Гарднер Бендер ГГП - 1261 Заземјување Пигтајл, 12 Сол

Гарднер Бендер ГГП - 1261 Заземјување Пигтајл, 12 Сол

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Лесно вклучување, лесно исклучување без алатки. Овој производ е издржлив. Својства отпорни на пламен. Земја на Потекло : Сад. Гарднер Бендер Заземјување Пигтаил, 12 Сол Диригент, Бакар Диригент, 6-1/2 Во Вкупна Должина. Активната Корпорација е диверзифицирана индустриска компанија од 1,2 б долари која им служи на клиентите од работењето во повеќе од 30 земји. Активните бизниси се лидери во широк спектар на ниши пазари, вклучувајќи брендирани хидраулични алатки и решенија; специјализирани производи и услуги за енергетски пазари и високо конструирани системи за контрола на позицијата и движењето. Компанијата е основана во 1910 година и е со седиште Во Меномони Фолс, Висконсин. Активните деловни операции се поделени во три сегменти фокусирани на пазарите на кои им служиме.

Избор на клиент

XFFCSEC 6 Конектори за задникот: Неосулирано спојување на кабелот за продолжување. Новак
XFFCSEC 6 Конектори за задникот: Неосулирано спојување на кабелот за продолжување.

Име на производот : 6 конектор за задник AWG Материјал : Изработено од Т2 бакар тубуларен, електрокалиоблож

DEN 3.00
Нов Лон0167 100 Сетови 3.0 Мм 4-Пински Пластични СМ Женски Домување Стегање Терминал Конектор Црна (100 Sjatze 3,0 мм 4-Пински Новак
Фиргели Автоматизации Винил-Изолирани Задник Споеви-Лемење Ракави-Бела Новак
Фиргели Автоматизации Винил-Изолирани Задник Споеви-Лемење Ракави-Бела

Намалување : 2 : 1 Работна температура : 50 ~ 125 степени целзиусови Целосно намалување на температурата : 130 с

DEN 518.40
300 парчиња Електрична Жица Терминали Избрани Изолирани Стегање Конектор Лопата ВО СОБАТА AWG 22-10 Новак
300 парчиња Електрична Жица Терминали Избрани Изолирани Стегање Конектор Лопата ВО СОБАТА AWG 22-10

100% Сосема нов и висок квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718 дена.Некои одд

DEN 2.00
Спојување; Задник; Винил; 1.34; Калај; 12-10 AGG; UL Наведени, Пакет од 2 Новак
Спојување; Задник; Винил; 1.34; Калај; 12-10 AGG; UL Наведени, Пакет од 2

АголДиректно БојаЖолта Тип На ИзолацијаВинил Количина На Пакетот75 СеријаТВ Серија Преглед производит�

DEN 2.33
X-DREE 50pcs AWG22-16 U Форма SNB1.25-4S Неизолирани Лопата Жица Стегање Терминал Конектор (50Pcs AWG22-16 En форма de U SNB1.25-4S Новак
X-DREE 50pcs AWG22-16 U Форма SNB1.25-4S Неизолирани Лопата Жица Стегање Терминал Конектор (50Pcs AWG22-16 En форма de U SNB1.25-4S

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежина : 24гр Содржина На Пакетот : 50 ( / +2%) Компјутери

DEN 1203.20
АНЗОАТ 5.5-250 МДД5. 5-250 Жолта Машка Женска Машка Електрична Жица Врски Стегање Терминал Конектори Новак
АНЗОАТ 5.5-250 МДД5. 5-250 Жолта Машка Женска Машка Електрична Жица Врски Стегање Терминал Конектори

Димензија (Б*Д*д*Л)7.4*5.7*3.4*25.5 Мм Проводник 46 мм⊃2; / 1210 А В Г Имакс 24 А.Материјал месинг Име таб 0, 8Х6, 35 мм, 5,5250�

DEN 1.33
XHF 500 ПАРЧИЊА AGG 12/4. 0mm2 Жица Ферули Изолирани Бакар Стегање Конектори, Стегање Игла Кабел Крај Терминали Црвено Новак
uxcell 200pcs Портокал AWG 22 Жица Бакар Стегање Изолирани Игла Крајот Ферули Терминал Новак
uxcell 200pcs Портокал AWG 22 Жица Бакар Стегање Изолирани Игла Крајот Ферули Терминал

Име на производот : Изолирајте Ги Ферулите; Материјал : Бакар,ПВЦ; Содржина На Пакетот : 200(+ / 2%) x Изолира Ф�

DEN 2.33
Пандуит Кп-1165ј Пластична Кутија Терминал Комплет Новак
Пандуит Кп-1165ј Пластична Кутија Терминал Комплет

Пластична кутија за комплет за складирање и транспорт на една алатка за стегање Пандуит и до 12 видови жи

DEN 3924.96