Морис 94755 Краток Барел Флексибилен Кабел Компресија Бакар Спојување со 1/0 Awg Жица Опсег, 1-Пакет

Морис 94755 Краток Барел Флексибилен Кабел Компресија Бакар Спојување со 1/0 Awg Жица Опсег, 1-Пакет

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Бакар Флекс Кабел Краток Барел Компресија Сплиц-Бакар Компресија Споеви за флексибилни кабел електрични кабел завршетоци. Запис со разгорени Ѕвона За Лесно Вметнување На Флексибилни Кабли Со Фини Влакна, Како Што Се Класа Г, Класа Н, класа и, Класа К (Батерија), Класа М (Заварување) и Кабелски Конструкции DLO. Нашите Споеви На Бакарни Флексибилни Кабли се направени од Беспрекорен Електролитски Бакар Со Висока спроводливост. Униформа Светла Електро-Калај Позлата се спротивставува на корозија, ја намалува отпорноста на контакт и ја максимизира спроводливоста. Ознаките за стегање укажуваат На Соодветни Локации за Стегање.

Избор на клиент

300 парчиња Електрична Жица Терминали Избрани Изолирани Стегање Конектор Лопата ВО СОБАТА AWG 22-10 Новак
300 парчиња Електрична Жица Терминали Избрани Изолирани Стегање Конектор Лопата ВО СОБАТА AWG 22-10

100% Сосема нов и висок квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718 дена.Некои одд

DEN 2.00
Спојување; Задник; Винил; 1.34; Калај; 12-10 AGG; UL Наведени, Пакет од 2 Новак
Спојување; Задник; Винил; 1.34; Калај; 12-10 AGG; UL Наведени, Пакет од 2

АголДиректно БојаЖолта Тип На ИзолацијаВинил Количина На Пакетот75 СеријаТВ Серија Преглед производит�

DEN 2.33
5 парчиња мали 5569-4WA жица до табла/конектор за жица до жица P = 3mm 5569 конектор машки пин 0,118 3,00мм месинг HX30002-4WA Новак
АМЗ Клипови И Сврзувачки Елементи 10 Стегање &засилувач; Лемење Задник Конектори 16-14 Мерач Сино Новак
АМЗ Клипови И Сврзувачки Елементи 10 Стегање &засилувач; Лемење Задник Конектори 16-14 Мерач Сино

Крајната Електрична Врска!Запечатените Приклучоци За Стегање И Лемење Се стегаат за механичка сигурно�

DEN 2.33
СПОЈУВАЊЕ, КОПАЛУМ Задник 12-10 Новак
СПОЈУВАЊЕ, КОПАЛУМ Задник 12-10

ЕУ Рохс : Усогласен ЕКЦН( САД) : Еар99 Дел Статус : Активни ХТС : 8536.90.40.00 Тип : Метод На Завршување На Заднико�

DEN 2.67
16-14 Га. Изолирани терминали за раздвојување на задник - Новак
16-14 Га. Изолирани терминали за раздвојување на задник -

UL наведен, сертифициран CSA Винил, калај позлатен бакар 221 ° F максимална температура UL наведен, сертифици�

DEN 330.56
X-Gree 20 парчиња изолирани конектор за крајна жица на кабелот на Ферул, сина E10-12 8AWG 10mm2 (Conector de Cable de Terminal Новак
X-Gree 20 парчиња изолирани конектор за крајна жица на кабелот на Ферул, сина E10-12 8AWG 10mm2 (Conector de Cable de Terminal

Име на производот : Изолирана ферула; модел : E1012; дизајн : тип на цевка Материјал : пластика, калај позлате

DEN 563.20
XHF 500 ПАРЧИЊА AGG 12/4. 0mm2 Жица Ферули Изолирани Бакар Стегање Конектори, Стегање Игла Кабел Крај Терминали Црвено Новак
ТЕ ПОВРЗУВАЊЕ ЗАСИЛУВАЧ Конектори КОН ЖИЦА ПИН ТЕРМИНОТ 14 - 16АВГ ПИЏ Новак
ТЕ ПОВРЗУВАЊЕ ЗАСИЛУВАЧ Конектори КОН ЖИЦА ПИН ТЕРМИНОТ 14 - 16АВГ ПИЏ

Мфр : ТЕ ПОВРЗУВАЊЕ ЗАСИЛУВАЧ Конектори Серија : ПИЏ Пакет : Масовно Дел Статус : Активни Дијаметар на п

DEN 908.80
XFFCSEC 6 Конектори за задникот: Неосулирано спојување на кабелот за продолжување. Новак
XFFCSEC 6 Конектори за задникот: Неосулирано спојување на кабелот за продолжување.

Име на производот : 6 конектор за задник AWG Материјал : Изработено од Т2 бакар тубуларен, електрокалиоблож

DEN 3.00
GXMRHWY H6B 4PIN HD конектор Машкиот задник-спојник женски PG16 Sulfurant Silver Silver позлата Новак
GXMRHWY H6B 4PIN HD конектор Машкиот задник-спојник женски PG16 Sulfurant Silver Silver позлата

H6 B, конектор за тешки должни работи, монтирање на површината, 2 завртки, 1 рачка за заклучување, влез на го

DEN 3.00
Гарднер Бендер ГГП - 1261 Заземјување Пигтајл, 12 Сол Новак
Гарднер Бендер ГГП - 1261 Заземјување Пигтајл, 12 Сол

Лесно вклучување, лесно исклучување без алатки Овој производ е издржлив Својства отпорни на пламен...

DEN 1.00