Хангар за палто на Ендан 10 парчиња задебелување широко рамо пластично крпа за приказ на плакари кои не се лизгаат, закачалки за влажни и суви лесни кошули облеки за

Хангар за палто на Ендан 10 парчиња задебелување широко рамо пластично крпа за приказ на плакари кои не се лизгаат, закачалки

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Уреден навивач или не, закачалките се најефикасната алатка за организирање и складирање на облека, палта и додатоци. ■ Со пластичниот материјал, не е лесно да се скршат, задебелени закачалки, 10 компјутери за пакет. ■ Рамниот дизајн заштедува простор. Тоа е неопходно во шкафовите. ■ Погодно е за здолништа, панталони, маица, кошули, јакни, џемпери, фустани, врвови. ■ чува многу облека, марами или други додатоци. Материјал : Пластични прегледи : Бела, црна големина : 39 * 19см Список за пакување : 10 * закачалки.

Избор на клиент

Азида „Јапонско знаме“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „Јапонско знаме“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори...

DEN 692.80
WSZJJ 1 пар Новак
WSZJJ 1 пар

Едноставни закачалки со цврсто дрво можат да висат облека од сите сезони Приоритет се дава на материјал

DEN 883.20
Crysdaralovebi 15pcs крем млеко бело сатен подложен палто облека за закачалки за кука Новак
Crysdaralovebi 15pcs крем млеко бело сатен подложен палто облека за закачалки за кука

Потекло : CN (потекло) Употреба : плакарот Потекло : CN (потекло) Употреба : плакарот Оваа сатенска закачалка

DEN 639.84
Азида „Печурка и лисја“ 200мм x 72mm закачалка за врата Новак
Азида „Печурка и лисја“ 200мм x 72mm закачалка за врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

DEN 1016.00