лесни Врвови Кошула Светла Пуловер Секси Долги Ракави Врвот Печатени Врвот Зима Новак
Пимелу Женски Краток Ракав Печатени Круг Вратот Надвор Рамо Дами Мини Дами Елек Фустан Бохо Тече Мини Фустан Новак
Орли Крилја Нфл Родос Само-Вратоврска Машна Новак
Орли Крилја Нфл Родос Само-Вратоврска Машна

100% Полиестер Увезени Официјално лиценциран Ткаени графика Бендот на вратот се прилагодува помеѓу приб�

DEN 1.67
Спортски Градници За Жени Жени Со Едно Рамо Секси Долна Облека Удобна Спортска Долна Облека Без Траги Цврста Боја Новак