Азида „жаба“ 200мм x 72mm закачалка за врата

Азида „жаба“ 200мм x 72mm закачалка за врата

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

200мм х 72мм дрвена закачалка. Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори. Дизајн отпечатен од едната страна, друга страна. Може да се наслика или украсе. Прекрасна, дрвена закачалка од врата направена од висококвалитетна 3мм МДФ и печатена од едната страна со уникатен дизајн. Има простор над дизајнот за да ја прилагодите закачалката на вратата со име или други лични допири. Големина : Ширина : 72mmheight : 200mmdepth : 3mm.

Избор на клиент

WSKLINFT 8PCS Hanger Fine Lookmantion Anti-Rust ветер-докажана облека за облик на облик на облик на облик за палто Транспарентен Новак