Заклучи ореви за заклучување на орев, најлонска заклучување на орев, орев, најлонски прстен, само-заклучување на ореви 10 парчиња M4 најлон вметнете само-заклучување

Заклучи ореви за заклучување на орев, најлонска заклучување на орев, орев, најлонски прстен, само-заклучување на ореви 10 парчиња

DEN 499.20

Новак

Достапно за нарачка

Материјал со висок квалитет : Оревот на прирабницата направена од врвен материјал, овие ореви за заклучување се цврсти и издржливи, 100% сосема нови и висококвалитетни, одлични перформанси, добра стабилност, ефикасност со голема употреба, за да ги задоволат вашите потреби. Флексибилни за употреба : Орпките за заклучување се неверојатна замена за нормални ореви на хардвер, возила, дома или надворешни апликации, добра прилагодливост и лесна замена, едноставно и брзо работење, заштедете време и енергија. Професионална алатка : Хекс -оревите можат да спречат вибрации да го олабават забранетиот спој, да се спротивстават на олабавување под вибрации за да обезбедат акција за заклучување. Исклучителна изработка : Големината на металните ореви за заклучување на најлонското заклучување е M2 / M3 / M4 / M5, доаѓа со вкупно 10 парчиња, со широк спектар на апликации и висока ефикасност, добар ефект. Одлични перформанси : Алуминиумските легури на легура на легури се едноставни и брзи за употреба, погодно за затегнување или олабавување, ние се стремиме да ви обезбедиме највисок квалитет на производ и најдобро искуство со клиентите, можете да бидете сигурни да ги купите. Материјал со висок квалитет : Оревот на прирабницата направена од врвен материјал, овие ореви за заклучување се цврсти и издржливи, 100% сосема нови и висококвалитетни, одлични перформанси, добра стабилност, ефикасност со голема употреба, за да ги задоволат вашите потреби. Флексибилни за употреба : Орпките за заклучување се неверојатна замена за нормални ореви на хардвер, возила, дома или надворешни апликации, добра прилагодливост и лесна замена, едноставно и брзо работење, заштедете време и енергија. Професионална алатка : Хекс -оревите можат да спречат вибрации да го олабават забранетиот спој, да се спротивстават на олабавување под вибрации за да обезбедат акција за заклучување. Исклучителна изработка : Големината на металните ореви за заклучување на најлонското заклучување е M2 / M3 / M4 / M5, доаѓа со вкупно 10 парчиња, со широк спектар на апликации и висока ефикасност, добар ефект. Одлични перформанси : Алуминиумските легури на легура на легури се едноставни и брзи за употреба, погодно за затегнување или олабавување, ние се стремиме да ви обезбедиме највисок квалитет на производ и најдобро искуство со клиентите, можете да бидете сигурни да ги купите. Опис : Материјал : Алуминиум / најлон Тип : Алуминиум легура хексадецимална површина Третман на површината : Анодизирана големина : M2 / M3 / M4 / M5 Боја : темно црвена / злато / кралско сино / црна количина : 10 парчиња / торба Белешка : Поради разликата помеѓу различните Монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам! Пакетот вклучува : 1 x 10pcs најлон вметнете само-заклучување навртки.

Избор на клиент

2-4.5 Не-прирабници за прирабници/одделение C/кадмиум Новак
2-4.5 Не-прирабници за прирабници/одделение C/кадмиум

Stover еквивалентни навртки за заклучување Одделение Ц стил на јака Произведено во спецификациите за RB & W.

DEN 163.20
Hy-Ko производи 11010AP5 AP5 KeyBlank Chicago Новак
Hy-Ko производи 11010AP5 AP5 KeyBlank Chicago

HyKo Key Blank, заклучување на велосипед, моторна снег, месинг, никел обложен, за брави со возила во Чикаго...

DEN 556.64
2-56 Светло хексадецимален стандард/nm најлон вметнете заклучувања/челик/цинк Новак
2-56 Светло хексадецимален стандард/nm најлон вметнете заклучувања/челик/цинк

Најлон вметнете стоп ореви Лесна хексадецимација, стандардна висина (NM & NE серија) Доказ за доказ : 90.000 psi.

