Yumuo Home Multi-Function Plastic Hanger Burner Strapt Pensence Pats Hangers Yi Cheng Zi-C

Yumuo Home Multi-Function Plastic Hanger Burner Strapt Pensence Pats Hangers Yi Cheng Zi-C

DEN 959.84

Новак

Достапно за нарачка

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус. ★ Хуманизираниот дизајн на рамки може ефикасно да спречи да падне облеката. ★ Големина : Должина : 40см, висина : 17см/производи вклучуваат : 20 -кат -закачалка. ★ Цврст, издржлив, не лесно деформиран, е добар помошник за семејството. ★ Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не преку е -пошта. Мултифункционалната закачалка од Јумуо е убав и многу корисен производ. Изработено е од висококвалитетни еколошки материјали, силни, издржливи и не лесно деформирани. Ергономскиот дизајн може ефикасно да спречи паѓање на облеката. Сопственоста го прави нашата домашна околина уредна. Дефинитивно е добар помошник за секое семејство! Спецификации : Име : Стил на закачалка : Модерна и едноставна боја : Како слика Белешка : Поради различното осветлување и секое прикажување, ќе има различни степени на хроматска аберација. По услугата за продажба : 1. Ние сме посветени да обезбедиме квалитетни производи и услуги на сите наши клиенти. 2. Ако се појави оштетување за време на транспортот, сè додека можете да ни обезбедите слики од оштетени производи, можеме да ги замениме или да ги вратиме бесплатно. 3. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку е -пошта. Нашиот пријателски тим за услуги на клиентите ќе ве контактира во рок од 12 часа.

Избор на клиент

Азида „Чудни чорапи“ 200мм x 72мм закачалка за врата Новак
Азида „Чудни чорапи“ 200мм x 72мм закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 1132.80
Азида „стоечки гулаб“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „стоечки гулаб“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 174.40
HMGGDD Nordic Creative Cative Coat Hanger Coat Hanger Home Compleite Possion Clan Count Hanger Новак
HMGGDD Nordic Creative Cative Coat Hanger Coat Hanger Home Compleite Possion Clan Count Hanger

Направено од метален материјал за подолг животен век Погодно складирање, не зазема простор Погоден е за

DEN 1000.00
Азида „крава со роза“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „крава со роза“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 1156.80
Азида „жаба“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „жаба“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 1.67