10 парчиња мали 5557-12p Crimp Терминал пластична обвивка P = 3MM-0.118 3,00мм HX30002-12P

10 парчиња мали 5557-12p Crimp Терминал пластична обвивка P = 3MM-0.118 3,00мм HX30002-12P

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

10 компјутери мали 5557-12p Crimp Терминал пластична обвивка P = 3 MM-0.118 "3.00mm HX30002-12p. 10 парчиња мали 5557-12p Crimp Terminal Plastic Shell P = 3 MM-0.118" 3.00mm HX30002-12 P. 10 компјутери мали 5557-12p Crimp Терминал пластична обвивка P = 3 MM-0.118 "3,00 mm HX30002-12 P.

Избор на клиент

X-Dree 25 сетови M3 2P Тип 2 Страна за лице во терминал Терминал Тркалезен растојание (25 комплети M3 2P CARA LANERAL LANERAL Новак
AEXIT 3PCS JF5-1.5/2 Дистрибуција Електрична AC660V 10A 2P приклучок PCB Terminal Block Connector Green Новак
AEXIT 3PCS JF5-1.5/2 Дистрибуција Електрична AC660V 10A 2P приклучок PCB Terminal Block Connector Green

Земја на производство : Кина; Материјал : компјутер, ПБТ, метал Нето тежина : 36g; Содржина на пакет : 3 PCS X PCB �

DEN 110.72
X-Dree 10 сетови M4 2P PCB-57 Странично лице Snap во Termain Terminal Round Spacer (10 сетови M4 2P PCB-57 CARA LATERAL ENCAJE Новак
X-Dree 10 сетови M4 2P PCB-57 Странично лице Snap во Termain Terminal Round Spacer (10 сетови M4 2P PCB-57 CARA LATERAL ENCAJE

Нето тежина : 36g; Име на производот : Странично лице за лице во терминалот за завртки; Содржина на пакетот

DEN 1.67
AEXIT 300V 30A Аудио и видео додатоци 9.5mm Pitch 4P приклучок за приклучок PCB Termin Terminal Конектори и адаптери блокираат Новак
AEXIT 3 PCS AUDIO & VIDEO ADESTORES 5.5mm Pitch 2P PCB пролетни терминални блокови 10A конектори и адаптери 380V AC Новак
AEXIT 3 PCS AUDIO & VIDEO ADESTORES 5.5mm Pitch 2P PCB пролетни терминални блокови 10A конектори и адаптери 380V AC

Име на производот : пролетен терминален блок; номинална вредност : AC 380 V, 10 A Терминален број : 2; теренот : 5,

DEN 1.00
Морис производи 57280 адаптер за стегање на струја на струја Новак
Морис производи 57280 адаптер за стегање на струја на струја

Адаптер за прицврстување на струја на струја Адаптер за струја на струја за сите мултиметри Идеална ал�

DEN 773.12
Morris Products 22292 Multi спроводнички кабелска жлезда, најлон, NPT конец, 1 големина на конец, 5 дупки, 0,237 -0.315 големина Новак
NTE Electronics 25-B200-02 Series 25-B200 Terminal Block Barrier Strip, PC монтирање, 25 засилувач, 2 пол, 9,50 mm терен, 300V, Новак
NTE Electronics 25-B200-02 Series 25-B200 Terminal Block Barrier Strip, PC монтирање, 25 засилувач, 2 пол, 9,50 mm терен, 300V,

Видови на бариери Типови на евростил 2 пол преку 24 пол 3,5 мм до теренот од 11 мм Единечен и двоен ред Линија

DEN 0.67
IDC60 60-пински обвиткан конектор сигнали за завртки за завртки за завртки Новак
IDC60 60-пински обвиткан конектор сигнали за завртки за завртки за завртки

IDC60 60пински обвиткани конектори сигнали за завртки за завртки за завртки за завртки на табла GP IDC60 60пинс�

DEN 1.00
Аексит 2 компјутерски терминали 600V 15A двојни редови 12 позиции Терминали за терминали на завртки за ленти Новак
ASI ASI391001 UTD-10 NEMA Style Ring Lug Terminal Block, DIN Rail Mound, широк 7,3 mm, од 18 до 16 AWG, 10 засилувачи, 600V, Новак
ASI ASI391001 UTD-10 NEMA Style Ring Lug Terminal Block, DIN Rail Mound, широк 7,3 mm, од 18 до 16 AWG, 10 засилувачи, 600V,

UL оценет на 18 до 16 AWG, 10 засилувачи на 600 V Модуларен дизајн се монтира лесно на стандардна DIN Rail Користете A

DEN 1.00
Rustark 100PCS 2P CH2 + 3P CH3 Брз конектор на конекторот за конектор за завртки за конектор за поврзување на лента за шипки Новак
2 PCS 2x13p 2.54mm IDC Конектор за приклучок, P = 2.54mm 2.54mm месинг 3113-26SS0BK00A1 Новак
2 PCS 2x13p 2.54mm IDC Конектор за приклучок, P = 2.54mm 2.54mm месинг 3113-26SS0BK00A1

2 PCS 2x13p 2.54mm IDC конектор (рог / едноставна крава) приклучок, p = 2.54mm 2.54mm месинг 311326 SS0 BK00 A1 2 PCS 2x13p 2.54mm IDC конект

DEN 0.67
АЕКСИТ AWG14-22 AC Терминали 300V 16A 3 Терминали 4mm PITCH PCB блок конектор за завртки за завртки 11 парчиња Новак
АЕКСИТ AWG14-22 AC Терминали 300V 16A 3 Терминали 4mm PITCH PCB блок конектор за завртки за завртки 11 парчиња

Име на производот : Блок на терминал PCB; Оценета вредност : 300 V 16 A За големината на жицата : AWG1422; Полјаци : 3

DEN 104.64
1 ПЦС 7.62мм Број на ред: 1 ред Број: 2 Бакар за заштита на животната средина за заштита Новак
1 ПЦС 7.62мм Број на ред: 1 ред Број: 2 Бакар за заштита на животната средина за заштита

1 ПЦС 7.62мм Број на ред : 1 ред Број : 2 Бакар за заштита на животната средина за заштита на животната средин�

DEN 139.36
Приклучок за терминали, 30v60v Конектор За Напојување J. 50019 M6 Пакет Од 10 Abs Случај Со 4mm Банана Приклучок Зелена Новак
X-Gree 8mm Pitch 3 Позиција PCB завртка за завртки за завртки за блокови Конектор 300V 5A 12PCS (8мм теренот 3 позиција PCB Новак
10 парчиња 7P1.5 mm Терминална пластична обвивка P = 1,5 mm X1503H-07-N0 Новак
10 парчиња 7P1.5 mm Терминална пластична обвивка P = 1,5 mm X1503H-07-N0

10 компјутери 7 P1.5 mm Терминална пластична обвивка P = 1,5 mm X1503 H07N0 10 компјутери 7 P1.5 mm Терминална пластична об

DEN 128.96
Polaris Vision Tap Tap ITO-4CB изолиран конектор-2 порта надвор од сет со двојна еднострана влез-4-14 AWG-1 пакет-чист Новак
Polaris Vision Tap Tap ITO-4CB изолиран конектор-2 порта надвор од сет со двојна еднострана влез-4-14 AWG-1 пакет-чист

Јасна надворешност : Визија Транспарентен дизајн им овозможува на корисниците да ја видат својата рабо�

DEN 1.33
10 -тина HT3.96 4PIN 3,96мм PITCH Прасен агол за приклучок на завртката за завртки Терминал Блок 3.96 4 PIN Plug Type PCB Connector Новак