CoralPearl Надувување за закачалка за надувување x 4, бело тркалезно рамо, преносна решетка за сушење на облеката за преклопување во метална кука, заштеда на простор за с?

CoralPearl Надувување за закачалка за надувување x 4, бело тркалезно рамо, преносна решетка за сушење на облеката за преклопување

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Коралпеарл за надувување на надувување за надувување X 4 компјутери поставени во бела боја , мора за облека за ткаени ткаенини!. Со тркалезни рабови кои спречуваат „кревање на закачалка“ на рамото на влажни или сува облека; Преклопување на решетката за палто во 360 ° ротирачки метална кука за лесна употреба;. Го одделува предниот дел на облеката од задниот дел, подобрувајќи го протокот на воздух за побрзо сушење на облеката; Преносни, не лизгачки, преклопливи, совршени додатоци за патувања, прилагодени уредно во вашиот багаж кога се дефленираат за складирање на заштеда на простор, погодно за кампување за домашни автомобили во внатрешна употреба на отворено ;. Постапки за заварување на квалитетот за да се гарантираат трајните заварени заптивки со анти-лежиште вентил. Коралпеарл за надувување на надувување за надувување X 4 компјутери поставени во бела боја , мора за облека за ткаени ткаенини!. Со тркалезни рабови кои спречуваат „кревање на закачалка“ на рамото на влажни или сува облека; Преклопување на решетката за палто во 360 ° ротирачки метална кука за лесна употреба;. Го одделува предниот дел на облеката од задниот дел, подобрувајќи го протокот на воздух за побрзо сушење на облеката; Преносни, не лизгачки, преклопливи, совршени додатоци за патувања, прилагодени уредно во вашиот багаж кога се дефленираат за складирање на заштеда на простор, погодно за кампување за домашни автомобили во внатрешна употреба на отворено ;. Постапки за заварување на квалитетот за да се гарантираат трајните заварени заптивки со анти-лежиште вентил. Коралпеарл за надувување на хангарски патувања X 4, бело тркалезно рамо, преносна облека за сушење на облеката за преклопување во метална кука, складирање на палто за заштеда на простор што не може да се преклопи за домашно кампување во внатрешноста на отворено : Големина : 18.1x6.9 инчи Боја : Бели -хенџири имаат метал Кука-доказ за 'рѓа во хром позлатена за лесно виси. -Поделен додаток за уреден пат за патување, земајќи многу помалку простор во вашиот багаж кога е рамно 1. Отворете ги закачалките целосно рамни, а не склопени. 2. Притиснете ја млазницата на воздухот тешко за да го направите поврзаниот анти-лежерен вентил внатре во лабава. 3. Удајте го воздухот додека закачалките не се надуени доволно урн. 4. Изгубете ја млазницата за да го направите вентилот внатре, држете ја дупката за да го спречите протекувањето на воздухот. 5. Покријте го капачето брзо за најсилната закачалка за лесна употреба.

Избор на клиент

Dsfeoigy Hanger Преносен пластичен дисплеј стол Новак
Dsfeoigy Hanger Преносен пластичен дисплеј стол

1 Лесен и издржлив дизајн 2 Добра изработка и убав изглед 3 Лесно е да се закачите на гардероба или зад вра

DEN 5602.88
Корица Econoco C36, винил со отворено дно, 2 мерач, ширина 36 должина x 24, кристално чиста Новак
Корица Econoco C36, винил со отворено дно, 2 мерач, ширина 36 должина x 24, кристално чиста

Тип на производ : Продавници за складирање и опрема Димензија на пакетот на артикалот : 20,5 инчи L x6.0 инчи W

DEN 257.44
J-kitchens дрвен палто закачалка, кафеава, производ: W 30,5 x D 17,9 x H 61,0 инчи Новак
J-kitchens дрвен палто закачалка, кафеава, производ: W 30,5 x D 17,9 x H 61,0 инчи

Големина на производот : Производ (W X D X H) : 30,6 x 18,9 x 61,7 инчи (775 x 455 x 1550 mm); Кога е склопено : 30,7 x 2,8 x 61,8 инчи (775

DEN 2580.32
Brteyes wallид засадувач на кука метална растителна заграда за висечки фидери за птици ветерници за ветерници Новак