Aimebby лице цвет тенџере за глава за сад за сад за садови за садови за садови, симпатична смола кактус пластери со дренажна дупка симпатично лице

Aimebby лице цвет тенџере за глава за сад за сад за садови за садови за садови, симпатична смола кактус пластери со дренажна

-170 %

DEN 207.84

Новак

Достапно за нарачка

Материјали : Направено од висококвалитетна смола. Издржлив и лесен пластеник е дизајниран за долгорочна употреба. Димензии : Дијаметарот на отворање е 2,7 инчи, должината на дното е 4,7. Висината е 6,7 инчи. (Растенијата не се вклучени.). Декорација на домашни канцеларии : Расте мини симпатична фабрика во главата, како што се билки, сукуленти или кактуси. Дренажна дупка : Симпатична засадување на лице има дренажна дупка за да исцеди вишок вода, да го заштити растителниот корен здрав раст. Подарок за специјален засадувач : Идеален подарок е подготвен за вашите пријатели и семејство за домаќинство, роденден, Божиќ или друг празник.

Избор на клиент

Сет од 2 врежани лисја Дизајн 4 инчи и 6 инчи каменувач тенџере со дренажна дупка и чинија, пушена бела, 27-Г-А-С-З.С. Новак Попуст
Класичен дом и градина од смола од смола од цвет, текила изгрејсонце, 15 “ Новак
Класичен дом и градина од смола од смола од цвет, текила изгрејсонце, 15 “

Изгледот на керамика или камен направен во лесна и издржлива смола со висока густина Внатрешна или надв

DEN 432.00
Aimebby Face Flower Cone Gead Planer Pot Succulent Planter Cute Cartus Cactus Planter со дренажна дупка Новак
Aimebby Face Flower Cone Gead Planer Pot Succulent Planter Cute Cartus Cactus Planter со дренажна дупка

【Висок квалитет】 Главниот засадувач направен од траен и лесен материјал со смола со висока густина шт�

DEN 2.00