Сензор за пакување на allид од 120W 120W-Сензор за фотоцела сам до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-зоната

Сензор за пакување на allид од 120W 120W-Сензор за фотоцела сам до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-до-зоната

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

1 Премиум (P18 PHVWH), UL наведен (E488975) за влажни локации, обезбедете до 50,000 часови на употреба, поддржани од нашата 5-годишна гаранција и произведува дополнет до 17. Избор на електрична енергија достапна во 80 W, 100 W или 120 W. Оценети 50. Нема повеќе промена на светлата! Произведено со употреба на алуминиум со лежење, овие светла на отворено, исто така, вклучуваат висококвалитетно и издржливо шарено стакло со агол на зрак од 110 степени за да се обезбеди сигурен, па дури и светлина за 50,000+ часа!. Комерцијална оценка : Полу-перформанси Полу-измет на отворено LED безбедносни тела за безбедност се DLC 5.500 LM (400 W MH еднаков). Апликации : Оваа разноврсна и повеќенаменска LED надворешна тела за светло е совршено за повеќето заливи/пристаништа за оптоварување на отворено, канцелариски комплекси, улички, екстериери за комерцијални/индустриски згради, патека или голем двор и многу повеќе! Произведено со употреба на алуминиум со умирање и трајно шарено стакло отпорно на пожолтување.

Избор на клиент

Vaxcel Yellowstone 1 светло бронзено рустикално лос дрво на отворено wallиден фенер чисто стакло Новак
Vaxcel Yellowstone 1 светло бронзено рустикално лос дрво на отворено wallиден фенер чисто стакло

Челик материјал отпорен на временски услови обезбедува долготрајна издржливост Чисто семено стакло об

DEN 3.00
Осветлување на Троја B1311-WZN Burbank-1 лесен надворешен wallид на wallидот во преоден стил-14 инчи висока и ширина 6,25 инчи, Новак