ЗКРАФТ Завеси Затемнување Ѕвезда Завеси, Grommet Врвот Детска Соба Прозорец Завеси Топлинска Изолација Завеси, Соба Затемнување Завеси 2 Панели Завеси, Боја: Сива)

ЗКРАФТ Завеси Затемнување Ѕвезда Завеси, Grommet Врвот Детска Соба Прозорец Завеси Топлинска Изолација Завеси, Соба Затемнување

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

100% Полиестер. *ЗАВЕСИ ЅВЕЗДА ПЕЧАТИ ЗАВЕСИ : Полн Панел На Сребрени Ѕвезди На Овие Затемнување Завеси Ги Красат Вашите Прозорци со Фантастичен Стил.Овие Дебели Нијанси На Затемнување Се Совршени За Детска Спална Соба,Кујна,Дневна Соба,Детска Соба И Расадник. *Блокирање На Светлината На Завесите : Нашите Завеси За Затемнување На Ѕвездите Блокираат 85% - 99% Светлина И Ув Зраци ( Колку Е Потемна Бојата, Толку Се Подобри Перформансите) Поради Технологијата На Тројно Ткаење.И Топлинска Изолација,Звучно Изолирана,Отпорна на Избледување, Енергетски Ефикасна.Совршено Се Совпаѓаат Со Вашиот Дом, Обезбедуваат Најголема Приватност За Вас И Вашите Семејства. *ЗАВЕСИ НЕВЕРОЈАТЕН МАТЕРИЈАЛ : Супер Мека Сребрена Ѕвезда Печатење Затемнување Завеса Панели Се Многу Оптимални И Изработени Од 100% Увезени Висококвалитетни Полиестер.Осигурајте Се Дека Раката Допира Свиленкаста И Има Пријатно Чувство За Тоа Што Го Надополнува Повеќето Декор. *Завеси Заштеда На Енергија : Создава Изолациона Бариера за заштеда на Енергија Од Топлина и Студ,Одржувајќи Ја Просторијата Поладна Во Лето и Потопла Во Зима.Додека Сеуште Ви Помага Да Заштедите Пари За Греење И Ладење На Вашиот Дом.Заштита На Приватноста.Најголемата Придобивка Е Да Ви Донесе Добар Сон,. *Завеси Звучен Доказ : Нашите Двослојни Завеси Во Тешка Категорија Се Ефикасни За Апсорпција На Звукот 2 Пати Од Обичните Завеси од 1 слој, За Да Ве Заштитат Од Вознемирување Од Надворешен Сосед или Сообраќајна Бучава. Иновативен Дизајн Во Завесите За Затемнување На Ѕвездите Е Целосниот Панел Со Фолија Печатење Сребрени Ѕвезди На Завеси За Затемнување Кои Ја Филтрираат Светлината Без Разлика Дали Е Ден Или Ноќ,Донирајќи Го Прозорецот На Вашата Соба Со Сонливи Ѕвезди.Овие Фантастични Панели За Црни Завеси Со Тематика Со Ѕвезди Се Погодни За Украсување На Вашата Спална Соба,Дневна Соба,Семејна Соба,Кујна,Трпезарија,Детска Соба И Расадник. Сладок СОН Нашата Соба Со Сребрена Ѕвезда Затемнувачките Ролетни Нудат Здрав Сон За Дневните Прагови,Доцните Прагови,Работниците во Смени, Постарите Деца и Оние кои Имаат Проблеми да заспијат Со Автоматско Затемнување и Намалување на Нивото на Бучава. Светло блокирање Овие Дебели Микрофибер Црни Завеси Се Ткаени Од Горниот Слој На Ткаенина,Црно Предиво Со Висока Густина и Слој Од Задна Ткаенина со Напредна Технологија За Тројно Ткаење,Што Не Само Што Ефикасно Ја Блокира Сончевата Светлина,Туку Функционира И како заштеда на Енергија, Топлинска Изолација И Намалување на Бучавата Во Лето или Зима.Овие 100% Полиестерски Завеси Со Шема На Ѕвезди Блокираат 85% - 99% Светлина И Ув Зраци,Ја Штитат Вашата Приватност И Изолираат Од Топлина Од Влегување Во Вашите Прозорци. Пакетот Вклучува : 2*Завеса За Затемнување На Ѕвездите ве Молиме, разберете, поради некои фактори, како што се различните монитори и различните светлосни околности, боите на вистинските предмети може да бидат малку различни од предметите на сликите. Ако имате какви било предлози, ве молиме контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа, за да можете да купите со доверба. Ако имате било какви предлози, ве молиме контактирајте со нас, сигурен и пријателски услуги на клиентите ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.

Избор на клиент