Замена На Екранот Areiliya За Macbook Pro 13.3 A2338 2020 Година М1 ЕМС 3578 Мрежница Целосен Лцд Дисплеј Собрание 2560x1600

Замена На Екранот Areiliya За Macbook Pro 13.3 A2338 2020 Година М1 ЕМС 3578 Мрежница Целосен Лцд Дисплеј Собрание 2560x1600

-170 %

DEN 3662.08

Новак

Достапно за нарачка

Компатибилен Модел : Боја : Сива, За Mac Book Pro A2338 2020 Година m1 EMC 3578 lcd екран замена на екранот панел собранието. Состојба на ставка : 100% Нова; Големина На Екранот : 13,3"; резолуција На Пиксели : 2560х1600; Задно Осветлување : ЛЕД лцд.(Ова е додатокот за замена на екранот не е лаптоп.). Обезбедување квалитет : Ќе го тестираме секој екран, ќе ја тестираме секоја функција. Осигурајте се да го испратите совршениот екран. Исклучете го напојувањето пред да го инсталирате. Мерки на претпазливост : при отворање на пакетот, ве молиме потврдете дека пакетот е целосно, овој производ е кревок, ве молиме внимателно работете за да избегнете оштетување. Услуга по продажбата : ве Молиме потврдете го моделот и бојата пред да нарачате, не купувајте погрешен производ.И ние обезбедуваме 3-месечна гаранција за проблеми со квалитетот.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Избор на клиент

21,5 инчи FHD 1, 200 cd/m2 Ултра Висока Осветленост Индустриски Дисплеј Комплет СО LED B/L, Lvds Интерфејс, Екран На Допир Новак
Fullcom Нови 13.3 инчен IPS Целосна-HD ЛАПТОП LED Лцд Замена Екран/Панел Компатибилен Со Трансформатор Книга FLIP TP300D Новак
ОРИГИНАЛЕН LQ080V3DG01 8 инчен 640€480 Нов Лцд Екран Екран Панел Новак
ОРИГИНАЛЕН LQ080V3DG01 8 инчен 640€480 Нов Лцд Екран Екран Панел

ДЕЛ БР : LQ080 V3 DG01 Големина : 8 инчи Резолуција : 640€480 Сооднос На Контраст : 250 : 1 (Тип.) (ТМ) Температура За Скл�

DEN 1280.00
Jinyan Lcd Екран Модул за 5,7 инчи 320*240 LM32004/LM320092 Lcd Екран Замена Со Алатки Новак
Jinyan Lcd Екран Модул за 5,7 инчи 320*240 LM32004/LM320092 Lcd Екран Замена Со Алатки

ДЕЛ БР : LM32004 / LM320092 Големина : 5,7 инчи Резолуција : 320240 Секој екран е тестиран пред испорака за да се обезбе

DEN 0.33
СПЕЦИЈАЛИСТ ЗА ЕКРАН Лцд ЛЕД Склопување НА Цел Екран За Macbook Air 13 A1466 Средината на 2013 до 2017 Новак
СПЕЦИЈАЛИСТ ЗА ЕКРАН Лцд ЛЕД Склопување НА Цел Екран За Macbook Air 13 A1466 Средината на 2013 до 2017

Лцд Собрание Големина На Екранот : 13" 1 Година Гаранција Загарантирана Компатибилност Компатибилен со A14

DEN 2.33
JayTong Lcd Дисплеј ЗА Auo G104SN02 V2 10.4 инчен 800 € 600 Lcd Екран Модул Замена Со Алатки Новак
JayTong Lcd Дисплеј ЗА Auo G104SN02 V2 10.4 инчен 800 € 600 Lcd Екран Модул Замена Со Алатки

ДЕЛ БР : Г104СН02 В2 Големина : 10,4 инчи Резолуција : 800€600 Тестиран екран, Загарантирана компатибилност...

DEN 355.20
23 FHD Компатибилен Лцд Екран Панел Замена За HP 23-p010nf АИО Десктоп Новак
23 FHD Компатибилен Лцд Екран Панел Замена За HP 23-p010nf АИО Десктоп

1 Апликација : ЗА HP 23p010nf AIO Десктоп ???НЕ за екран На Допир десктоп??? 2.Големина : 23 инчи, Резолуција : 19201080 ФХ�

DEN 1.00
LCDOLED® Компатибилен СО ASUS TUF Gaming FX505 FX505D FX505DD FX505DT Fx505dv Серија FX505DV-ES74 15,6 инчи FHD 1080P IPS Лцд Новак
LCDOLED® Компатибилен СО ASUS TUF Gaming FX505 FX505D FX505DD FX505DT Fx505dv Серија FX505DV-ES74 15,6 инчи FHD 1080P IPS Лцд

1 Модел НА ЛАПТОП : Замена ЗА ASTUF GAMING FX505 FX505 D FX505 DD FX505 DT FX505 DT Серија FX505 DTAH51 FX505 DTAL086 T FX505 DTAL153 T FX505 DTEB73 FX505 DVES74;

DEN 1.00
Лцд Екрани-Лцд Екран На Допир За Самсунг Галакси А5 СМ-А510Ф - Новак
Лцд Екрани-Лцд Екран На Допир За Самсунг Галакси А5 СМ-А510Ф -

Боја : Црна Број на модел : А5 2016 СМА510Ф лцд Екран : 3" Лцд комплет : Да Резолуција на екранот : 1280х720 Лцд Екра�

DEN 0.33
Jinyan Lcd Екран Модул ЗА BOE 15 инчен 1024*768 DV150X0M-N10 Lcd Екран Замена Со Алатки Новак
Jinyan Lcd Екран Модул ЗА BOE 15 инчен 1024*768 DV150X0M-N10 Lcd Екран Замена Со Алатки

ДЕЛ БР : DV150 X0 MN10 Големина : 15 инчи Резолуција : 1024768 Секој екран е тестиран пред испорака за да се обезбеди

DEN 580.80
Генерички Нов 14.0 Инчен Екран Компатибилен СО THINKPAD T480 20l5 Серија Замена НА ЕКРАНОТ IPS Новак Попуст
Генерички Нов 14.0 Инчен Екран Компатибилен СО THINKPAD T480 20l5 Серија Замена НА ЕКРАНОТ IPS

Лаптоп Лцд Екран Големина : 14.0" Тенок Лаптоп Лцд Резолуција На Екранот : ФулХД (1920х1080) Лаптоп Лцд Екран По�

DEN 1056.32