Genigw пластика облека за закачалка за возрасни облека за закачалка за закачалка за складирање на решетки за заштеда на простор за сушење

Genigw пластика облека за закачалка за возрасни облека за закачалка за закачалка за складирање на решетки за заштеда на простор

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

1. Лесен и издржлив дизајн. 2. Добра изработка и убав изглед. 3. Лесно е да се закачите на гардероба или зад вратата итн. 4. Погодно за употреба на отворено и затворено. 5. Ефективно заштедете повеќе простор дома и спална соба. 1. Лесен и издржлив дизајн. 2. Добра изработка и убав изглед. 3. Лесно е да се закачите на гардероба или зад вратата итн. 4. Погодно за употреба на отворено и затворено. 5. Ефективно заштедете повеќе простор дома и спална соба. Функција : 1. Лесен и издржлив дизајн.2. Добра изработка и убав изглед.3. Лесно е да се обеси на гардероба или зад вратата итн .4. Погодно за употреба на отворено и затворено.5. Ефективно заштедете повеќе простор дома и спална соба. СпецификацијаМатеријал : ПластичнаКолор : зелена, розова, бигезиза : 40,5*2.5cmpackage Вклучен : Hanger*5 (исклучува други демо-додатоци на слики.) Белешки : Ве молиме, дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење. Поради различни компјутерски екрани и приказ, вистинските бои може да се разликуваат малку од сликите. Ви благодариме за вашето разбирање!.

Избор на клиент

Dsfeoigy Hanger Преносен пластичен дисплеј стол Новак
Dsfeoigy Hanger Преносен пластичен дисплеј стол

1 Лесен и издржлив дизајн 2 Добра изработка и убав изглед 3 Лесно е да се закачите на гардероба или зад вра

DEN 5602.88
Азида „Јапонска земја“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „Јапонска земја“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 1.33
WSKLINFT 8PCS Hanger Fine Lookmantion Anti-Rust ветер-докажана облека за облик на облик на облик на облик за палто Транспарентен Новак
Yumuo Home Multi-Function Plastic Hanger Burner Strapt Pensence Pats Hangers Yi Cheng Zi-C Новак
Yumuo Home Multi-Function Plastic Hanger Burner Strapt Pensence Pats Hangers Yi Cheng Zi-C

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

DEN 959.84
Азида „жаба“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „жаба“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 1.67
Азида „вазна на рози“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „вазна на рози“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 936.00