10 -тина HT3.96 4PIN 3,96мм PITCH Прасен агол за приклучок на завртката за завртки Терминал Блок 3.96 4 PIN Plug Type PCB Connector Connector Sculc + Socket 300V

10 -тина HT3.96 4PIN 3,96мм PITCH Прасен агол за приклучок на завртката за завртки Терминал Блок 3.96 4 PIN Plug Type PCB Connector

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

10Сетс HT3.96 4 PIN 3.96mm PITCH Прасен агол за приклучок на завртката за завртки Терминал Блок 3.96 4 PIN Plug Type PCB конектор за приклучок + Socket 300 V. 10Сетс HT3.96 4 PIN 3.96mm PITCH Прасен агол за приклучок на завртката за завртки Терминал Блок 3.96 4 PIN Plug Type PCB конектор за приклучок + Socket 300 V. 10Сетс HT3.96 4 PIN 3.96mm PITCH Прасен агол за приклучок на завртката за завртки Терминал Блок 3.96 4 PIN Plug Type PCB конектор за приклучок + Socket 300 V.

Избор на клиент

1 ПЦС 7.62мм Број на ред: 1 ред Број: 2 Бакар за заштита на животната средина за заштита Новак
1 ПЦС 7.62мм Број на ред: 1 ред Број: 2 Бакар за заштита на животната средина за заштита

1 ПЦС 7.62мм Број на ред : 1 ред Број : 2 Бакар за заштита на животната средина за заштита на животната средин�

DEN 139.36
AEXIT 3PCS JF5-1.5/2 Дистрибуција Електрична AC660V 10A 2P приклучок PCB Terminal Block Connector Green Новак
AEXIT 3PCS JF5-1.5/2 Дистрибуција Електрична AC660V 10A 2P приклучок PCB Terminal Block Connector Green

Земја на производство : Кина; Материјал : компјутер, ПБТ, метал Нето тежина : 36g; Содржина на пакет : 3 PCS X PCB �

DEN 110.72
Fielect 70 x 90mm двострана PCB табла Универзална печатена табла за прото за електронски проекти за лемење DIY Новак
Fielect 70 x 90mm двострана PCB табла Универзална печатена табла за прото за електронски проекти за лемење DIY

【Параметри】 Големина на таблата : 70x90x1.6mm / 2.76 "x3.54" x0.06 "(w*h*t); дијаметар на дупка : 1mm / 0.04"; Растојание на дуп

DEN 163.20
1 парчиња 2x40p1.27mm PIN HEADER PLUG-IN, P = 1.27mm 1,27mm X1321WV-2X40J-C30D23 Новак
1 парчиња 2x40p1.27mm PIN HEADER PLUG-IN, P = 1.27mm 1,27mm X1321WV-2X40J-C30D23

1 PCS 2x40p1.27mm PIN HEADER PLUGIN, P = 1.27mm 1,27mm X1321 WV2 X40 JC30 D23 1 PCS 2x40p1.27mm PIN HEADER PLUGIN, P = 1.27mm 1,27mm X1321 WV2 X40 JC30 D23...

DEN 2.00
Morris Products 22292 Multi спроводнички кабелска жлезда, најлон, NPT конец, 1 големина на конец, 5 дупки, 0,237 -0.315 големина Новак
2 PCS 2x13p 2.54mm IDC Конектор за приклучок, P = 2.54mm 2.54mm месинг 3113-26SS0BK00A1 Новак
2 PCS 2x13p 2.54mm IDC Конектор за приклучок, P = 2.54mm 2.54mm месинг 3113-26SS0BK00A1

2 PCS 2x13p 2.54mm IDC конектор (рог / едноставна крава) приклучок, p = 2.54mm 2.54mm месинг 311326 SS0 BK00 A1 2 PCS 2x13p 2.54mm IDC конект

DEN 0.67
2 парчиња 3,81мм Број на ред: 1 Број на ред: 2 приклучок за терминал P = 3.81mm приклучок 3.81mm TJ0231530000G Новак
2 парчиња 3,81мм Број на ред: 1 Број на ред: 2 приклучок за терминал P = 3.81mm приклучок 3.81mm TJ0231530000G

2 ПЦС 3,81мм Број на ред : 1 број на ред : 2 приклучок за терминал P = 3,81mm приклучок 3.81mm TJ0231530000 G 2 ПЦС 3,81мм Број н

DEN 135.52
X-Gree 30PCS AC 300V 16A 2P 5mm растојание за растојание за растојание PCB Терминален блок за кабел за AWG14-22 (30PCS AC 300 Новак
X-Gree 30PCS AC 300V 16A 2P 5mm растојание за растојание за растојание PCB Терминален блок за кабел за AWG14-22 (30PCS AC 300

Име на производот : ПЦБ терминален блок; материјал : пластика Оценета вредност : AC 300 V 16 A; столбови : 2 Одго�

DEN 183.36
Rustark 100PCS 2P CH2 + 3P CH3 Брз конектор на конекторот за конектор за завртки за конектор за поврзување на лента за шипки Новак
Морис 15451 зафат на кабелот, цинк умира, 1/2 Големина на низата, сина Новак
Морис 15451 зафат на кабелот, цинк умира, 1/2 Големина на низата, сина

Затегнување на кабелот кастинг од цинк нашите затегнати кабел кастинг од цинк се користат за да се пов

DEN 2.33
2 парчиња 71600-006LF сет со два парчиња, 6p, 2,54мм Pitch IDC конектор P = 2.54mm IDC конектор 2.54mm 71600-006LF Новак
2 парчиња 71600-006LF сет со два парчиња, 6p, 2,54мм Pitch IDC конектор P = 2.54mm IDC конектор 2.54mm 71600-006LF

2 компјутери 71600006 LF сет со два парчиња, 6p, 2,54мм конектор за IDC на теренот (добиток на рог / jane) p = 2.54mm IDC коне

DEN 0.33
Приклучок за терминали, 30v60v Конектор За Напојување J. 50019 M6 Пакет Од 10 Abs Случај Со 4mm Банана Приклучок Зелена Новак
Uxcell Barrier Terminal Strip Block 660V 20A Двојни редови 15p DIN Rail Base Connector Connector Connect Новак
Uxcell Barrier Terminal Strip Block 660V 20A Двојни редови 15p DIN Rail Base Connector Connector Connect

Оценета вредност : 660 V 20 A; Полјаци : 15 позиција, двоен ред; Терминална количина : 30; Ширина на железницата :

DEN 1.00