4 Way Flat Trailer Wiring Harness Kit, 18 AWG 59 инчи железнички жици со приклучок со 4-насочен приклучок 4 пински и женски конектор за продолжување и стил на конекција за комунални услу?

4 Way Flat Trailer Wiring Harness Kit, 18 AWG 59 инчи железнички жици со приклучок со 4-насочен приклучок 4 пински и женски

DEN 175.84

Новак

Достапно за нарачка

【4 жица рамен конектор】 продолжение 4 пински конектор е 59 инчи. Направено од високо спроводлив чист бакар, силен и издржлив. Водоотпорна и изоларна, висока безбедност. 【Повторно договорете ја вашата жица за приколки】 Додатоци за приколка ги направија повторното и поправка на електрична врска појасно. Идеално за приколки за жици, каравани, чамци и други приколки. Димензии : 8.03 x 3,23 x 2,72 инчи. 【Брза инсталација】 машки и женски приклучоци, подготвени да се вклучат во вашето возило или приколка и можат да го прошират кабелот за да одржат безбедно растојание помеѓу возилата. 【Очигледна идентификација - кутија за поврзување со жица со 4 бои за да ја препознаете различната употреба, што ви овозможува да ги поврзете сигналите за лево/десно вртење на жицата, светлата на сопирачките, светлата за враќање на опашките, светлата на опашката попогодно и лесно. 【Широко примена】 Овој комплет за приколка за приколка е многу погоден за RVS, приколки, кампери, каравани, комбиња за храна и други влечни возила. 【4 жица рамен конектор】 продолжение 4 пински конектор е 59 инчи. Направено од високо спроводлив чист бакар, силен и издржлив. Водоотпорна и изоларна, висока безбедност. 【Повторно договорете ја вашата жица за приколки】 Додатоци за приколка ги направија повторното и поправка на електрична врска појасно. Идеално за приколки за жици, каравани, чамци и други приколки. Димензии : 8.03 x 3,23 x 2,72 инчи. 【Брза инсталација】 машки и женски приклучоци, подготвени да се вклучат во вашето возило или приколка и можат да го прошират кабелот за да одржат безбедно растојание помеѓу возилата. 【Очигледна идентификација - кутија за поврзување со жица со 4 бои за да ја препознаете различната употреба, што ви овозможува да ги поврзете сигналите за лево/десно вртење на жицата, светлата на сопирачките, светлата за враќање на опашките, светлата на опашката попогодно и лесно. 【Широко примена】 Овој комплет за приколка за приколка е многу погоден за RVS, приколки, кампери, каравани, комбиња за храна и други влечни возила. Должина на спецификација на производот : Карактеристики на производот од 59 инчи - Добар спроводливост Бакар материјал - Лесен за поврзување и употреба - Поедноставете ја жицата за жици - Добро запечатување - Широко примена Овој конектор за приколка со 4 банди е совршен помошник за уредување на пренасочување и поправка на електрична врска. Брзо додадете дополнителни светла и додатоци. Надградете ги старите жици на приколка. Идеално за приколки за жици, кампери, каравани, чамци и други трактори. Со добар печат и доказ за временски услови. Многу удобен и практичен!.

Избор на клиент

Издржливост Хопкинс 47890 5-жичен рамен сет Новак
Издржливост Хопкинс 47890 5-жичен рамен сет

Затегнување на лесна влечење овозможуваат лесна врска и исклучување Куќишта со тешки конектори со вгра

DEN 1.67
Curt 55341 обичај за приколка со приколка со 4 пински приколка, се вклопува во Изберете Toyota 4Runner Новак
Curt 55341 обичај за приколка со приколка со 4 пински приколка, се вклопува во Изберете Toyota 4Runner

Лесен за инсталирање Без сечење! Без спојување! Овој комплет за приколка за приколка за приколка се прик

DEN 602.24
Pactrade Marine RV Boat 4-насочен приклучок за приколка со приколка 12 Новак
Pactrade Marine RV Boat 4-насочен приклучок за приколка со приколка 12

Двојно завршен 4насочен конектор за рамни приколка Конструиран со врзани жици и издржлива гума Наменет�

