Forgefast Poziâ компатибилна елитна перформанси дрво завртка zy 6.0 x 200mm кутија 100

Forgefast Poziâ компатибилна елитна перформанси дрво завртка zy 6.0 x 200mm кутија 100

DEN 672.00

Новак

Достапно за нарачка

Универзално прифатен погон за компатибилен Пози. 6 Под лобуси на главата за подобрено броење и намалена површинска прашина. Анти-триење нишка за намалено разделување на дрвата, намалено „прицврстување“ и вртење на здружената дрва. Анти-корозивен метал финиш. Спреј за сол тестиран на 400 часа. Универзално прифатен погон за компатибилен Пози. 6 Под лобуси на главата за подобрено броење и намалена површинска прашина. Анти-триење нишка за намалено разделување на дрвата, намалено „прицврстување“ и вртење на здружената дрва. Анти-корозивен метал финиш. Спреј за сол тестиран на 400 часа. 6,0 x 200мм кутија 100 - 6,0 x 200мм кутија 100.

Избор на клиент

Imswreps 25pcs 8 x 2 Не'рѓосувачки рамен глава Филипс дрво завртки од дрво од не'рѓосувачки челик Новак
Imswreps 25pcs 8 x 2 Не'рѓосувачки рамен глава Филипс дрво завртки од дрво од не'рѓосувачки челик

? за складирање од други хардвер производи, изградба на реновирање, итн? Калитет материјал со супериорна

DEN 1.67
Завртки на Бел и Јанк Еуро 11,5 мм x 6,3мм варијанта стил Позидрив/Филипс рамна глава никел финиш Новак
Завртки на Бел и Јанк Еуро 11,5 мм x 6,3мм варијанта стил Позидрив/Филипс рамна глава никел финиш

Долг 11,5мм долг x 6,3 мм (вклопување во дупка од 5мм) Рамна глава со дијаметар од 7,2 мм / Филипс Паралелни стра

DEN 523.20
Хилман 47340 Галванизирана двојна завртка за палуба Torq, 8 x 1-инчен, 244 пакет Новак
Хилман 47340 Галванизирана двојна завртка за палуба Torq, 8 x 1-инчен, 244 пакет

244 парчиња по пакет Двојниот Torq Drive беше дизајниран да користи и парчиња Филипс и квадратни погони за лес

DEN 0.33
10 x 1 месинг дрво завртки квадратни погон, рамен глава бројачи за глава 500 Новак
10 x 1 месинг дрво завртки квадратни погон, рамен глава бројачи за глава 500

Квадратни погони рамни глави дрвени завртки цврсти месинг Внатрешно #10 Квадратни погони рамни глави др�

DEN 1.67
Навртки за палуби на квадратни погони трим глава 305 не'рѓосувачки челик Тип 17 точка - 7 x 1-5/8 Количина 5000 Новак
Навртки за палуби на квадратни погони трим глава 305 не'рѓосувачки челик Тип 17 точка - 7 x 1-5/8 Количина 5000

#7 дијаметар на завртката, #1 квадратен погон, дијаметар на главата : Макс 0.234 мин 0.229 82 степени бројачи на �

DEN 2.33
1.000 x Доул завртки од дрво - метал 5/16 BSW 2 инчен ZP за копчиња за шкафови Новак
1.000 x Доул завртки од дрво - метал 5/16 BSW 2 инчен ZP за копчиња за шкафови

BZP светла цинк позлатена челик Металик Навојна дупка за рачки, копчиња итн Количина на пакувања : 1000...

DEN 1024.00
Завртки за покривање на само-дупчење, метал до дрво, сиво, 10 x 1,5-ин., 1- lb. Новак
Завртки за покривање на само-дупчење, метал до дрво, сиво, 10 x 1,5-ин., 1- lb.

