Кокофлос Кокосово Масло Внесени Ткаени Забен Конец | Бакнежливо Чиста Сет | Стоматолог-Дизајниран | Вегетаријанска И Суровост-Бесплатно | 4-Месечно Снабдување

Кокофлос Кокосово Масло Внесени Ткаени Забен Конец | Бакнежливо Чиста Сет | Стоматолог-Дизајниран | Вегетаријанска И Суровост-Бесплатно

DEN 320.00

Новак

Достапно за нарачка

Најдобар Стоматолог за Конец во светот дизајниран, со високи перформанси, непосредни резултати На КОКОФЛОС, сериозно ја сфаќаме оралната нега-дури и вашиот стоматолог ќе ви се заблагодари! Многу стоматолошки практики и љубители на конец се приклучија НА ЗАБАВАТА НА КОКОФЛОС, еве ја нашата покана! Дојди со нас! Ултра Меки и Влакнести 500 + микрофиламенти во секоја влакно, натопени со природно Чистење На Конец со Тиркизна текстура со Висок контраст На Кокосово масло. Ексклузивно за КОКОФЛОС, ќе видите и почувствувате непосредни резултати ќе видите многу наслаги отстранети контраст против нашите тиркизно сини нишки од КОКОФЛОС. За Оптимална Употреба : Секоја единица ЗА КОКОФЛОС е 32 јарди. Конец дневно, користејќи приближно 18" дневно, Кокофлосот ќе трае два месеци. 100% Рециклирана Хартија И Мат Финиш важно е да бидеме еколошки и одржливи. Надворешната кутија е направена со 100% рециклирана хартија и внатрешниот контејнер за конец може да се рециклира. Што има Во Кутијата Секоја кутија содржи 32 јарди кокофлос (2 месечно снабдување) Уживајте во комплет Кокофлос од 2 парчиња и чувајте го порибено 4 месеци! Флексибилниот и Силен Кокофлос лесно се вклопува помеѓу дури и најтесните простори благодарение на неговата мека, податлива форма и веганската восочна обвивка. И тоа е доволно силно да не се искине или уништи — дури и со најагресивниот конец. Забава и За Деца Нашите овошни мириси и супер нежно, издржливо ткаење ќе го претворат вашиот тот во шеф за конец доживотно. Нашите Резултати Од Флософијата А не Конвенции Квалитет НЕ трошоци Мотивирање НЕ здодевни Проактивни НЕ реактивни нега ️ € € дојди конец со нас.

Избор на клиент

Том Од Мејн Природно Восочен Антиплакен Рамен Забен Конец, Нане, 32 Јарди 6-Пакување Новак
Том Од Мејн Природно Восочен Антиплакен Рамен Забен Конец, Нане, 32 Јарди 6-Пакување

Што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Шест пакувања од 32 јарди Од Том Од Мејн Природно Восочен Антиплекс Рамен Конец во Вкус Н�

DEN 479.84
Гума За Џвакање Конец Зема За Чистење На Забите, За Еднократна Употреба Конци Новак
Гума За Џвакање Конец Зема За Чистење На Забите, За Еднократна Употреба Конци

ЛЕСНО И ЕФИКАСНО : Дајте си нешто за насмевка со избори за конец за ЏВАКАЊЕ Нашите избори за конец за едн�

DEN 800.00
Конец за лизгање конец, По 30 Пакети За Еднократна Употреба Новак
Конец за лизгање конец, По 30 Пакети За Еднократна Употреба

КОНЕЦ ЗА НАВОЈ : комбинирајте конец со вградени влошки за врвот на конецот лесно под апаратите ДИЗАЈНИР�

DEN 633.60
Биоразградлив Забен Конец Со Држач За Стакло Што Може Да Се Полни | Природно Депилиран Со Восок Од Канделила | Компостлив Новак Попуст
ПЛАКЕРИ Микро Нане Освежува Здив, Забен Конец Нане 90 Секој Новак
ПЛАКЕРИ Микро Нане Освежува Здив, Забен Конец Нане 90 Секој

ПЛАКЕРИ е брендот што луѓето го знаат и веруваат.Флосерсплаконтроли : Новите Забни Конци "Микро Нане" на

DEN 2.67
Конецот Го Продолжува Конецот Со Преносливо Електрично Патување За Чистење Со Конец За Вода Новак
Конецот Го Продолжува Конецот Со Преносливо Електрично Патување За Чистење Со Конец За Вода

Користејќи научна технологија за чистење со наизменичен спреј за вода, лесно масирајте ги непцата и изм

DEN 3338.56
Насмевка Орална Нега Двојна Флосспикс-Минти-75цт Новак
Насмевка Орална Нега Двојна Флосспикс-Минти-75цт

Чистите Напредни Чисти Избори за Конец го имаат нашиот најтенкиот, најсилниот конец што нема да се скрш�

DEN 575.68
Орално-Б Лизгање Про-Здравствен Забен Конец, Длабоко Чист Ладен Вкус На Нане, 40 Метри, 3 Брои Новак
Орално-Б Лизгање Про-Здравствен Забен Конец, Длабоко Чист Ладен Вкус На Нане, 40 Метри, 3 Брои

#1 Стоматолог Препорачува Бренд Слајдови до 50% полесно во тесни простори наспроти водечкиот конец Помаг�

DEN 0.67
Орално-Б Лизгање Про-Здравје Оригинален Конец Новак
Орално-Б Лизгање Про-Здравје Оригинален Конец

Ефикасно ја отстранува цврстата плоча во тешко достапните области и веднаш под линијата на непцата...

DEN 0.67
Листерин Ултраклин Нане Отпорен На Забен Конец Рефил-44032, 1 брои, 81,9 Метар Новак
Листерин Ултраклин Нане Отпорен На Забен Конец Рефил-44032, 1 брои, 81,9 Метар

Листерин Ултраклан Нане Отпорен На Забен Конец 90 Јарди Ролна (БЕЗ Диспензерот) Забен конец отпорен на на

DEN 126.24
Цел Конец Зема Восок 50 Секој Новак
Цел Конец Зема Восок 50 Секој

Производ На Целта За најсовремени информации, ви препорачуваме да ја посетите вебстраницата на произво

DEN 82.40
Дентек Конец За Конец | За Протези, Мостови И Импланти | Броење 50 Новак
Дентек Конец За Конец | За Протези, Мостови И Импланти | Броење 50

Го прави конецот околу протезите и стоматолошката работа ветре Едноставна јамка одговара на секаков ви

DEN 55.68