Азида „Јапонска земја“ 200мм x 72mm закачалка за врата

Азида „Јапонска земја“ 200мм x 72mm закачалка за врата

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

200мм х 72мм дрвена закачалка. Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори. Дизајн отпечатен од едната страна, друга страна. Може да се наслика или украсе. Прекрасна, дрвена закачалка од врата направена од висококвалитетна 3мм МДФ и печатена од едната страна со уникатен дизајн. Има простор над дизајнот за да ја прилагодите закачалката на вратата со име или други лични допири. Големина : Ширина : 72mmheight : 200mmdepth : 3mm.

Избор на клиент

Азида „крава со роза“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „крава со роза“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 1156.80
Азида „стоечки гулаб“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „стоечки гулаб“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 174.40
Susy Nonlip Velvet Handers Hangers Hangers Hangers Hangers - тен панталони закачалки облека закачалка палто закачалки за пантолони Новак
Susy Nonlip Velvet Handers Hangers Hangers Hangers Hangers - тен панталони закачалки облека закачалка палто закачалки за пантолони

Закачалките имаат нелизгачки кадифен материјал што држи облека во место без да падне или да се закачи з�

DEN 304.00
Brteyes wallид засадувач на кука метална растителна заграда за висечки фидери за птици ветерници за ветерници Новак
WSKLINFT 8PCS Hanger Fine Lookmantion Anti-Rust ветер-докажана облека за облик на облик на облик на облик за палто Транспарентен Новак
Yumuo Home Multi-Function Plastic Hanger Burner Strapt Pensence Pats Hangers Yi Cheng Zi-C Новак
Yumuo Home Multi-Function Plastic Hanger Burner Strapt Pensence Pats Hangers Yi Cheng Zi-C

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

DEN 959.84