Yumuo гроздобер цврсто дрвен палто закачалка за возрасни дрвени гардероби од дрво костуми облека реквизит облека кука облека продавница за облека што виси 10 гранки

Yumuo гроздобер цврсто дрвен палто закачалка за возрасни дрвени гардероби од дрво костуми облека реквизит облека кука облека

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

★ Материјал : Цврсто дрво/производи вклучуваат : закачалка *10. ★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус. ★ Големина : 21 см/широк 44 см. ★ Хуманизираниот дизајн на рамки може ефикасно да спречи да падне облеката. ★ Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не преку е -пошта. ★ Материјал : Цврсто дрво/производи вклучуваат : закачалка *10. ★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус. ★ Големина : 21 см/широк 44 см. ★ Хуманизираниот дизајн на рамки може ефикасно да спречи да падне облеката. ★ Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не преку е -пошта. Мултифункционалната закачалка од Јумуо е убав и многу корисен производ. Изработено е од висококвалитетни еколошки материјали, силни, издржливи и не лесно деформирани. Ергономскиот дизајн може ефикасно да спречи паѓање на облеката. Сопственоста го прави нашата домашна околина уредна. Дефинитивно е добар помошник за секое семејство! Спецификации : Име : Стил на закачалка : Модерна и едноставна боја : Како слика Белешка : Поради различното осветлување и секое прикажување, ќе има различни степени на хроматска аберација. По услугата за продажба : 1. Ние сме посветени да обезбедиме квалитетни производи и услуги на сите наши клиенти. 2. Ако се појави оштетување за време на транспортот, сè додека можете да ни обезбедите слики од оштетени производи, можеме да ги замениме или да ги вратиме бесплатно. 3. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку е -пошта. Нашиот пријателски тим за услуги на клиентите ќе ве контактира во рок од 12 часа.

Избор на клиент

Азида „Јапонско знаме“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „Јапонско знаме“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори...

DEN 692.80
Susy Nonlip Velvet Handers Hangers Hangers Hangers Hangers - тен панталони закачалки облека закачалка палто закачалки за пантолони Новак
Susy Nonlip Velvet Handers Hangers Hangers Hangers Hangers - тен панталони закачалки облека закачалка палто закачалки за пантолони

Закачалките имаат нелизгачки кадифен материјал што држи облека во место без да падне или да се закачи з�

DEN 304.00
Yumuo Home Multi-Function Plastic Hanger Burner Strapt Pensence Pats Hangers Yi Cheng Zi-C Новак
Yumuo Home Multi-Function Plastic Hanger Burner Strapt Pensence Pats Hangers Yi Cheng Zi-C

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

DEN 959.84
J-kitchens дрвен палто закачалка, кафеава, производ: W 30,5 x D 17,9 x H 61,0 инчи Новак
J-kitchens дрвен палто закачалка, кафеава, производ: W 30,5 x D 17,9 x H 61,0 инчи

Големина на производот : Производ (W X D X H) : 30,6 x 18,9 x 61,7 инчи (775 x 455 x 1550 mm); Кога е склопено : 30,7 x 2,8 x 61,8 инчи (775

DEN 2580.32