Лолаа орев M4 најлонска орев за заклучување хексадецимална метрика за заклучување на навој, вметнете шестоаголни ореви за само-заклучување

Лолаа орев M4 најлонска орев за заклучување хексадецимална метрика за заклучување на навој, вметнете шестоаголни ореви за само-заклучување

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба. Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика. ✔ Побавете ја вашата инсталација полесна и побрза. Threads се остри, чисти, точни и без закопчување. Dimentionsprecise Димензиите и квалитетот на премијата ја олеснуваат вашата поправка или инсталација. Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба. Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика. ✔ Побавете ја вашата инсталација полесна и побрза. Threads се остри, чисти, точни и без закопчување. Dimentionsprecise Димензиите и квалитетот на премијата ја олеснуваат вашата поправка или инсталација. Цел Функциониран-loosebrandstiance челик.

Избор на клиент

WKOOA фино врвови на најлонски ореви од не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M6 M8 M10) Новак
WKOOA фино врвови на најлонски ореви од не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M6 M8 M10)

Големина : M16x1.5 (10 компјутери) Материјал : Не'рѓосувачки челик Е прилагодено : да Број на модел : DIN985 Тип : Н�

DEN 907.20
7/16-20 кои не се прирабници со прирабници/одделение C/кадмиум Новак
7/16-20 кои не се прирабници со прирабници/одделение C/кадмиум

Stover еквивалентни навртки за заклучување Одделение Ц стил на автоматизација 1 / 4 '' преку 1 '' произведени �

DEN 1.67
5/8 -18 Сите метални хексадеци Новак
5/8 -18 Сите метални хексадеци

Одделение Ц заклучување Среден јаглерод, целиот метал IFI 100 / 1072015 Одделение Ц заклучување...

DEN 3.33
5/16 - 18 Заклучување Ореви - Најлон Вметнете Хексадецимални Заклучувања, 304 Нерѓосувачки Челик, Обична Завршница Новак
Двонасочен реверзибилен заклучен орев цинк позлатен челик 3/4 -16 qty 1000 Новак
Двонасочен реверзибилен заклучен орев цинк позлатен челик 3/4 -16 qty 1000

Двонасочен реверзибилен заклучен орев цинк позлатен челик Може да се користи или горе или горе надолу О

DEN 11936.00
1 / 4-20 Светло хексадецимален стандарден најлон вметнете локни / 18-8 не'рѓосувачки челик Новак
1 / 4-20 Светло хексадецимален стандарден најлон вметнете локни / 18-8 не'рѓосувачки челик

Најлон вметнете стоп ореви Лесна хексадецимација, стандардна висина (NM & NE серија) Произведени во дименз

DEN 6815.84
2-4.5 Не-прирабници за прирабници/одделение C/кадмиум Новак
2-4.5 Не-прирабници за прирабници/одделение C/кадмиум

Stover еквивалентни навртки за заклучување Одделение Ц стил на јака Произведено во спецификациите за RB & W.

DEN 163.20
Метрички ДИН 985 М27Х3 Најлон Вметнете Заклучување Орев Нерѓосувачки Челик А2 Новак
Метрички ДИН 985 М27Х3 Најлон Вметнете Заклучување Орев Нерѓосувачки Челик А2

27Х3 ДИН 985 Нерѓосувачки Челик А2 Најлон Вметнете Заклучување ОРЕВ DIN 985 / Слично НА ISO 7040 / ANSI B18 16 3 Метри пог�

DEN 953.60
3 / 8-24 Флекс заклучувања со целосна висина / 18-8 не'рѓосувачки челик Новак
3 / 8-24 Флекс заклучувања со целосна висина / 18-8 не'рѓосувачки челик

Ореви за заклучување на флексибилни типови Лесен хексадецимален, целосна висина 188 не'рѓосувачки челик

