FINCOS STFCR1616H16 Надворешен Tu CNC Lrning Струг Држач За Алат За TCMT16, Користен на Машината

FINCOS STFCR1616H16 Надворешен Tu CNC Lrning Струг Држач За Алат За TCMT16, Користен на Машината

DEN 511.84

Новак

Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува : 1 парчиња/Пластична кутија СО СООДВЕТЕН КЛУЧ Забелешка : Други спецификации на залиха, Ви Благодариме за вашето внимание!! САД 19.00/многу САД 20.00/многу |. Цврстина : >40. Материјал : хсс. Употреба : Надворешна Алатка За Вртење. Обложување : Н-слој. Stfcr1616h16 Модел Бр. : STFCR1616 H16 Степен 95° Shank Dia : 16mm Вкупна Должина 100mm Вметнете : TCMT16 (не вклучувајќи) Shin/Pin/Стегач Вклучена Завртка : Вклучена Боја : Класичен црн Пакет вклучува : 1pcs/Пластична кутија Со СООДВЕТЕН Клуч Забелешка : Друга спецификација на залиха, Ви Благодариме за вашето внимание!! САД 19.00/многу САД 20.00/многу точка специфики : Цврстина : >40материјал : HSSUsage : Надворешно Вртење Алат Облога : N-обложувањемодел број : STFCR1616 H16.

Избор на клиент

ФИНКОС МГМН200-02-Р ПЦ5300 Волфрам Сечилото Карбид Вметнете Вртење Алатка 10 парчиња/многу Новак
ФИНКОС МГМН200-02-Р ПЦ5300 Волфрам Сечилото Карбид Вметнете Вртење Алатка 10 парчиња/многу

Цврстина : 6580ЧРЧ Број на модел : MGMN20002R PC5300 Материјал : Волфрам Карбид Облога : ТИТАН Употреба : мелење инсе

DEN 1033.76
Мгмн150-Г Жлебови Пресечни Влошки Карбидни Влошки 1,5 мм жлебни влошки 10 парчиња Новак
Мгмн150-Г Жлебови Пресечни Влошки Карбидни Влошки 1,5 мм жлебни влошки 10 парчиња

Модел : Mgmn150G Одговара За : Mgehr / Mgivr Жлеб Отсечени Алатка Материјал : Изработен од цврст карбид со калај обл

DEN 223.84
X-DREE 3mmx45mmx200mm Вртење Мелење Струг Мелница HSS Празно Алатка Малку (3mmx45mmx200mm Tornillo de fresado Torno Hss Bit Новак
X-DREE 3mmx45mmx200mm Вртење Мелење Струг Мелница HSS Празно Алатка Малку (3mmx45mmx200mm Tornillo de fresado Torno Hss Bit

Тежина : 215гр; Име На Производот : Струг Хсс Алатка Малку Главен Материјал : хсс Содржина на пакетот : 1 х Ст

DEN 297.44
FINCOS Плаќање Испорака ZCC TCMT110208-HM YBC251 252 нерѓосувачки Челик Леано Железо За Струг Вртење SCLCR ccgt11 NC Инсерти Новак
FINCOS 10pcs Carbide Cnc Сечилото CCMT09T304/CCMT09T304 UE6110/VP15TF/US735 S12M-SCLCR09 Алатка За Внатрешно Вртење SCLCR/Sckcr Новак
FINCOS 10pcs Carbide Cnc Сечилото CCMT09T304/CCMT09T304 UE6110/VP15TF/US735 S12M-SCLCR09 Алатка За Внатрешно Вртење SCLCR/Sckcr

Вметнете Ширина( мм) : 10 ПАРЧИЊА, Агол : CCMT09 T304 VP15 TF 1 Таа е направена Од Кинеска фабрика не оригинално...

DEN 444.16
ФИНКОС Ц125 ИТ15 Вртење Алатка Новак
ФИНКОС Ц125 ИТ15 Вртење Алатка

Цврстина : 8693ХРА Материјал : Волфрам Карбид Употреба : Надворешна Алатка За Вртење Обложување : ИТ15 Број �

DEN 2.33
ФИНКОС 15 ПАРЧИЊА/Многу A330 YG6/ Yg8/ YW1/ YW2/ YT5/ YT14/ Yt15 Cnc Поглавје Заварување Инсерти -: YG8) Новак
ФИНКОС 15 ПАРЧИЊА/Многу A330 YG6/ Yg8/ YW1/ YW2/ YT5/ YT14/ Yt15 Cnc Поглавје Заварување Инсерти -: YG8)

Вметни Ширина (ММ) : ИГ8 Број на модел : А330 YG6 / YW8 / YW1 / YW2 / ИТ14 / ИТ15 / ИТ5 / YW1 / YW2 Облога : ПВД Цврстина : 9092�

DEN 363.20
1 парчиња Mcsnl1616h12 Држач Струг Вртење Алатка + 10pcs CNMG120408 - МА VP15TF Карбид Вметнете Вртење Совети Алатка Новак
1 парчиња Mcsnl1616h12 Држач Струг Вртење Алатка + 10pcs CNMG120408 - МА VP15TF Карбид Вметнете Вртење Совети Алатка

Модел : MCSNL 1616 H12+ CNMG120408МА 1.Состојба : Нов Модел : MCSNL 1616h12 Shank D : 16mm Shank L : 100mm Стегач : HL1814 Завртка : M6€25 Клуч : L2

DEN 888.00
FINCOS 10PCS CNMG120404 FG CT3000 Cermet Вметнува Керамички Секач Малку Надворешна Алатка За Вртење Цпу Струг Алатки За Сечење Новак
FINCOS 10PCS CCGT09T302 AK H01 CCGT31. 51 Алатка За Вртење Алуминиумско Сечило За Сечење Вметнете Алатка За Сечење Цпу Алатки Новак
uxcell Карбид Вртење Инсерти CCMT09T304MT Мелење Жлебот Сечење Алатка ЗА SCFC Серија Вртење Носителот 2Pcs Новак
uxcell Карбид Вртење Инсерти CCMT09T304MT Мелење Жлебот Сечење Алатка ЗА SCFC Серија Вртење Носителот 2Pcs

Материјалот на влошката за вртење е карбид, има карактеристики на издржливост, цврстина и добра отпорно

DEN 143.84
FINCOS APMT1135PDER-M02 AH120*10pcs Тунгалој Мелење Инсерти За Мелење Машина BAP300R, Мелница Ножеви, Мелење Плоча APMT1135 Новак
FINCOS APMT1135PDER-M02 AH120*10pcs Тунгалој Мелење Инсерти За Мелење Машина BAP300R, Мелница Ножеви, Мелење Плоча APMT1135

Вметни Ширина( мм) : АПМТ1135ПДЕРМ02 ах1 Цврстина : HRA92.3 Обложување : Обложени Употреба : Надворешна Алатка За

DEN 0.67