GXMRHWY 7 Пински Електрични Конектори Директно Бајонет Спојка 08 Школка Големина Лемење Y50EX Машки Задник-Заеднички Женски

GXMRHWY 7 Пински Електрични Конектори Директно Бајонет Спојка 08 Школка Големина Лемење Y50EX Машки Задник-Заеднички Женски

DEN 1126.40

Новак

Достапно за нарачка

Y50 EX, 08 Школка Големина, 7 Пински, Директно, Бајонет Спојка, Приклучок, Машки, Кабел,Лемење,Приклучок,Женски,Панел Монтирање,Лемење Чаша,4 Дупки Прирабница,Алуминиумска Легура,Никел Позлата, Машки Задник-Заеднички Женски. Усвојува систем за поврзување со бајонет, со брзо поврзување и брзо раздвојување, мала големина и мала тежина. Контактните делови се заварени, обвивката е заштитена и незаштитена, а достапни се повеќе премази. Приклучокот има општи типови на запечатување и синтерувано стакло за да одговараат на различни работни средини. Од Оригиналната Фабрика ОЕМ, ист квалитет со многу подобра цена. Апликации : Стратешки и тактички Систем Електронски систем За контрамерки Поле Електрична енергија Комуникациски Сигнали поврзете го системот воздухопловна навигација систем за комуникација И следење тестови Компјутерски систем Пошта И телекомуникациски железнички команден систем Увоз медицинска опрема Поврзување на електрични и телекомуникациски Сигнали Електрични Карактеристики Релативна влажност : 92-98% на 40°2 ° C отпорност На Изолација : € 3000 M_ отпорност На Контакт : 1,5 MJ/3 M Q/5 MJ/7м номинален напон : 600v номинална струја : 3а / 5а / 10а / 25а Механички Карактеристики Вибрации : фреквенцијата на вибрации е 10hz-2000hz, забрзување 196 m/s2 влијание : забрзување 980,7 M/S2 судир : 392 m/s2 механички живот : 500 Пати еколошки карактеристики РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА : -55 ° C ~ +125 ° C РАБОТЕН ПРИТИСОК : 101,33 кпа-1.33 Годишно затегнатост На Воздухот : обичен Штекер : не Повеќе од 6 € 10-2 Pal / s стакло синтерувани сокет : не повеќе од 1 € 10-5 pal/s материјал : школка : алуминиумска легура изолатор : термопластичен материјал контакт : бакар легура позлата/никел позлата.

Избор на клиент

uxcell 200pcs Портокал AWG 22 Жица Бакар Стегање Изолирани Игла Крајот Ферули Терминал Новак
uxcell 200pcs Портокал AWG 22 Жица Бакар Стегање Изолирани Игла Крајот Ферули Терминал

Име на производот : Изолирајте Ги Ферулите; Материјал : Бакар,ПВЦ; Содржина На Пакетот : 200(+ / 2%) x Изолира Ф�

DEN 2.33
X-Ree 28PCS жолт пред-изолација на жица за жици за жици за жици за кабел од 10-12AWG (28PCS Terminales de Conector de Cableeado Новак
X-Ree 28PCS жолт пред-изолација на жица за жици за жици за жици за кабел од 10-12AWG (28PCS Terminales de Conector de Cableeado

Име на производот : инсулферуле; дизајн : тип на цевка Материјал : пластика, метал; боја : сребрен тон, жолт

DEN 223.68
5 парчиња мали 5569-4WA жица до табла/конектор за жица до жица P = 3mm 5569 конектор машки пин 0,118 3,00мм месинг HX30002-4WA Новак
Баомаин Женски Брзо Исклучува 3/16 FDD 2-187 Винил Изолирани Двојно Стегање 16-14 AWG 0,8 X 4,80 mm Пакет од 200 Новак
Баомаин Женски Брзо Исклучува 3/16 FDD 2-187 Винил Изолирани Двојно Стегање 16-14 AWG 0,8 X 4,80 mm Пакет од 200

Име на производот : Стегање Терминали; Модел БР : ФДД 2187;Тип : Женски Лопата Конектор Боја на школка : Сина;

DEN 159.84
MC1060-02-IL-Затворено сплит на крајот, MC Series, Crimp, 10 Awg, 6 mm ??, жолто Новак
MC1060-02-IL-Затворено сплит на крајот, MC Series, Crimp, 10 Awg, 6 mm ??, жолто

Цена за : Секој опсег на производи : MC Серија Прекинување : Големина на жица со жица AWG Мин : Големина на жи

DEN 1.33
GXMRHWY H6B 4PIN HD конектор Машкиот задник-спојник женски PG16 Sulfurant Silver Silver позлата Новак
GXMRHWY H6B 4PIN HD конектор Машкиот задник-спојник женски PG16 Sulfurant Silver Silver позлата

H6 B, конектор за тешки должни работи, монтирање на површината, 2 завртки, 1 рачка за заклучување, влез на го

DEN 3.00
Нов Лон0167 100 Сетови 3.0 Мм 4-Пински Пластични СМ Женски Домување Стегање Терминал Конектор Црна (100 Sjatze 3,0 мм 4-Пински Новак
Морис 94755 Краток Барел Флексибилен Кабел Компресија Бакар Спојување со 1/0 Awg Жица Опсег, 1-Пакет Новак
Морис 94755 Краток Барел Флексибилен Кабел Компресија Бакар Спојување со 1/0 Awg Жица Опсег, 1-Пакет

Бакар Флекс Кабел Краток Барел Компресија СплицБакар Компресија Споеви за флексибилни кабел електричн

DEN 2.67