2 во 1 професионален затегнување на косата со рамен железо, затегнување и виткање, керамичко железо од визбар со рамен железо во едно со 6 прилагодливи температури з?

2 во 1 професионален затегнување на косата со рамен железо, затегнување и виткање, керамичко железо од визбар со рамен железо

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Од стап директно до S-бранови до волуменска коса на плажа до кадрици на храмот Ширли. Цврсто стегајте го во центарот на железната плоча. Со 3Д лебдечки Дизајн на плочи, има нула шанса да се врти коса додека ја стилизирате косата, чувајте ја природна и мазна како и обично. 【Прецизен и реално време LED Temp Display】 Со PTC технологија за брзо греење, температурата може да се прилагоди од 250 ℉ -425 ℉, тој ќе биде јасно прикажан на LED дисплејот, што е поудобно за контрола и прилагодување на потребната температура . Се разбира, тоа ќе биде и одличен подарок за себе.125 V ~ 60 Hz ~ 50 W. Design 2-во-1 Дизајн】 Рамното железо има уникатен дизајн на плочата за греење на R-форма, кој ви ги дава и двете алатки за стилизирање на косата во едно, за лесно носење и складирање за да можете да имате убава коса дури и кога сте на одмор! Испраќачот на косата ќе ја направи вашата коса свиленкаста мека, совршено исправена и сјајна, а железото за виткање ќе ви ги даде убавите кадрици на вашите соништа. Со 3Д лебдечки Дизајн на плочи, има нула шанса да се врти коса додека ја стилизирате косата, чувајте ја природна и мазна како и обично. Земете пакет на коса со ширина од приближно 1 инч. Опциите се вид на бесконечни и Wizchark може да го стори сето тоа ~!. 【PTC технологија за брзо греење】 Притиснете и држете го копчето Switch за повеќе од 3 S за да започнете со работа, моделот за греење на PTC и плочата за титаниум создадете посјајна, силична завршница во помало време и го елиминира Фриз подолго време со помало оштетување. Комбинирајте ја косата темелно пред виткање, така што во неа нема јазли. 【PTC технологија за брзо греење】 Притиснете и држете го копчето Switch за повеќе од 3 S за да започнете со работа, моделот за греење на PTC и плочата за титаниум создадете посјајна, силична завршница во помало време и го елиминира Фриз подолго време со помало оштетување. Се разбира, тоа ќе биде и одличен подарок за себе. 【Загарантирана безбедност】 Алатката за стилизирање на косата на Визчарк за зацрвстување и виткање на косата ги исполнува барањата за безбедност на САД и доаѓа со вртливиот кабел од 360 °, автоматско исклучување од 60 минути и заклучување за да се задржи затворена. 【Купете во доверба】 Зацрвстување на косата Wizchark и Curler 2 во 1 вклучува 1 железо за виткање, 1 заштитена нараквица за топлина и 1 прирачник, Wizchark нуди 1-годишна гаранција, ве молиме купете ја во доверба. Онаму каде што има Визчарк, има насмевка. Повторете ги горенаведените чекори кон остатокот од косата. Ставете го помеѓу плочите близу до корените. Затегнете го ладниот врв со малку напор, а потоа стабилно летајте ја целата должина на косата од крај корен до коса. Design 2-во-1 Дизајн】 Рамното железо има уникатен дизајн на плочата за греење на R-форма, кој ви ги дава и двете алатки за стилизирање на косата во едно, за лесно носење и складирање за да можете да имате убава коса дури и кога сте на одмор! Испраќачот на косата ќе ја направи вашата коса свиленкаста мека, совршено исправена и сјајна, а железото за виткање ќе ви ги даде убавите кадрици на вашите соништа.125 V ~ 60 Hz ~ 50 W.Чешлајте ја косата, стегајте мал дел од косата (ширина од околу 5-6 см). Wizchark Flat Iron Еден би бил пристоен подарок за девојчиња, жени, мајки, девојки, сопруги и loversубовници, на роденден, Божиќ, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Валентин и Нова Година. Повторете ги горенаведените чекори неколку пати додека не го постигнете посакуваниот изглед. Вклучете го прстот околу влакната за коса за да ја задржите својата форма. Нежно ротирајте го директорот 180 ° додека го придвижувате директно кон косата. 【Купете во доверба】 Зацрвстување на косата Wizchark и Curler 2 во 1 вклучува 1 железо за виткање, 1 заштитена нараквица за топлина и 1 прирачник, Wizchark нуди 1-годишна гаранција, ве молиме купете ја во доверба.

Избор на клиент

ISO тетоважа со рамен железо и мини styler сет Новак
ISO тетоважа со рамен железо и мини styler сет

Турмалински керамички плочи 1 инчи плочи PTC грејач Одлично за патување Загрева до 450 F степени Професиона

DEN 0.67
Златен керамички 1/2 инчен рамен железо Новак
Златен керамички 1/2 инчен рамен железо

1 / 2 "Керамичката инфрацрвена енергија ја загрева косата од страната што ја одржува здравата влага Обезб

DEN 319.84
Златен керамички 1 инчен рамен железо 5871 Новак
Златен керамички 1 инчен рамен железо 5871

1 "Керамичка инфрацрвена енергија ја загрева косата од страната што ја одржува здравата влага...

DEN 1.67
BeaverStrong Flat Iron Cartener, 1,2-инчен широк не'рѓосувачки челик Straigttening Irons со титаниумски плочи, 5 прилагодливи Новак
BeaverStrong Flat Iron Cartener, 1,2-инчен широк не'рѓосувачки челик Straigttening Irons со титаниумски плочи, 5 прилагодливи

2во1 целосен метал тело со рамен железо за коса и караци Доаѓа со 5 прилагодливи нивоа на температура...

DEN 639.52
?????? ???? ?????? ???? ????????????? ?????? - Негативен јонски чешел и рамно железо во едно! Совршено стапче за густа, виткана Новак