DEN 720.00
X-gree 10pcs цинк позлатени Nylock само-заклучувачки најлон вметнете хексадецимални ореви за заклучување 7/16 -14 (Tuercas de Новак
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973169930 Заклучување Ореви, 10-24, Парче-10 Новак
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973169930 Заклучување Ореви, 10-24, Парче-10

Дијаметар : #10 Материјал : Најлон Тип На Возачот : 5 / 16 " Клуч Тип На Нишка : 24 (Груб) Тип : Заклучување Орев Ни

DEN 2.33
Ореви од барел, 1way, 10-24 x 5/8 , STL, PK25 Новак
Ореви од барел, 1way, 10-24 x 5/8 , STL, PK25

✅ Ставка : Ореви од барел, 1way, 1024 x 5 / 8 ", STL, PK25 ✅ Тежина на артикалот : 0,246 унци ✅ Големина : 1024 x 5 / 8 in...

DEN 2.00
Метрички ДИН 985 М27Х3 Најлон Вметнете Заклучување Орев Нерѓосувачки Челик А2 Новак
Метрички ДИН 985 М27Х3 Најлон Вметнете Заклучување Орев Нерѓосувачки Челик А2

27Х3 ДИН 985 Нерѓосувачки Челик А2 Најлон Вметнете Заклучување ОРЕВ DIN 985 / Слично НА ISO 7040 / ANSI B18...

DEN 953.60
1 / 4-20 Светло хексадецимален стандарден најлон вметнете локни / 18-8 не'рѓосувачки челик Новак
1 / 4-20 Светло хексадецимален стандарден најлон вметнете локни / 18-8 не'рѓосувачки челик

Најлон вметнете стоп ореви Лесна хексадецимација, стандардна висина (NM & NE серија) Произведени во дименз

DEN 6815.84
Прицврстувач за тешко наоѓање 0149733323264 Ситна тенка шема најлонска вметнете заклучени ореви, 5/16-24, парче-10 Новак
7/16-20 кои не се прирабници со прирабници/одделение C/кадмиум Новак
7/16-20 кои не се прирабници со прирабници/одделение C/кадмиум

Stover еквивалентни навртки за заклучување Одделение Ц стил на автоматизација 1 / 4 '' преку 1 '' произведени �

DEN 1.67
Производи на Морис 14737 локнут, челик, 3 големина на трговија Новак
Производи на Морис 14737 локнут, челик, 3 големина на трговија

LOCKNUTS челик заклучувања се користат за да се обезбеди спроводник во куќиштето СОВЕТНИЦИ НА СОВЕТИ ЗА ОБ

DEN 96.32
Quarkmro - Titanium GR2 DIN985 Hexagon најлон Вметнете заклучени ореви M3 M4 M4 M6 M6 M8 M10 M12 Новак
Quarkmro - Titanium GR2 DIN985 Hexagon најлон Вметнете заклучени ореви M3 M4 M4 M6 M6 M8 M10 M12

Предмет : Титаниум GR2 DIN985 Хексагон најлон Вметнување на заклучување ореви M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 Материјал : Титан�

DEN 719.84
M20-2.50 Висок најлон вметнете локнут Дин 982 / метричка класа 8 челик / цинк обложен Новак
M20-2.50 Висок најлон вметнете локнут Дин 982 / метричка класа 8 челик / цинк обложен

Hexagon nyloc / nylock Nuts DIN 982 Исто така познат како : најлонски вметнува стоп ореви, налета на ореви, еластични ор

DEN 8383.84
M4-0.7 Hex Keps Nuts / 18-8 Stainles Steel Новак
M4-0.7 Hex Keps Nuts / 18-8 Stainles Steel

Надворешни заклучувачи „К“ заклучуваат ореви Предсобрана надворешна мијалник за заби и орев...

DEN 3951.84