FZZDP чиста стаклена сенка на отворено wallидна ламба Вила балкон тремот коридор wallид Сконис Јард улична градина црна ограда светло

FZZDP чиста стаклена сенка на отворено wallидна ламба Вила балкон тремот коридор wallид Сконис Јард улична градина црна ограда

DEN 13266.40

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : Главен материјал на третман на површински спреј за обликување на железни производи. (Боја за печење). Карактеристики : Стилот е стилски и класичен, водоотпорен, не 'рѓа, и во основа не бара рутинско одржување. Материјал за сенка : Транспарентното стакло лабави има висока светлина, така што оригиналниот извор на светлина не ја менува бојата. Применлива моќност : Целосна ламба за заштеда на енергија од 11-20 W сијалица 25-40 W сијалица 3-5 W. Погодна пригода : Дневна соба за спална соба коридор патека за балкони за влезови продавница на отворено дворна градина. Материјал : Главен материјал на третман на површински спреј за обликување на железни производи. (Боја за печење). Карактеристики : Стилот е стилски и класичен, водоотпорен, не 'рѓа, и во основа не бара рутинско одржување. Материјал за сенка : Транспарентното стакло лабави има висока светлина, така што оригиналниот извор на светлина не ја менува бојата. Применлива моќност : Целосна ламба за заштеда на енергија од 11-20 W сијалица 25-40 W сијалица 3-5 W. Погодна пригода : Дневна соба за спална соба коридор патека за балкони за влезови продавница на отворено дворна градина. Материјал : Главен материјал на третман на површински спреј за обликување на железни производи. така што оригиналниот извор на светлина не ја менува бојата. Почитувачка моќност : Целосна ламба за заштеда на спирала 11-20 W Сијалица 25-40 W Сијалица 3-5 W.Suitable Повела : Дневна соба Спална соба коридор патека за балконски влезен продавница на отворено дворови. Материјал на телото на ламбата : Ironелезен производ Материјал на лабави : стакло Процесија : Спреј боја Метлејт Извор : LEDVOLTAGE : 110 V ~ 240 V (инклузивно) , без извор на светлина.

Избор на клиент

Maxim Lighting 86101abz Lightray - 9,25 инчи 15W 1 LED wallид Sconce, Новак
Maxim Lighting 86101abz Lightray - 9,25 инчи 15W 1 LED wallид Sconce,

Направено во Кина Димензии на пакетот : 10.04 L x 11.22 H X7.68 W (инчи) Тежина на пакет : 5,51 фунти Заврши : Архитекто�

DEN 0.33
TWTCC Wallид монтиран светлосна градина Вила алуминиумска ламба надворешна врата ламба тревник wallидна ламба европска градина Новак Попуст
Timeflies соларни wallидни светла на отворено, надворешно wallид Sconce црна шума осветлување, 2 режими, црна, 2 пакувања Новак
Бронзена мелница и Мејсон Вернон Бронзена 20-инчен дво-светлосен wallид на отворено Новак
Vaxcel Yellowstone 1 светло бронзено рустикално лос дрво на отворено wallиден фенер чисто стакло Новак
Vaxcel Yellowstone 1 светло бронзено рустикално лос дрво на отворено wallиден фенер чисто стакло

Челик материјал отпорен на временски услови обезбедува долготрајна издржливост Чисто семено стакло об

DEN 3.00
LEDMO LED светла на тремот на wallидот на отворено Новак
LEDMO LED светла на тремот на wallидот на отворено

Поудобно е да го завршите вашиот проект за осветлување на тремот во дворот со купување повеќекратно едн

DEN 3.33
CXDTBH Ретро пост светлосен двор во заедницата градина wallид wallидни светла предводени светла на вратите Новак
CXDTBH Ретро пост светлосен двор во заедницата градина wallид wallидни светла предводени светла на вратите

Ретро дизајн, густ индустриски вкус, со текстура и карактеристики за вашата личност, класично осветлува

DEN 2.33
WAC осветлување DS-WD05-S930S-BK Tube Architectural 5 LED горе и долу wallидно светло директно место зрак 3000k 90cri во црна Новак
WAC Lighting DS-WD08-N27S-WT цевка Архитектонски 8 LED горе и долу wallидно светло директно тесен зрак 2700K во бела, двојно Новак
Coramdeo Outdoor Walls Sconce LED Light Filture - Совршен за предниот трем, внатрешен двор и палубата - изградена во LED дава Новак
Coramdeo Outdoor Walls Sconce LED Light Filture - Совршен за предниот трем, внатрешен двор и палубата - изградена во LED дава

Стилски LED wallиден фенер : Подигнете го привлечноста на вашиот дом со овој елегантен LED wallиден фенер, совр�

DEN 1.00
Осветлување на Троја B1311-WZN Burbank-1 лесен надворешен wallид на wallидот во преоден стил-14 инчи висока и ширина 6,25 инчи, Новак