Acsuss Девојки девојки метални исмејувачки врат -култури на врвот на резервоарот за танцување атлетски танцови спортски активен елек активна облека

Acsuss Девојки девојки метални исмејувачки врат -култури на врвот на резервоарот за танцување атлетски танцови спортски активен

DEN 42.40

Новак

Достапно за нарачка

90% полиестер, 10% најлон. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Резервоарите се изработени од полиестерски материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави, желка, сјаен метален изглед. Цврста боја, повлечете го затворањето. Истепена ткаенина, дишење, мека и удобна за носење. Модерни резервоари за вашата девојка. Совршено за балет, класа за танцување, сценски перформанси, тренингот, итн. - Должина - | градите 8 | - 8 години - - | - 10,5 "/27cm - | - 25.5"/65cm - 10 - | 10 години | 11 "/29cm | - 27,5"/70cm - 12 - | 12 години- - | 12 "/31cm | - 29,5"/75cm - 14 - | 14 години | 13 "/33cm | - 31,5"/80cm - 16 - | - - 16 години | - 13,5 "/35см - | - 33,5"/85см.

Избор на клиент

Џемпери за џемпери во боја на џемпери во боја на жени со долги ракави кошули врвови дуксери за жени пуловер Новак
Дуофолд момчиња со мала тежина со двојна слој термичка кошула Новак
Дуофолд момчиња со мала тежина со двојна слој термичка кошула

60% памук, 40% полиестер Увезени Затворање на основнослојподрачје Машинско миење Два слој термички за топ�

DEN 3.33
Bloch Dance Girls Dujour Microlux краток ракав леотард Новак
Bloch Dance Girls Dujour Microlux краток ракав леотард

90% најлон, 10% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лажичка пред и назад Целосна пред

DEN 1.33
Nokmopo жени врвови модни обични кружни врат -качулка Неправилна шарена геометриска печатена блуза со долг ракав Новак
Merino.tech Merino волна маица жени - мерино волна од волна, жени со краток ракав Новак
Merino.tech Merino волна маица жени - мерино волна од волна, жени со краток ракав

100% мерино волна Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лесна и дише пакетот вклучува лесна ма

DEN 687.84
Twinklede Sequin Tassel Tops Tops Belly Dance Top Stappy Halter Bra Top Backless Crop Top Party Dacne Costume елек за жени Новак
Twinklede Sequin Tassel Tops Tops Belly Dance Top Stappy Halter Bra Top Backless Crop Top Party Dacne Costume елек за жени

Twinklede е основана во 1998 година, во која се извезуваат повеќе од 20 земји низ целиот свет во моментов Нашата

DEN 1.33
АНДОНГНИВЕЛ Шорцеви за жени со цврста рима за пижами пижами мини панталони со цврста боја кратки панталони Новак