GB нокаут заптивка 2 торба

GB нокаут заптивка 2 торба

DEN 12.48

Новак

Достапно за нарачка

Нокаут печат „GB“. 2 "додатоци. Користено за затворање на изложените дупки во излезна кутија или метално куќиште. Челик. Име на бренд : Сигма; форма : круг; материјал : тип на производ : нокаут заптивка; се користи за затворање на изложените дупки во излезна кутија или метал куќиште.

Избор на клиент

Нов LON0167 200 x 120 x 90mm Водоотпорен спој кутија DIY терминал за поврзување на куќиштето (200 x 120 x 90mm wasserdichte Новак
Нов LON0167 200 x 120 x 90mm Водоотпорен спој кутија DIY терминал за поврзување на куќиштето (200 x 120 x 90mm wasserdichte

Земја на производство : Кина; Материјал : Цврста ПВЦ пластика Нето тежина : 340g; Содржина на пакетот : 1 x вод

DEN 1.00
10 -тина HT3.96 4PIN 3,96мм PITCH Прасен агол за приклучок на завртката за завртки Терминал Блок 3.96 4 PIN Plug Type PCB Connector Новак
NTE Electronics 54-424 Стандарден прекинувач за акција SNAP, SPDT Circuit, 350 g оперативна сила, активирач на кратки пролетни Новак
Морис производи 57280 адаптер за стегање на струја на струја Новак
Морис производи 57280 адаптер за стегање на струја на струја

Адаптер за прицврстување на струја на струја Адаптер за струја на струја за сите мултиметри Идеална ал�

DEN 773.12
AEXIT 3PCS JF5-1.5/2 Дистрибуција Електрична AC660V 10A 2P приклучок PCB Terminal Block Connector Green Новак
AEXIT 3PCS JF5-1.5/2 Дистрибуција Електрична AC660V 10A 2P приклучок PCB Terminal Block Connector Green

Земја на производство : Кина; Материјал : компјутер, ПБТ, метал Нето тежина : 36g; Содржина на пакет : 3 PCS X PCB �

DEN 110.72
Аексит 2 компјутерски терминали 600V 15A двојни редови 12 позиции Терминали за терминали на завртки за ленти Новак
Морис 22033 Терминална лента со 10-засилувачи со 2 столбови Новак
Морис 22033 Терминална лента со 10-засилувачи со 2 столбови

Терминални ленти Најлон изолирани терминални ленти Избегнувајте време на спојување и заштедете време.

DEN 3.00
Polaris Vision Tap Tap ITO-4CB изолиран конектор-2 порта надвор од сет со двојна еднострана влез-4-14 AWG-1 пакет-чист Новак
Polaris Vision Tap Tap ITO-4CB изолиран конектор-2 порта надвор од сет со двојна еднострана влез-4-14 AWG-1 пакет-чист

Јасна надворешност : Визија Транспарентен дизајн им овозможува на корисниците да ја видат својата рабо�

DEN 1.33
Rustark 100PCS 2P CH2 + 3P CH3 Брз конектор на конекторот за конектор за завртки за конектор за поврзување на лента за шипки Новак
20 компјутери A5081H-2P Crimp Терминал пластична обвивка P = 5.08mm-0.200 5.08mm A5081H-2p Новак
20 компјутери A5081H-2P Crimp Терминал пластична обвивка P = 5.08mm-0.200 5.08mm A5081H-2p

20 компјутери A5081 H2 P Crimp Терминал пластична обвивка P = 5.08mm0.200 "5.08mm A5081 H2p 20 парчиња A5081 H2p Crimp Терминал пласти�

DEN 0.67
2 парчиња 71600-006LF сет со два парчиња, 6p, 2,54мм Pitch IDC конектор P = 2.54mm IDC конектор 2.54mm 71600-006LF Новак
2 парчиња 71600-006LF сет со два парчиња, 6p, 2,54мм Pitch IDC конектор P = 2.54mm IDC конектор 2.54mm 71600-006LF

2 компјутери 71600006 LF сет со два парчиња, 6p, 2,54мм конектор за IDC на теренот (добиток на рог / jane) p = 2.54mm IDC коне

DEN 0.33
Нови LON0167 5 PCS 4P 9,5mm PITCH PCB TERRAMINAL BLOCK CONNECTORS 20A (5 Stk. 4p 9,5 mm rasterkabelklemmen 20a Новак
Нови LON0167 5 PCS 4P 9,5mm PITCH PCB TERRAMINAL BLOCK CONNECTORS 20A (5 Stk. 4p 9,5 mm rasterkabelklemmen 20a

Име на производот : Завртки на терминалот блок Модел : HB9500; Материјал : пластика; Оценета вредност : AC 300 V, 2

