Глена Жан Воздушен Сообраќај, Убби Капак, Сина/Црвена

Глена Жан Воздушен Сообраќај, Убби Капак, Сина/Црвена

DEN 392.48

Новак

Достапно за нарачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Жан. Направено во НАС. ВНИМАНИЕ НА ДЕТАЛИТЕ-Во Глена Жан, имаме око за детали. Таквите фини постелнини за вашиот мал благослов прават наследства за идните генерации за богатство, постелнината за вашето бебе никогаш не изгледала толку елегантно!. ПРЕКРАСНО ИЗРАБОТЕНА-Оваа постелнина е гордо рачно изработена во Соединетите држави. ВРВЕН КВАЛИТЕТ - ние се придржуваме до највисоките стандарди за квалитет. Рачно изработени на лице место во Соединетите држави, ние сме во состојба внимателно да го следиме квалитетот на нашите материјали од крај до крај. ПРЕКРАСНИ МОДЕЛИ-нема да најдете никакви монотони отпечатоци овде!. Достигнете нови височини на симпатичност и софистицираност со оваа симпатична колекција со винтиџ би-авиони и мапи на светот. Имагинацијата на вашиот мал авијатичар ќе лета во расадник прилагоден и дизајниран имајќи го предвид бебето. Создаден со најквалитетни дизајнерски ткаенини во индустријата, карираната проверка е ткаена, а не печатена, што го прави издржлив и мек. Класичните би-авиони се зашиени во ткаенината користејќи ултра фин вез. Гроздобер карта е богато детална за да ги води соништата на вашето малечко за авантура во смирувачки и пријатен свет на меки ткаенини. Топли нијанси на тен, јаглен и сива боја измешани со неутрален крем и сина мешавина од кобалт за прекрасен приказ на денешните модерни и актуелни трендови во боја. Ткаенините закрпи се шијат рачно за дополнително богатство и детали. Цевководот со јаглен го додава завршниот детал во скроена, шарена расадник со гроздобер привлечност на авионите од раните години на авијацијата.

Избор на клиент

Tjlss Лето Газа Завеси За Детска Спална Соба Кујна Екран За Дневна Соба Одмор Декор Voile Завеса x2) Новак
Tjlss Лето Газа Завеси За Детска Спална Соба Кујна Екран За Дневна Соба Одмор Декор Voile Завеса x2)

Висат со стандардни или трим прачки и загради (не се вклучени) Лесна инсталација и расклопување Лесна Не

DEN 7488.00