Brteyes wallид засадувач на кука метална растителна заграда за висечки фидери за птици ветерници за ветерници

Brteyes wallид засадувач на кука метална растителна заграда за висечки фидери за птици ветерници за ветерници

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Висечки растителни решетки е изработено од тежок железен челик, уникатен процес на заварување, многу погоден за висечки садови за цвеќиња, корпи, фидери за птици, ветерници. Тоа е минималистички куки за железо. Металните завртки можат да се инсталираат брзо и лесно, па само пронајдете рамна површина и користете ги завртките вклучени во пакетот. Висок приближно 21 см долги x 15,24 см. Може да има 30 килограми (приближно 13,6 кг). Продолжувајќи од wallидот до точката на виси, може да смести предмети со дијаметар од 7 до 14 инчи (приближно 21,0 до 35,5 см). Куката за растенија може да се фиксира вертикално и хоризонтално. Заградата на растенијата е опремена со завртки за монтирање и сидра. Куките на растенијата се погодни за дрвени огради, места за палуби, па дури и wallsидови во затворен простор. Заоблениот врв помага да се обезбеди предметот. Куки за висини на растенија се многу погодни за правење проекти или Божиќни подароци за Божиќ. Украсете го вашиот дом или градина со висечки растенија, садови за цвеќиња, жици светла, ветровити, колибри за колибри, празнични украси, држачи за свеќи, украси, итн. Додадете ретро убавина во вашиот дом. Описи : Материјал : Кована Ironsize : 21cmã - 14 Cmã - 5cmpackage Вклучен : 1*Hook2*шрафцирање на шрафта, вклучително и 1*кука2*завртка.

Избор на клиент

Азида „крава со роза“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „крава со роза“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 1156.80
Азида „стоечки гулаб“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „стоечки гулаб“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 174.40
Азида „жаба“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „жаба“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 1.67
Crysdaralovebi 15pcs крем млеко бело сатен подложен палто облека за закачалки за кука Новак
Crysdaralovebi 15pcs крем млеко бело сатен подложен палто облека за закачалки за кука

Потекло : CN (потекло) Употреба : плакарот Потекло : CN (потекло) Употреба : плакарот Оваа сатенска закачалка

DEN 639.84
WSKLINFT 8PCS Hanger Fine Lookmantion Anti-Rust ветер-докажана облека за облик на облик на облик на облик за палто Транспарентен Новак
Азида „Јапонска земја“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „Јапонска земја“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори...

DEN 1.33