Боја : сива Големина : 10 x 1,5 ин Земја на потекло : Тајван Тежина : 4,85 фунти Произведени со највисоко одделе�

DEN 415.20
Imscreps 200pcs 4 x 1-1/4 Не'рѓосувачки рамна глава Филипс дрво завртки од дрво од не'рѓосувачки челик Новак
Imscreps 200pcs 4 x 1-1/4 Не'рѓосувачки рамна глава Филипс дрво завртки од дрво од не'рѓосувачки челик

? Дали е издржлив и лесен за складирање Завртки за живот многу подолго од другите хардвер Апарати за дом�

DEN 231.84
Дрво завртка рамна глава Филип диск 14 x 3-1/2in цинк позлатен челик 25pk Новак
Дрво завртка рамна глава Филип диск 14 x 3-1/2in цинк позлатен челик 25pk

✅ Ставка : Дрво завртка рамна глава Филип диск #14 x 31 / 2in цинк позлатен челик 25pk ✅ Големина : #14 x 31 / 2 "...

DEN 507.20
3 x 1/2 рамен глава бројачи цврсто месинг дрво завртки за дрво Филипс диск qty 100 Новак
3 x 1/2 рамен глава бројачи цврсто месинг дрво завртки за дрво Филипс диск qty 100

Филипс рамна глава дрво завртки цврст месинг Филипс 0,099 Филипс рамна глава дрво завртки цврст месинг...

DEN 303.84
8 x 3/4 Силиконски бронзени дрво завртки, овална глава, Frairson Drive Qty 250 Новак
8 x 3/4 Силиконски бронзени дрво завртки, овална глава, Frairson Drive Qty 250

Frairson Drive овална глава дрво завртки за силикон бронц Фарсон 0,164 Стил на возење : Фрерсон Силиконските брон

DEN 1949.44
BOLT BASE NO.6 X 1 1/4 A2 Не'рѓосувачки челик Pozi Countersunk Wood Sucks CSK завртка DIN 7997 - 20 пакет Новак
BOLT BASE NO.6 X 1 1/4 A2 Не'рѓосувачки челик Pozi Countersunk Wood Sucks CSK завртка DIN 7997 - 20 пакет

Не'рѓосувачки челик отпорен на корозија A270 Pozi Countersunk Wood Screws DIN 7997 Дијаметар на операција 3,5мм Должина 30м

DEN 61.44
M5 x 100mm, DIN 97, метрички, дрвени завртки, рамен слот, не'рѓосувачки челик A2 Новак
M5 x 100mm, DIN 97, метрички, дрвени завртки, рамен слот, не'рѓосувачки челик A2

Врвовите од дрво се дизајнирани со агресивни навои за грабање и држење на дрвен материјал Завртките од �

DEN 1374.40
Salesејк Продажба 10 x 2-3/4 Сива бреза во боја на композитно дрво завртка за дрво со глава на Torx/Star Drive - Надворешна Новак
9 x 1-1/2 цврсти месинг дрво завртки со рамна глава Филипс диск qty 1000 Новак
9 x 1-1/2 цврсти месинг дрво завртки со рамна глава Филипс диск qty 1000

Филипс рамна глава дрво завртки цврст месинг Филипс 0,177 Филипс рамна глава дрво завртки цврст месинг...

DEN 7062.40
5 x 3/4 шрафови од дрво/филипс/рамна глава/челик/цинк Новак
5 x 3/4 шрафови од дрво/филипс/рамна глава/челик/цинк

Рамни завртки за дрво Филипс Произведени до ASME B18.6.1 Спецификации Позлатен цинк од јаглероден челик...

DEN 1.33
Flatenmaster timberlok 8 in. L HEX E -COAT Структурно дрво завртки за дрво 50 PK - случај на: 1; Секоја пакет Количина: 50; Новак
Flatenmaster timberlok 8 in. L HEX E -COAT Структурно дрво завртки за дрво 50 PK - случај на: 1; Секоја пакет Количина: 50;

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

DEN 815.68