DEN 2.00
Oyviny 4 Way Trailer Wiring Harness 56093 за 2011-2019 Ford Taurus/2013- Lincoln MKS/2020-2022 Ford Explorer Новак
Oyviny 4 Way Trailer Wiring Harness 56093 за 2011-2019 Ford Taurus/2013- Lincoln MKS/2020-2022 Ford Explorer

За 20102019 година Форд Бик За 20132016 година Линколн МКС За 20202022 Ford Explorer Приколка за приколка на Бик Овој компл

DEN 751.84
Maxxhaul 80763 Harness спојница, редовно Новак
Maxxhaul 80763 Harness спојница, редовно

Junction Box е дизајниран за безбедни и обезбедени врски за приколка за приколка на RV, приколки, кампери, кара�

DEN 135.84
Curt 56146 Powered 3-на-2-жица за раздвојување на приколка на трејлерот конвертор на светло, 4-пински жици Новак
Curt 56146 Powered 3-на-2-жица за раздвојување на приколка на трејлерот конвертор на светло, 4-пински жици

Сигурна моќност Овој напојуван конвертор од 3на2жица за осветлување обезбедува сигурна опција за прико�

DEN 265.60
Curt 81830 17/32-инчен Сертифициран приколка за безбедност на приколка S-кука со брава, 7.600 фунти Новак Попуст
Curt 81830 17/32-инчен Сертифициран приколка за безбедност на приколка S-кука со брава, 7.600 фунти

Брзо ослободување Оваа кука за безбедност на приколката е опремена со жица со жица со безбедно прицврст

DEN 69.28
Curt 56292 Обичен приколка за приколка со 4 пини за возило, изберете го титаниум Форд Еџ, црна Новак
Curt 56292 Обичен приколка за приколка со 4 пини за возило, изберете го титаниум Форд Еџ, црна

Лесен за инсталирање Без сечење! Без спојување! Овој комплет за приколка за приколка за приколка се прик

DEN 2.67
4 пински рамен приколка за лесна жица за приколка [Wishbone-Style] [SAE J1128 Оценето] [25 'MALE & 4' Femaleенски] [18 AWG жици Новак
4 пински рамен приколка за лесна жица за приколка [Wishbone-Style] [SAE J1128 Оценето] [25 'MALE & 4' Femaleенски] [18 AWG жици

(1) приколка за приколка во стилот на Wishbone (1) Упатство за инструкции 25 'Машко го поедноставува процесот на

DEN 1515.20
Решенија за влечење на Хопкинс 47185 Мулти-топка 4 рамен до 7 сечило и 4 рамен адаптер Новак
Решенија за влечење на Хопкинс 47185 Мулти-топка 4 рамен до 7 сечило и 4 рамен адаптер

MultiTow обезбедува повеќе опции за влечење од еден конектор, создавајќи создавање идеален прилагодено сис

DEN 1.00
Curt 58040 4-пински рамен приколка со 4 пински приколка со 60-инчни жици Новак
Curt 58040 4-пински рамен приколка со 4 пински приколка со 60-инчни жици

Лесен зафат Вклучувањето на вашите светла за жици и приколка е лесно со ергономскиот дизајн на овој при�

DEN 3.00
EnergyPlug 4 жица рамен до 7 Way Adapter RV Trailer Light Wire anness и заграда Новак
EnergyPlug 4 жица рамен до 7 Way Adapter RV Trailer Light Wire anness и заграда

Нова 4 жица рамен до 7 пат конвертер адаптер Доаѓа со заграда за монтирање! Нова 4 жица рамен до 7 пат конве

DEN 352.00
Dumble Electric Wire Connector Connector Connector Box 1-Pack Trailer, Camper, RV Light 7 Gang/Pole Automotive Wiring Rewiring Новак Попуст
Dumble Electric Wire Connector Connector Connector Box 1-Pack Trailer, Camper, RV Light 7 Gang/Pole Automotive Wiring Rewiring

Wirица на приколка без напор : Dumble RV обезбедува електрична жица за приклучок за конектори 1пакет обезбеду�

DEN 175.84