Силиконски Играчки За Заби За Бебиња, Играчки За Џвакање За Бебиња, Силиконски Играчки За Заби Во Форма На Робот За Бебиња 3-12 Месеци, Играчки За Бебешки Заби Со Мека

Силиконски Играчки За Заби За Бебиња, Играчки За Џвакање За Бебиња, Силиконски Играчки За Заби Во Форма На Робот За Бебиња 3-12

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

●Силиконски Играчки за Заби за Бебиња ● мека и силиконска гума за храна, производот е без БПА и нетоксичен со копчиња од различни форми, може да им помогне на бебињата да ја тријат гингивата, подобро да ја ублажат болката од никнувањето на забите и да ја развијат нивната способност за џвакање и гризење,што обезбедува разновидни сетила за допир за вашите деца. €Лесно За Чистење●Првиот пат кога ќе го користите,ве молиме испарете го со висока температура или варете го во врела вода три минути.По употребата, користете чиста вода за да ја измиете директно или ставете ја во машина за миење садови, ве молиме чувајте ја сува за идна употреба,што придонесува за заштита на оралната хигиена на децата. ●Совршена Замена За Џвакање Со Цицање Прст Во форма На роман робот, погоден е за бебиња да се држат со совршена големина,покрај тоа,тој е силен и безбеден,непријатно е да се промени неговата форма или пауза, што гарантира долг работен век. ●Играчки за заби За Бебиња 3-12 Месеци ● Може да се чува во фрижидер,што го прави подобро да ја ублажи болката при растење на забите кога се користи и е погоден за бебиња на возраст од 3 месеци до 12 месеци.Освен тоа, конкавната форма на грбот може да ја направи да делува и како калап за мраз или чоколадо. ●Совршен Подарок За Бебе Дали вашето бебе е момче Или девојче,Или барате подароци за бебиња на пријатели Или колеги, нашиот производ ќе биде нивниот совршен избор, како и потребата на бебињата, и може да биде идеален подарок за бебиња со растечки заби На Денот на Благодарноста И Божиќ.

Избор на клиент

Нуби Мек Силиконски Заби Со Влакна За Масажа: 3м + Карактери Се Разликуваат, Мулти Новак
Нуби Мек Силиконски Заби Со Влакна За Масажа: 3м + Карактери Се Разликуваат, Мулти

Масажа на силиконски влакна : меките силиконски влакна за масажа смируваат, масираат, стимулираат и чис�

DEN 1.67
Пријатели На Д-Р Браун, Портокалова Лисица, Мека Силиконски Бебешки Заби, Бпа Бесплатно, 3м+ Новак
Пријатели На Д-Р Браун, Портокалова Лисица, Мека Силиконски Бебешки Заби, Бпа Бесплатно, 3м+

Другар нагоре, со мек, но издржлив, 100% силиконски заби што се справува со секое џвакање и џвакање!...

DEN 0.33
Мам Бебе Играчки, Почетнички Играчки, Кулер Заби, Девојка, 4 + Месеци, 1-Брои Новак
Мам Бебе Играчки, Почетнички Играчки, Кулер Заби, Девојка, 4 + Месеци, 1-Брои

Бпа / бпс без Ладилник за Заби на МАМА има уникатни форми и текстури за ефикасно ублажување на симптомит�

DEN 127.84
Хаили Бебе Почетнички Играчки за 0-6 Месеци 6-12 Месеци, Замрзнувач Бпа Слободен Силиконски Бебе Молар Заби Џвакање Играчки, Новак Попуст
Избрани Пакувања Со Силиконски Монистра Новак
Избрани Пакувања Со Силиконски Монистра

100% силикон за храна нетоксиченневкусен и без мирис бпа, олово, фталат и без кадмиум Прекрасно тематски

DEN 1.67
Бебе Нега Ѓердан, Храна Одделение Силиконски Бебе Заби Играчка, Отворено Бебе Силиконски Заб Мелење Играчка Новак
Светла Започнува Носат & засилувач ;Заби Чанта Ладилник За Заби Играчка, Возраст 3 месеци+, Убава Во Розова Боја Новак
Мери Мејер Африке Свиткајте Ја Играчката За Заби Со Бебешка Хартија и Чкрипење, 6 х 6 Инчи, Слон Новак
Мери Мејер Африке Свиткајте Ја Играчката За Заби Со Бебешка Хартија и Чкрипење, 6 х 6 Инчи, Слон

СМИРУВАЧКА ИГРАЧКА ЗА БЕБИЊА : играчка за активност на заби за љубопитни бебиња, мери 6 х 6инчи, вклучува �

DEN 2.33
Д-Р Браун Е Супер Мека &засилувач; Абсорбента Бебе Бандана Лигавче Со Предвремени Тетер Новак
Д-Р Браун Е Супер Мека &засилувач; Абсорбента Бебе Бандана Лигавче Со Предвремени Тетер

100% памук Увезени Предвремено затворање Машинско Перење ЛИГАВЧЕ ЗА ЗАБИ ЗА БЕБИЊА Оваа Мека, суперапсор�

DEN 159.84
Нуби Прстен О ' Кис Титер Новак
Нуби Прстен О ' Кис Титер

Секој клуч користи мешавина од текстури што им помага на децата да го развијат чувството за допир...

DEN 79.84
Зглобен Пријател Лос Заби за Бебиња, 0-2, 5 години играчки За Џвакање Бебиња, Лесни За држење На Забите На Зглобот за бебиња, Новак Попуст
Стефан Бебе Цуцла Клипови - Новороденче Најважен Дрво И Силиконски Монистра Binky Tether, 9.5-Инчен, Цвет Новак
Стефан Бебе Цуцла Клипови - Новороденче Најважен Дрво И Силиконски Монистра Binky Tether, 9.5-Инчен, Цвет

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.33