DEN 2.33
Прицврстувач за тешко наоѓање 0149733323264 Ситна тенка шема најлонска вметнете заклучени ореви, 5/16-24, парче-10 Новак
Најлон-заклучен орев Nylock 18-8 не'рѓосувачки челик-5/16-24 QTY-100 Новак
Најлон-заклучен орев Nylock 18-8 не'рѓосувачки челик-5/16-24 QTY-100

Најлон вметнете заклучени ореви во не'рѓосувачки челик од 188 одделение Најчесто се нарекуваат најлонск�

DEN 579.20
Восочен најлон вметнете заклучување орев Nylock 18-8 Не'рѓосувачки челик хексадецимални ореви 5/8-11 QTY 100 Новак
Восочен најлон вметнете заклучување орев Nylock 18-8 Не'рѓосувачки челик хексадецимални ореви 5/8-11 QTY 100

Восочен најлон вметнете заклучени ореви во 188 не'рѓосувачки челик Најчесто се нарекуваат најлонски оре�

DEN 1.67
4-40 UNC NM најлон Вметнете заклучувања | Не'рѓосувачки челик 316 | Груба нишка | Инч | Новак
4-40 UNC NM најлон Вметнете заклучувања | Не'рѓосувачки челик 316 | Груба нишка | Инч |

Хекс заклучувања со најлон вметнување Шест странична орев со најлон исполнета јака на задниот крај и ме

DEN 0.67
M20-2.50 Висок најлон вметнете локнут Дин 982 / метричка класа 8 челик / цинк обложен Новак
M20-2.50 Висок најлон вметнете локнут Дин 982 / метричка класа 8 челик / цинк обложен

Hexagon nyloc / nylock Nuts DIN 982 Исто така познат како : најлонски вметнува стоп ореви, налета на ореви, еластични ор

DEN 8383.84
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973169930 Заклучување Ореви, 10-24, Парче-10 Новак
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973169930 Заклучување Ореви, 10-24, Парче-10

Дијаметар : #10 Материјал : Најлон Тип На Возачот : 5 / 16 " Клуч Тип На Нишка : 24 (Груб) Тип : Заклучување Орев Ни

DEN 2.33
Прицврстувач за тврдоглави 0149733352189 наредени ореви за заклучување, 8-32, парче-15 Новак Попуст
Прицврстувач за тврдоглави 0149733352189 наредени ореви за заклучување, 8-32, парче-15

Дијаметар : #8 Материјал : Не'рѓосувачки челик Тип на возач : 5 / 16 "клуч Тип на нишка : 32 (груб) Стил : назасиле

DEN 91.52
CSEAO 60PCS M8 најлон вметната само -заклучување на орев 304 не'рѓосувачки челик сребрен тон Новак
CSEAO 60PCS M8 најлон вметната само -заклучување на орев 304 не'рѓосувачки челик сребрен тон

Добар квалитет : Направено од 304 не'рѓосувачки челик СПЕГ : М8 Тема, теренот е 1,0мм ; Добро за заклучување н�

DEN 127.84
Zhengguifang траен 100 парчиња DIN985 304 m2 m2.5 m3 m4 m5 m6 m8 m10 галванизиран јаглероден челик само-заклучување на орев Новак
Zhengguifang траен 100 парчиња DIN985 304 m2 m2.5 m3 m4 m5 m6 m8 m10 галванизиран јаглероден челик само-заклучување на орев

Снабдувања : Електрични Тип : Хексагон ореви Материјал : Јаглероден челик Тип : Најлонски ореви за заклуч

DEN 395.04
Најлон вметнете заклучени ореви 10-24 одделение 18-8 не'рѓосувачки челик 25pk Новак
Најлон вметнете заклучени ореви 10-24 одделение 18-8 не'рѓосувачки челик 25pk

✅ Ставка : Најлон вметнете заклучени ореви #1024 одделение 188 не'рѓосувачки челик 25pk ✅ Основен материјал :

DEN 446.40