Sawqf 10 пакет цврста завршница дрвени панталони/закачалки за здолништа со анти-калки клипови за облекување на палто за закачалки

Sawqf 10 пакет цврста завршница дрвени панталони/закачалки за здолништа со анти-калки клипови за облекување на палто за закачалки

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Пука за дрвени клипови за панталони и здолништа, исто така виси облека или ткаенина без јамки како што се килими, крпи или чаршафи. Заштитна обвивка : обложени клипови за да се држат облека безбедно без да ја исцрпуваат ткаенината со остра метална работа. Специјалист за закачалка : Специјалистичка закачалка за палто дизајнирана за држење здолништа и панталони. Одличен додаток на вашата гардероба или плакарот. Прилагодливи клипови - клиповите можат да се движат по шипката, со што закачалката е одличен заокружен за облека со различна големина. Совршено и за влажна и за сува облека, фустан, панталони и друга облека. ПАТНИК ЗА КЛИП КЛИПИ ЗА ПРОЗОДИ И Здолништа, исто така виси каква било облека или ткаенина без јамки како што се килими, крпи или чаршафи. Протективна облога : обложени клипови за да се држат облека безбедно без да ја мачкаат ткаенината со остра метална работа. држејќи здолништа и панталони. Одличен додаток на вашата гардероба или плакарот. Удобен клипови : клиповите можат да се движат по шипката, правејќи ја закачалката одличен заокружен за облека со различна големина. Colormaterial : Woodensize : Должина : 37cmpackage Содржина : 10 x Стегач на панталони Hangersnotes : Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Нота : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од реалната нешто. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3cm.use во вашиот плакар, железничка, тркалачка решетка или плакарот.

Избор на клиент

Азида „жаба“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „жаба“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 1.67
Азида „стоечки гулаб“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „стоечки гулаб“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 174.40
Луксембург од Горхам Стерлинг Сребрена облека Четка 7 1/2 C58 C.1915 Новак
Луксембург од Горхам Стерлинг Сребрена облека Четка 7 1/2 C58 C.1915

Тип : Четки и комплети за чешлање, шема : Луксембург Производител : Горхам Состав : Стерлинг сребро...

DEN 1051.20
Dsfeoigy Hanger Преносен пластичен дисплеј стол Новак
Dsfeoigy Hanger Преносен пластичен дисплеј стол

1 Лесен и издржлив дизајн 2 Добра изработка и убав изглед 3 Лесно е да се закачите на гардероба или зад вра

DEN 5602.88
Азида 'пират со папагал' 200мм x 72mm закачалка на вратата Новак
Азида 'пират со папагал' 200мм x 72mm закачалка на вратата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 0.33
Азида „Јапонска земја“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „Јапонска земја“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори...

DEN 1.33
Ya спин палто закачалка влажна облека решетката пластична закачалка-а Новак
Ya спин палто закачалка влажна облека решетката пластична закачалка-а

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

DEN 3.00
Азида „вазна на рози“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „вазна на рози“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 936.00
Crysdaralovebi 15pcs крем млеко бело сатен подложен палто облека за закачалки за кука Новак
Crysdaralovebi 15pcs крем млеко бело сатен подложен палто облека за закачалки за кука

Потекло : CN (потекло) Употреба : плакарот Потекло : CN (потекло) Употреба : плакарот Оваа сатенска закачалка

DEN 639.84
Zerodeko 5 Tie Rack Hanger Multifunctional Pants Rack Teavy Hangers Hangers Coat Hanger Hanger Hanger Plastic Hanger Pann Hanger Новак
Zerodeko 5 Tie Rack Hanger Multifunctional Pants Rack Teavy Hangers Hangers Coat Hanger Hanger Hanger Plastic Hanger Pann Hanger

Закачалка за панталони нема рабови, добро заштити облека и раце.5 Ниво дозволува да се одржи Закачалки з�

DEN 1.00