1/4 OD Hex Standoffs/4-40 x 7/8/алуминиум/надворешен дијаметар: 1/4 /Големина на конецот: 4-40/должина: 7/8

1/4 OD Hex Standoffs/4-40 x 7/8/алуминиум/надворешен дијаметар: 1/4 /Големина на конецот: 4-40/должина: 7/8

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

¼ хексадецимален. Застојот. Алуминиумска легура #2011 (или еквивалентно). ¼ хексадецимален. Застојот. Алуминиумска легура #2011 (или еквивалентно). Хекс-исклучување (женски / женски), 1/4 "ОД хексадецимален отстапки (женски-фермал) / 4-40 x 7/8" / алуминиум / надворешен дијаметар : 1/4 " / Големина на конец : 4-40 / должина : 7 /8 ".

Избор на клиент

6-32 x 1-1/4 , хексадецимални мерачи на машко-фемали, 1/4 низ станови, алуминиум Новак
6-32 x 1-1/4 , хексадецимални мерачи на машко-фемали, 1/4 низ станови, алуминиум

Застојот се раздвојувачи на навој што се користат за да се подигне една компонента над друга Често се ко

DEN 1.67
3/8 OD Hex Standoffs/8-32 x 3/8/алуминиум/надворешен дијаметар: 3/8 /Големина на конецот: 8-32/должина: 3/8 Новак
3/8 OD Hex Standoffs/8-32 x 3/8/алуминиум/надворешен дијаметар: 3/8 /Големина на конецот: 8-32/должина: 3/8

3 / 8 хексадецимален Застојот Алуминиумска легура #2011 (или еквивалентно) Хексисклучување (женски / женск�

DEN 294.40
Мали делови 14140404RFA алуминиум женски навојна тркалезна заоблена, должина од 1/4 OD, 7/8, големина од 4-40 конец Новак
1/4 OD Hex Standoffs/8-32 x 3/8/месинг/никел/надворешен дијаметар: 1/4 /Големина на конецот: 8-32/должина: 3/8 Новак
1/4 OD Hex Standoffs/8-32 x 3/8/месинг/никел/надворешен дијаметар: 1/4 /Големина на конецот: 8-32/должина: 3/8

¼ хексадецимален мажженски Застојот C36000 месинг по ASTM B16 Никел позлатена Хексисклучување (машки / женск�

DEN 8991.84
2104-632-B, Standoff Hex F/F 6-32-THD месинг рамнина Новак
2104-632-B, Standoff Hex F/F 6-32-THD месинг рамнина

ЕУ РОХС : Во согласност со изземањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 7415.29.00.00 Автомобилство : Без PPAP :

DEN 1634.40