XPSJBBB Women'sенски печатен екипаж вратот исфрлен летни врвови на кратки ракави, обични лабави вклопки плус големина маица за жени

XPSJBBB Women'sенски печатен екипаж вратот исфрлен летни врвови на кратки ракави, обични лабави вклопки плус големина маица

DEN 222.24

Новак

Достапно за нарачка

Ние секогаш се стремиме да им обезбедиме на дамите стилски и шармантни врвови, природно комбинираме елементи како што се печатење, геометриски обрасци, ленти и чипка заедно. Варијацијата на стилот вклучува племенски, етнички, тропски и спортски, итн. XPSJBBB е посветена на развој на мода, професионални и удобни производи за секоја убава дама. ★ Дизајн : Постојат најразлични отпечатоци од кои може да се изберат. Опис на производот 【Материјал】 : Мека, дише, брзо сушење и висока еластичност, мазна ткаенина, удобна, добра дишење и издржлива, ги прават врвовите лесни за целосна и многу удобна за носење., Погоден за лето, есен и пролет. Изберете XPSJBBB, сигурни сте дека чувајте ја најдобрата состојба и изгледате симпатична! . Не користете белило. Боја : #02 Blue Големина : XX-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината. Шупниот дизајн на деколте е многу посебен, а поставката за плус големина е поудобно за носење. ** Q & A Q1 : Дали големината е соодветна? А1 : Нашата големина е азиска големина, која е помала од американската големина. Care Care Care : миење на рацете/миење на машината. ★ Направено во САД или увезени. А-шик удобните врвови само го прават секојдневието подобро. Care Care Care : миење на рацете/миење на машината. ★ Карактеристики : Врв на обичен стил, боемски цветен принт, печатење, краток ракав, вратот на екипажот, шуплива, плус големина. Не паѓајте суво. ★ Повод : женска камизола совршена за секојдневен дневен живот, шопинг, улично носење, спорт, активен, училиште, одмор, одмор, ноќ надвор, на отворено итн. Шупниот дизајн на деколте е многу посебен, а поставката за плус големина е поудобно за носење. ★ Дизајн : Постојат најразлични отпечатоци од кои може да се изберат. ** Бојата може да биде малку поинаква заради светлосни напори или поставки за мониторирање., Погоден за лето, есен и пролет. Без разлика дали сте софистицирана канцеларија дама или мајка што престојува дома, тука ќе ги најдете вашите најпосакувани врвови. ★ Совршен за прекрасен подарок за себе или жена, пријатели, мајка, сестри. ★ Затворање на повлекување. ★ Материјал : Лесна ткаенина за жени врвови, пријателски за кожата и дише, мека и еластична, оваа женска кошула е лабава и удобна за носење, совршена за жешкото лето. ★ Материјал : Памук и полиестер. ★ Совршен за прекрасен подарок за себе или жена, пријатели, мајка, сестри.

Избор на клиент

Девојки на ieaита Девојки сјајни метални култури врвови со долги ракави ладно рамо шупливи кошули за танцување Новак
Обичен резервоар за облека со ракави маици за женски врвови летни женски едноставни маици со долг ракав за жени Новак
Nokmopo плус димензии со големина на жени за жени мода со цврста боја пулвер, топол врат, топол џемпер со долг ракав Новак
Tirantes encaje cuello en v v chaleco top sling цврста резервоар Recortada downing тенок маица túnica blusas sueltas, Новак
Tirantes encaje cuello en v v chaleco top sling цврста резервоар Recortada downing тенок маица túnica blusas sueltas,

【Големина】 Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина пред да купите препорачајте да нарачате

DEN 3.00
HieasyFit goenенски мек памук од памук од врвен џемпер од основен пуловер Новак
HieasyFit goenенски мек памук од памук од врвен џемпер од основен пуловер

95% памук, 5% спандекс Увезени Повлечете го затворањето 95%памук, 5%спандекс Ткаенината со праска има кратка

DEN 175.84
Merino.tech Merino волна маица жени - мерино волна од волна, жени со краток ракав Новак
Merino.tech Merino волна маица жени - мерино волна од волна, жени со краток ракав

100% мерино волна Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лесна и дише пакетот вклучува лесна ма

DEN 687.84
Bloch Dance Women Zena Прилагодлива лента Camisole Leotard w/bra Новак
Bloch Dance Women Zena Прилагодлива лента Camisole Leotard w/bra

90% најлон, 10% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лажичка пред и назад со вградена �

DEN 1.33
Jizyo Girls Long Sleeve Sequin Ballet Jazz Hip Hop Dance Crop Top Атлетска маица спортска облека облеката за танцување облека Новак
Jizyo Girls Long Sleeve Sequin Ballet Jazz Hip Hop Dance Crop Top Атлетска маица спортска облека облеката за танцување облека

30% полиестер, 30% спандекс мрежа, 40% sequins Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише �

DEN 2.00
Џемпери за џемпери во боја на џемпери во боја на жени со долги ракави кошули врвови дуксери за жени пуловер Новак