Винарни деца девојки сјајни метални камизоли резервоари врвови спортски танцувачки кошули гимнастички танц натпревар

Винарни деца девојки сјајни метални камизоли резервоари врвови спортски танцувачки кошули гимнастички танц натпревар

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

100% полиестер. Унисекс деца сјајна метална бронзичка ткаенина цврста боја на ракав, без ракав деколте за деколте за забава. Направено од висококвалитетна полиестерска ткаенина, удобна, дише, пријателска за кожата и нема иритација за вашето дете, меко за допирање и носење. Табела со големина значи опсег на возрасни за деца, но тие се само за општо водство. Лесно за миење и грижа за, ниско железо и не бели. Металните шорцеви се одликуваат со без ракави и тркалезно деколте, светла дизајн на површината за да го направат детето искра и привлечно око во светлината. Погодно е за секојдневно носење, училиште, перформанси, забава, забава за костуми, роденден, фотографија, танцување, итн. Тоа е совршен избор за костуми за шоу. Сет вклучува : 1pc елек Состојба : Сосема нов материјал : Полиестерска ознака бр. - | 1-6 години - | - 26.0 ''/66cm - | - 15.4 ''/39cm 130- 140 - | - 7-10 години - | - 26.8 ''/68cm - | - 16.5 ''/42cm 150- 160 - | - 11-14 години | - 33.9 ''/86cm - | - 23.2 ''/59cm 170-180 - | - 15-18 години | - 38.6 ''/98cm - | - 24,8 ''/63см.

Избор на клиент

Девојки на ieaита Девојки сјајни метални култури врвови со долги ракави ладно рамо шупливи кошули за танцување Новак
Tirantes encaje cuello en v v chaleco top sling цврста резервоар Recortada downing тенок маица túnica blusas sueltas, Новак
Tirantes encaje cuello en v v chaleco top sling цврста резервоар Recortada downing тенок маица túnica blusas sueltas,

【Големина】 Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина пред да купите препорачајте да нарачате

DEN 3.00
Амсуријарска машка маица маица тенок вклопуваат долги ракави Основни термички обични кошули за пулвер Новак
Амсуријарска машка маица маица тенок вклопуваат долги ракави Основни термички обични кошули за пулвер

95% памук, 5% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење 【Мека желка】 : Направено од врвна �

DEN 319.84
Блуза мета за тинејџери есен летен ракав облека памук против вратот графички бренд средновековен западен мета Новак
Jamејми Садок Sunsense 35 SPF мала тежина долга ракав екипаж на вратот на вратот Новак
Jamејми Садок Sunsense 35 SPF мала тежина долга ракав екипаж на вратот на вратот

100% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Sunејми Sadock® Sun Sense9® 35 SPF мала тежина со

DEN 3.33
Iiniim mens долги ракави V вратот Термички врвен пулвер, подмолен, тенок фит џемпер, основен слој на врвот на врвот Новак
Есен летен блуза со кратки ракави за жени 2023 година длабок v врат памучен графички обичен маичка U8 u8 Новак
Есен летен блуза со кратки ракави за жени 2023 година длабок v врат памучен графички обичен маичка U8 u8

2023 Графичка врвна маичка за женски места Информации за производот : ✿ Гондер : Womenените дами девојки ✿ С�

DEN 732.80
Машка тенок тенок фитвер на врвот на долгиот ракав термички основна маица Новак
Машка тенок тенок фитвер на врвот на долгиот ракав термички основна маица

Машки точки за продажба на кошула за пулвер : Дизајн на Turtleneck, стрип тенок кошула на вратот на желка, лесе

DEN 223.84
Nokmopo жени врвови модни обични кружни врат -качулка Неправилна шарена геометриска печатена блуза со долг ракав Новак