DEN 3.00
10 парчиња 7P1.5 mm Терминална пластична обвивка P = 1,5 mm X1503H-07-N0 Новак
10 парчиња 7P1.5 mm Терминална пластична обвивка P = 1,5 mm X1503H-07-N0

10 компјутери 7 P1.5 mm Терминална пластична обвивка P = 1,5 mm X1503 H07N0 10 компјутери 7 P1.5 mm Терминална пластична об

DEN 128.96
10 парчиња мали 5557-12p Crimp Терминал пластична обвивка P = 3MM-0.118 3,00мм HX30002-12P Новак
10 парчиња мали 5557-12p Crimp Терминал пластична обвивка P = 3MM-0.118 3,00мм HX30002-12P

10 компјутери мали 555712p Crimp Терминал пластична обвивка P = 3 MM0.118 "3.00mm HX3000212p 10 парчиња мали 555712p Crimp Terminal Plastic S

DEN 3.00
Терминална лента - 6 лаг, 0 вообичаена, хоризонтална, пакет од 5 Новак
Терминална лента - 6 лаг, 0 вообичаена, хоризонтална, пакет од 5

Стандардни ленти за терминали со големина, 1 / 16 "дебела бакелит, калај позлатени челични ламби и држачи...

DEN 470.40
40 компјутери директно-пин 7pin/пат теренот 3,81 mm Терминален блок конектор за блокирање на зелена боја со пин со пин Новак
Морис 15451 зафат на кабелот, цинк умира, 1/2 Големина на низата, сина Новак
Морис 15451 зафат на кабелот, цинк умира, 1/2 Големина на низата, сина

Затегнување на кабелот кастинг од цинк нашите затегнати кабел кастинг од цинк се користат за да се пов

DEN 2.33
X-Dree 25 сетови M3 2P Тип 2 Страна за лице во терминал Терминал Тркалезен растојание (25 комплети M3 2P CARA LANERAL LANERAL Новак
Luoqiufa 10 Постави 5-пински 5.08мм десен агол PCB приклучок на терминални блок конектори Новак
Luoqiufa 10 Постави 5-пински 5.08мм десен агол PCB приклучок на терминални блок конектори

Име на производот : ПЦБ терминален блок; Модел : 2 EDG 5.085p ; Материјал : пластика, боја : зелена Номинален нап�

DEN 137.44
Комплет за асортиман на конекторот за завртки за завртки за завртки 2.54/3.8/5.0/7,5мм терен 2/3 пинови од QSU Новак
Комплет за асортиман на конекторот за завртки за завртки за завртки 2.54/3.8/5.0/7,5мм терен 2/3 пинови од QSU

Комплетот вклучува : 40 парчиња со четири различни големини / терен Терен : 2,54мм / 3,8мм / 5,0мм / 7,5мм (пет о�

DEN 239.84
AEXIT 2PCS 3,5 mm аудио и видео додатоци PITCH 4 PINS AC 300V 8A Терминални блокови конектори и адаптери конектори Зелена Новак
ASI ASI391001 UTD-10 NEMA Style Ring Lug Terminal Block, DIN Rail Mound, широк 7,3 mm, од 18 до 16 AWG, 10 засилувачи, 600V, Новак
ASI ASI391001 UTD-10 NEMA Style Ring Lug Terminal Block, DIN Rail Mound, широк 7,3 mm, од 18 до 16 AWG, 10 засилувачи, 600V,

UL оценет на 18 до 16 AWG, 10 засилувачи на 600 V Модуларен дизајн се монтира лесно на стандардна DIN Rail...

DEN 1.00
1 парчиња 2x40p1.27mm PIN HEADER PLUG-IN, P = 1.27mm 1,27mm X1321WV-2X40J-C30D23 Новак
1 парчиња 2x40p1.27mm PIN HEADER PLUG-IN, P = 1.27mm 1,27mm X1321WV-2X40J-C30D23

1 PCS 2x40p1.27mm PIN HEADER PLUGIN, P = 1.27mm 1,27mm X1321 WV2 X40 JC30 D23 1 PCS 2x40p1.27mm PIN HEADER PLUGIN, P = 1.27mm 1,27mm X1321 WV2 X40 JC30 D23 1 PCS 2x40p1.27mm PIN HEADER PLUGI

DEN 2.00
20 парчиња пластична кутија, 6p, теренот 2,5мм Терминален пластичен случај p = 2,5мм 22011062 Новак
20 парчиња пластична кутија, 6p, теренот 2,5мм Терминален пластичен случај p = 2,5мм 22011062

20 парчиња пластични куќишта, 6p, теренот 2,5мм Терминален терминал Пластичен случај P = 2,5 mm 22011062 20 парчиња п

DEN 1028.80