ПРИРОДНИ БРИЗ Перат &засилувач; Еднократно Овлажнител Филтер Замена За Honeywell Филтер HAC-504AW, HAC-504, Филтер ЗАШТИТИ WF2, Bestair HW500

ПРИРОДНИ БРИЗ Перат &засилувач; Еднократно Овлажнител Филтер Замена За Honeywell Филтер HAC-504AW, HAC-504, Филтер ЗАШТИТИ WF2,

DEN 319.84

Новак

Достапно за нарачка

Се распаѓа и ја губи формата. Природна храна за мувла. Скапи трошоци за замена. Краток живот. Одржува Цврста Форма и структура. Синтетичка пластика. Перат И Еднократно. Филтерот може да трае 5-12 пати подолго. . Изграден со цврст полимер дура-materialерски материјал. Висока ефикасност за цртање вода и отпорност на калцификација. Оптимизирано филтрирање на нечистотии за подобрување на излезот на влага за избалансирана средина во вашата куќа, простории и канцеларија. Може да се регенерира со едноставно миење и повторно да се користи одново и одново. Престанете да ги фрлате парите на филтри за еднократна употреба, овој филтер се пере и може да се користи повеќекратно. Во зависност од квалитетот на водата што се користи во овлажнител, овој филтер може да трае 5 до 12 пати подолго од конвенционалните за еднократна употреба.

Избор на клиент

Hasmx HC26A1008 Замена Навлажнувач Филтер Рампа За Honeywell HE360, HE-360, HE200A, HE260B, HE265A, HE265B, ME360, HE360B, HE360B, Новак
Hasmx HC26A1008 Замена Навлажнувач Филтер Рампа За Honeywell HE360, HE-360, HE200A, HE260B, HE265A, HE265B, ME360, HE360B, HE360B,

Ова е Сосема Ново Неискористена Подлога За Филтрирање На Овлажнител За Honeywell HC26 A1008 (1Пакет) Димензии : 10 "

DEN 383.84
Hasmx 2-Пакет HC26E1004 Филтер Замена Влошки За Honeywell HE260B, HE265A, HE265B, ME360, HE360A, HE360B, HE365B Навлажнувач Новак
Hasmx 2-Пакет HC26E1004 Филтер Замена Влошки За Honeywell HE260B, HE265A, HE265B, ME360, HE360A, HE360B, HE365B Навлажнувач

Ова е Сосема Ново – Неискористена Подлога За Филтрирање На Овлажнител За Honeywell, Број На Дел HC26 E1004, HC26 E1004.

DEN 2.33
HQRP Фитил Филтер Компатибилен Со Хантер 31911, 32200, 38200 Навлажнувачи Новак
HQRP Фитил Филтер Компатибилен Со Хантер 31911, 32200, 38200 Навлажнувачи

HQRP® Навлажнувач Филтер За Отстранување (Тип А) Замена; Ја подобрува ефикасноста на овлажнител, заробува

DEN 635.20
Hifrom 6Pack HFT600 Навлажнувач Фитил Филтер Замена Т Компатибилен Со Honeywell HEV615 HEV620 HEV615B HEV620B Hev620w Навлажнувач Новак
Hifrom 6Pack HFT600 Навлажнувач Фитил Филтер Замена Т Компатибилен Со Honeywell HEV615 HEV620 HEV615B HEV620B Hev620w Навлажнувач

Замена Фитил Навлажнувач Филтер Компатибилен Со honeywell врвот пополни кула навлажнувач HFT600 Серија, Hev600 Се

DEN 395.04
Навлажнувач Фитил Филтер Компатибилен Со Холмс HWF80, HWF80-U Филтер W, 2 Пакет Новак
Навлажнувач Фитил Филтер Компатибилен Со Холмс HWF80, HWF80-U Филтер W, 2 Пакет

Компатибилен Со Холмс Модели Холмс HM2200 Овлажнител Компатибилен со wemo целата Куќа паметен Овлажнител мо

DEN 1.00
Rps Производи Inc 2pk Ext Life Wickfilter Esw-C Навлажнувач Хемиски &засилувач; Додатоци Новак
Rps Производи Inc 2pk Ext Life Wickfilter Esw-C Навлажнувач Хемиски &засилувач; Додатоци

RPS #ESWC 2pk Продолжување Живот Wick Filter РПС ПРОИЗВОДИ АД RPS #ESWC 2pk Продолжување Живот Wick Filter РПС ПРОИЗВОДИ АД...

DEN 1.33
QULIT 1Pcs HFT600 Овлажнител Фитил Т Компатибилен За Кула Овлажнител HEV615 HEV620, Во Споредба СО HFT600T Новак
QULIT 1Pcs HFT600 Овлажнител Фитил Т Компатибилен За Кула Овлажнител HEV615 HEV620, Во Споредба СО HFT600T

Компатибилен со За Замена На ОвлажнителКомпатибилен СО HTF600 Филтер И Филтер Т Прецизност дизајниран и п�

DEN 3.33
HQRP Филтер 3-Пакет Компатибилен Со Honeywell HCM-600 Серија HCM-630 HCM-631 HCM-632 HCM-635 HCM-645 HCM-646 HCM - 650 Hcm Овлажнител Новак
HQRP Филтер 3-Пакет Компатибилен Со Honeywell HCM-600 Серија HCM-630 HCM-631 HCM-632 HCM-635 HCM-645 HCM-646 HCM - 650 Hcm Овлажнител

HQRP® 3Пакет Овлажнител Филтер Замена; Филтерот Помага Да Се Фатат Минерални Наслаги И Да Се Подобри Ефика

DEN 2.33