Метрика за X-Gree Metric M5 најлон хексагон Вметнете заклучување на завртката за заклучување на завртки за заклучување на хексадецимални ореви од 50 парчиња (метрика M5 нај

Метрика за X-Gree Metric M5 најлон хексагон Вметнете заклучување на завртката за заклучување на завртки за заклучување на хексадецимални

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : хексадецимален орев; Материјал : најлон. Тежина : 9g; Содржина на пакет : 50 парчиња (+/- 2%) x хексадецимални ореви. Тема Дија : 4,3мм/ 0,17 "; Главна боја : Чиста. Големина на низата (А) : М5; Хекс висина (Б) : 4мм/ 0,16" (Тамањо де Роска (А) : М5; Алтура Хексагонална (Б) : 4 мм / 0,16 ''. Ширина на хексадецимална ширина (C) : 8mm / 0,3 "; Pitch : 0,8 mm (Ancho del Hex. (C) : 8 mm / 0,3 ''; Paso : 0,8 mm. Име на производот : хексадецимален орев; материјал : најлон . Тежина : 9g; Содржина на пакет : 50 парчиња (+/- 2%) x хексадецимални ореви. Нишка Дија : 4,3мм/ 0,17 "; главна боја : чиста. Големина на низата (А) : М5; хексадецимална висина (б) : 4мм/ 0,16 “(Тамањо де Роска (А) : М5; Алтура Хексагонал (Б) : 4 мм / 0,16 ''. Ширина на хексадецимација (Ц) : 8мм / 0,3"; Пич : 0,8мм (Анхо дел хекс. (Ц) : 8 mm / 0,3 ''; PASO : 0,8 mm. Метрика M5 најлонски шестоаголник на главата вметнете заклучување на завртката за заклучување на завртки за заклучување на хексадецимални ореви од 50pcsnylon Завртки се карактеризираат со лесна, трајна, не -корозивна, непроводлива, со висока точка на топење. Преку Marine до домаќинството DIY и повеќе.волно користено во електроника, комуникација, производи за електрична енергија, културни производи, машини за заштита на животната средина, ET.0 Опис во шпански метрички M5 најлон хексагон, вметнете заклучување Tornillo Sujetador Tuercas Hexagonales јасно 50pcsnombre del Producto : Tuercca Hexagonal; Материјал : најлонпесо : 9 g; Contenido del Paquete : 50 piezas (+/- 2%) x tuercas hexagonalesdiámetro del hilo : 4,3 mm / 0,17 ''; Директор на боја : Транспарентетамајо де Роска (А) : М5; Алтура Хексагонална (Б) : 4 мм / 0,16 '' АНХО ДЕЛ ХЕКС. (В) : 8 мм / 0,3 ''; Пасо : 0,8 мм.

Избор на клиент

Oemtools 25968 Hub Sockut Socknut Новак
Oemtools 25968 Hub Sockut Socknut

Бидејќи орев за задржување е вдлабнато, овој специјален штекер ја обезбедува потребната длабочина...

DEN 2.33
M5 хексадецимални заклучувања 50 пакувања цинк позлатен јаглероден челик, црна Новак
M5 хексадецимални заклучувања 50 пакувања цинк позлатен јаглероден челик, црна

Вклучен пакет : 50 компјутери M5 најлон хексадецимални заклучувања Големина на низата : m5 или 5mm; Тема на те

DEN 0.67
Групата Хилман 180396 1 1 1 1/4-20 Whiz Lock Nut, 100-пакет Новак
Групата Хилман 180396 1 1 1 1/4-20 Whiz Lock Nut, 100-пакет

Орев за заклучување на whiz е името на брендот за еднократно, назаениот орев за заклучување на прирабница�

DEN 3.00
Најлон заклучување орев Nylock 18-8 не'рѓосувачки челик-5/8-18 QTY-1,000 Новак
Најлон заклучување орев Nylock 18-8 не'рѓосувачки челик-5/8-18 QTY-1,000

Најлон вметнете заклучени ореви во не'рѓосувачки челик од 188 одделение Најчесто се нарекуваат најлонск�

DEN 894.40
2-56 Светло хексадецимален стандард/nm најлон вметнете заклучувања/челик/цинк Новак
2-56 Светло хексадецимален стандард/nm најлон вметнете заклучувања/челик/цинк

Најлон вметнете стоп ореви Лесна хексадецимација, стандардна висина (NM & NE серија) Доказ за доказ : 90.000 psi.

DEN 720.00
Ореви од барел, 1way, 10-24 x 5/8 , STL, PK25 Новак
Ореви од барел, 1way, 10-24 x 5/8 , STL, PK25

✅ Ставка : Ореви од барел, 1way, 1024 x 5 / 8 ", STL, PK25 ✅ Тежина на артикалот : 0,246 унци ✅ Големина : 1024 x 5 / 8 in...

DEN 2.00
2-4.5 Не-прирабници за прирабници/одделение C/кадмиум Новак
2-4.5 Не-прирабници за прирабници/одделение C/кадмиум

Stover еквивалентни навртки за заклучување Одделение Ц стил на јака Произведено во спецификациите за RB & W.

DEN 163.20
Прицврстувач за тврдоглави 0149733352189 наредени ореви за заклучување, 8-32, парче-15 Новак Попуст
Прицврстувач за тврдоглави 0149733352189 наредени ореви за заклучување, 8-32, парче-15

Дијаметар : #8 Материјал : Не'рѓосувачки челик Тип на возач : 5 / 16 "клуч Тип на нишка : 32 (груб) Стил : назасиле

DEN 91.52
Најлон заклучување орев Nylock 18-8 не'рѓосувачки челик-3/4-16 QTY-1,000 Новак
Најлон заклучување орев Nylock 18-8 не'рѓосувачки челик-3/4-16 QTY-1,000

Најлон вметнете заклучени ореви во не'рѓосувачки челик од 188 одделение Најчесто се нарекуваат најлонск�

DEN 2391.20
7/16-20 кои не се прирабници со прирабници/одделение C/кадмиум Новак
7/16-20 кои не се прирабници со прирабници/одделение C/кадмиум

Stover еквивалентни навртки за заклучување Одделение Ц стил на автоматизација 1 / 4 '' преку 1 '' произведени �

DEN 1.67